עוד הבעת אמון של AIG העולמית בחברה המקומית - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהעוד הבעת אמון של AIG העולמית בחברה המקומית


יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל
לאחר 20 שנה בחברה - יפעת רייטר מונתה למנכ"לית חברת הביטוח AIG

רייטר מחליפה בתפקיד את המנכ"ל היוצא, שי פלדמן, שהודיע לפני מספר חודשים כי הוא פורש מתפקידו בתום קדנציה מוצלחת, ועובר לנהל את קבוצת סמל"ת

בתפקידה הקודם כיהנה רייטר כסמנכ"לית ביטוחי חיים ובריאות, כאשר מאחוריה ותק מרשים של כ-20 שנה בחברה, במהלכן כיהנה במספר תפקידי ניהול בכירים, במסגרתם הובילה לצמיחה את מגוון עולמות ביטוחי הפרט, לצד פרויקטים חדשניים, כחלק מהאסטרטגיה של החברה לפעול ליצירת עולם בטוח יותר
· זוהי הבעת אמון נוספת של AIG העולמית בצוות המנהלים הבכיר של AIG ישראל. המנכ"ל היוצא שי פלדמן, גם כן כיהן במספר תפקידי ניהול בכירים ב-AIG ישראל ו-AIG העולמית, טרם מונה לתפקיד אותו הוא עתיד לעזוב בסוף החודש

· יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל: "אני מודה מקרב לב להנהלת החברה על האמון שהם נתנו בי ולשי פלדמן, שהיה עבורי מודל לחיקוי כמנהל ומסיים קדנציה מוצלחת במיוחד בחברה. אין ספק שמדובר בתקופה מרתקת במיוחד עבור ענף הביטוח בישראל ואני נרגשת לקחת את ההובלה של החברה קדימה יחד עם צוות המנהלים והעובדים המקצועי והמחויב של AIG, ומשוכנעת כי נשמר ונחזק את מעמדה של החברה כחלוצה טכנולוגית ודיגיטלית"

· שי פלדמן, מנכ"ל החברה היוצא: "אני מסיים את תפקידי בחברה שאני כל כך אוהב בתחושת גאווה וסיפוק אדירה. לא הייתי יכול לעשות את זה בלי נבחרת מנהלים ועובדים מוכשרים ומסורים המחויבים למתן שירות מצוין ללקוחות החברה. אין שמח ממני שיפעת לוקחת כעת את המושכות. יפעת היא ללא ספק אחת המנהלות המוכשרות והמקצועיות ביותר שפגשתי, ואחרי 20 שנה בחברה שבה צמחה והתקדמה, אין ראויה ממנה לקחת את ההובלה ולהתמנות למנכ"לית החברה"

מנכ"לית חדשה לחברת ביטוח בישראל. חברת AIG העולמית הודיעה לפני זמן קצר על החלטת דירקטוריון החברה אודות מינויה של יפעת רייטר, סמנכ"לית חיים ובריאות בחברה, לתפקיד מנכ"לית AIG ישראל.

רייטר, מהמנהלות המנוסות והמצליחות בענף הביטוח הישראלי, התחילה את הקריירה שלה במספר תפקידים ברשות שוק ההון, שם התוודעה לראשונה לתחום הביטוח. מאז צברה לעצמה ותק מרשים של כ-20 שנה ב-AIG ישראל, בה כיהנה במספר תפקידי ניהול בכירים, הובילה לצמיחה את מגוון עולמות ביטוחי הפרט , בעוד בתחום הרכב מיצבה רייטר אתAIG כשחקן משמעותי בשוק הביטוח הישראלי.


במסגרת תפקידה האחרון בחברה כסמנכ"לית חיים ובריאות, מילאה רייטר תפקיד מפתח בקידום תחום החדשנות בחברה. היא עשתה זאת בין השאר, עם פיתוחו והשקתו של AIG Safe Life, ביטוח בריאות פורץ דרך שמסייע בסיגול אורח חיים בריא ומתגמל על הצלחה, על בסיס טכנולוגיה ייחודית שפותחה בשיתוף עם פרופ' דן אריאלי.

רייטר מחליפה בתפקיד את המנכ"ל היוצא, שי פלדמן, שמסיים בסוף החודש קדנציה מוצלחת ועובר לנהל את קבוצת סמל"ת. מינויה של רייטר לתפקיד הבכיר ביותר בחברה בישראל מהווה הבעת אמון נוספת של AIG העולמית בהנהלת AIG ישראל. המנכ"ל היוצא שי פלדמן, גם כן כיהן במספר תפקידי ניהול בכירים ב-AIG ישראל ו-AIG העולמית, טרם מונה לתפקיד אותו הוא עוזב כעת.

יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל: "אני מודה מקרב לב להנהלת החברה על האמון שהם נתנו בי ולשי פלדמן, שהיה עבורי מודל לחיקוי כמנהל ומסיים קדנציה מוצלחת במיוחד בחברה. אין ספק שמדובר בתקופה מרתקת במיוחד עבור ענף הביטוח בישראל ואני נרגשת לקחת את ההובלה של החברה קדימה יחד עם צוות המנהלים והעובדים המקצועי והמחויב של AIG, ומשוכנעת כי נשמר ונחזק את מעמדה של החברה כחלוצה טכנולוגית ודיגיטלית"

שי פלדמן, מנכ"ל החברה היוצא: "אני מסיים את תפקידי בחברה שאני כל כך אוהב בתחושת גאווה וסיפוק אדירה. לא הייתי יכול לעשות את זה בלי נבחרת מנהלים ועובדים מוכשרים ומסורים המחויבים למתן שירות מצוין ללקוחות החברה. אין שמח ממני שיפעת לוקחת כעת את המושכות. יפעת היא אחת המנהלות המוכשרות והמקצועיות ביותר שפגשתי, ואחרי 20 שנה בחברה שבה צמחה והתקדמה, אין ראויה ממנה לקחת את ההובלה ולהתמנות למנכ"לית החברה".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il