מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa1 לאיתנות הפיננסית של כלל ביטוח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהמידרוג מותירה על כנו דירוג Aa1 לאיתנות הפיננסית של כלל ביטוח


מידרוג
עם אופק דירוג יציב

מידרוג מותירה על כנו דירוג של Aa1.il לאיתנות הפיננסית (IFS) של כלל חברה לביטוח בע"מ ("החברה") ומותירה על כנם דירוגים של Aa2.il(hyb) לכתבי ההתחייבות הנדחים (הון משני נחות) ו- Aa3.il(hyb) לכתבי ההתחייבות הנדחים (הון משני מורכב( שגויסו על ידי חברת הבת כללביט מימון בע"מ ("כללביט"). אופק הדירוג נותר יציב.


דירוגי החובות הנחותים מגלמים את הנדחות המשפטית-חוזית של חובות אלו ביחס לדירוג ה-IFS, את מדרג הבכירות בין החובות הנחותים עצמם ואת השפעת מנגנוני ספיגת ההפסדים הגלומים בהם. בהתחשב ברמת ה-IFS של החברה, ברמת הלימות ההון הקיימת והצפויה להערכתנו, תוך שמירת מרווח מספק מחסם ההון הרגולטורי האפקטיבי עבור המכשיר, אנו מעריכים כי אי הוודאות לגבי הסבירות להגעה ל"נסיבות המשהות"[1] הינה נמוכה ולפיכך לא גולמה בהורדת נוטש נוסף עבור מכשירי הון רובד 2.


כמו כן, מידרוג קובעת דירוג Aa3.il(hyb) באופק יציב לגיוס כתבי התחייבות נדחים (סדרה יא) בסך של עד 500 מיליון ₪ ערך נקוב, אשר בכוונת החברה לגייס באמצעות כללביט. התמורה תופקד במלואה בחברה ותוכר כמכשיר הון רובד 2[2] תחת דירקטיבת סולבנסי 2.

[1] הון נדרש ל"נסיבות משהות" מוגדר כ-80% מיחס כושר הפירעון בתקופת הפריסה לפי חוזר סולבנסי. נכון ל-31 בדצמבר 2018 יחס זה עומד על 56%.


[2] בכפוף למגבלות על שיעורו המרבי של הון רובד 2.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il