נפתחה ההרשמה לפרסי ה-Technology Playmaker לשנת 2020 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירונפתחה ההרשמה לפרסי ה-Technology Playmaker לשנת 2020


בוקינג
התחרות נועדה לציין הישגים טכנולוגיים של נשים ולהדגיש את חשיבות הגיוון במגזר הטכנולוגי הפרס הראשון: 15,00 אירו

53% מהנשים בעולם טוענות שהיעדר נשים בכירות בהייטק מעכב את הכניסה שלהן לתעשייה

Booking.com, אחת מחברות התיירות הדיגיטלית הגדולות בעולם, השיקה לאחרונה את ההרשמה לפרסי ה-Technology Playmaker לשנת 2020, שמציינים נשים פורצות דרך מכל תחומי תעשיית ההייטק הגלובלית. החברה העניקה את הפרסים לראשונה בשנת 2017, מתוך מחויבות ואמונה כי התעשייה הטכנולוגית מיועדת לכולם, וכדי להוקיר נשים שפרצו את גבולות המצוינות, המנהיגות והחדשנות בהייטק, והעניקו השראה לדור העתיד של המנהיגות בתעשייה הטכנולוגית.

הגשת המועמדות פתוחה לנשים בכל שלבי הקריירה בתחומים הטכנולוגיים, אשר מייצרות שינוי והשפעה על התעשייה, הענף או הקהילה באמצעים טכנולוגיים. מבין כלל הזוכות בקטגוריות השונות, צוות השופטים יבחר זוכה אחת שתקבל גם את הפרס הגדול - פרס ה-Technology Playmaker לשנת 2020. הזוכה בפרס הגדול תהיה האישה שהשפיעה, לדעת השופטים, במידה הרבה ביותר על סצנת הטכנולוגיה הגלובלית.


הזוכות בכל קטגוריה יקבלו פרס כספי בסך 5,000 אירו (EUR), שיאפשר להן לקדם את היעדים המקצועיים והעסקיים שלהן. הזוכה בפרס הגדול תזכה ב-10,000 אירו (EUR) נוספים. את המועמדות ניתן להגיש בכל שפה עד לתאריך 21 בדצמבר, 2019. בהתאם לזאת, בשנה שעברה, התקבלו מועמדות מיותר מ-60 מדינות שונות.

הזוכות ייבחרו על פי תשע קטגוריות שמייצגות את העומק והגיוון של תרומתן לתחומי הטכנולוגיה, ה-IT והדיגיטל. הקטגוריות השונות הן: מודל לחיקוי, טכנולוגיה צעירה, מנהיגות עסקית, חדשנות טכנולוגית, השפעה על הקהילה, יזמות, מצוינות אקדמית, הובלת שינוי וקטגוריית מעסיק. הקטגוריות החדשות שהוכרזו השנה הן יזמות ומצוינות אקדמית, והן משקפות את השפעתם של סטארטאפים שמונהגים על ידי נשים ומשנים את תחום ההייטק, ה-IT והחינוך למקצועות המדעים וההייטק (STEM).


קטגוריה חדשה נוספת היא הובלת שינוי - והיא תוענק לסוכן או סוכנת שינוי שפועלים על מנת להתמודד עם תת-הייצוג של קהילות שונות בהייטק. פרס המעסיק מוקיר ארגונים שעשו התקדמות משמעותית בגיוס וקידום נשים בכוח העבודה שלהם, או מובילים גיוון בתחומי ההייטק והטכנולוגיה. הזוכים יבחרו על ידי פאנל של שופטים ידועים בתחומם, שיכלול מנהיגים מהתעשייה, יזמים ואקדמאים מכל רחבי העולם.

“צמצום הפערים בהייטק ודאגה לכך שנשים יקבלו את אותן הזדמנויות ותמיכה כמו עמיתיהן הגברים, הם קריטיים לכך שתחום ההייטק יהיה הוגן ומאוזן, וישקף את החברה המגוונת שבה אנו חיים. מתוך המשימה לעזור לכולם לחוות את העולם, אנחנו מנצלים את ההזדמנות לעזור ליצור כוח עבודה מגוון יותר, באמצעות העצמת אנשים בעלי רקעים שונים ושאיפות שונות להיכנס, להתקדם ולפרוח בהייטק“, אומרת גיליאן טאנס, יו"ר Booking.com. “מכיוון שאנחנו מוקירים נשים שמפגינות יכולת מנהיגות, כושר המצאה, שיתוף פעולה וחדשנות בתחום הטכנולוגי, באמצעות פרסי ה-Technology Playmaker של Booking.com אנחנו שואפים להעצים את הדור הבא של הנשים שיבחרו בקריירה בהייטק, מקדמים את השיח בנוגע לחוסר הגיוון בתעשייה, ומסייעים להבליט נשים עם חזון, שהן מודלים לחיקוי בפני התעשייה כולה".

למרות שניכר שיפור בנושא חוסר השוויון המגדרי בייצוג בתעשייה, יותר ממחצית מהנשים בעולם (53%) טוענות שהיעדר דמויות נשיות בכירות בארגוני הייטק מעכב את הכניסה שלהן לתעשיית ההייטק. חלק מהנשים אמרו שאחד מהגורמים המעכבים הוא היעדר אינטראקציה עם מנטוריות או נשים שהן מודלים לחיקוי (52%). גורם מעכב אחר הוא העובדה שילדות אינן נחשפות להזדמנויות בתחום הטכנולוגי מגיל צעיר (50%).

לינדה ליוקאס (Linda Liukas), היוצרת של ‘הלו רובי’ (Hello Ruby), סדרת ספרי ילדים שמתארת את העולם המשעשע של מדעי המחשב, והמייסדת של Rails Girls, ארגון בינלאומי שמלמד נשים צעירות תכנות ביותר מ-300 ערים ברחבי העולם, היא הזוכה בפרס ה-Technology Playmaker של Booking.com לשנת 2019. סדרת Hello Ruby תורגמה ל-27 שפות. לינדה תצטרף לפאנל השופטים בטקס הפרסים של השנה, יחד עם מגוון מנהיגים ומומחים מתחומי הטכנולוגיה, העסקים, האקדמיה והפוליטיקה.

“לנשים יש כל כך הרבה להציע לתעשייה, ופרסים כאלו באמת עוזרים להציג כמה מגוונת יכולה להיות הקריירה בהייטק. התחום הטכנולוגי מציע אינספור הזדמנויות לשנות את האופן שבו אנחנו עובדים. אני הצלחתי להגשים את הסקרנות והאפשרויות שהיו טמונות בי ברגע שהחלטתי להיכנס להייטק. הצלחתי לבנות קריירה שמבוססת עליי ועל החיים שלי, ולא להיפך. זה היה מסע מדהים, ואני מקווה שעוד נשים יקבלו השראה ויעשו את מה שאני עשיתי", אומרת ליוקאס.

פרסי ה-Technology Playmaker של Booking.com לשנת 2020 יתקיימו בלונדון, אנגליה ב-26 במרץ 2020, וייכנסו יחד מגוון אנשי מקצוע, פורצי דרך, מנהיגים ותומכים של נשים בהייטק מרחבי העולם. זו השנה השלישית שבה טקס פרסי ה-Technology Playmaker מסייע לבנות קהילה של נשים בתחום הטכנולוגי, ומאפשר להן להתחבר, להחליף רעיונות, ולחגוג את ההצלחה שלהן בסביבה מקבלת, תומכת וחגיגית. הפרסים מהווים חלק מהמחויבות של Booking.com לקידום הגיוון האנושי בכל רחבי תעשיית ההייטק באמצעות שבירת מחסומים, הובלה בשילוב נשים בתעשייה והשפעה על דור העתיד. ניתן להגיש מועמדות בכל שפה בכתובת http://techplaymakerawards.com עד 21 בדצמבר, 2019.

במסגרת ההתחייבות שלה לתמוך בגיוון בהייטק, Booking.com שוב משתפת פעולה עם Web Summit ותארח את תוכנית המנטורינג וטרקלין ‘Women in Tech’ בליסבון ב-4-7 בנובמבר, 2019.

מתודלוגיה:
המחקר הוזמן על ידי Booking.com ונערך באופן עצמאי בקרב 6,898 משיבים (מאנגליה, ארה”ב, צרפת, ברזיל, הולנד, גרמניה, סין, אוסטרליה, הודו וספרד). המשיבים השלימו סקר מקוון בין 2 באוגוסט ל-6 בספטמבר, 2018.

אודות Booking.com:
חברת Booking.com אשר נוסדה באמסטרדם ב 1996, צמחה מסטארט-אפ הולנדי קטן לאחת מהחברות הגדולות ביותר בעולם בתחום התיירות הדיגיטלית. כחלק מקבוצת Booking Holding Inc. (נאסד"ק: BKNG),משימתה של Booking.com היא לאפשר לכולם לחוות את העולם באופן פשוט יותר. על ידי השקעה בטכנולוגיות דיגיטליות שמסייעות בנטרול קשיים הכרוכים בתכנון נסיעות, Booking.com מחברת מיליוני מטיילים לחוויות בלתי נשכחות, אפשרויות תחבורה נוחות ומקומות לינה נהדרים - החל מבתים ודירות ועוד אופציות רבות נוספות. כאחת מפלטפורמות שוק הנסיעות הגדולות בעולם, הן עבור מותגים מבוססים והן ליזמים מכל הגדלים, Booking.com מאפשרת לנכסי מקומות אירוח בכל רחבי העולם להגיע לקהל עולמי ולהצמיח את העסק שלהם. Booking.com זמינה ב-43 שפות ומציעה יותר מ-29 מיליון מקומות אירוח רשומים, הכוללים יותר מ-6.2 מיליון מקומות אירוח מסוג בתים, דירות ואתרי לינה ייחודיים נוספים. לא משנה לאן תרצו להגיע או מה תרצו לעשות, Booking.com הופכת את הכל לפשוט יותר ומגבה את כל השירותים הללו בשירות לקוחות הפועל 24/7.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il