יוניטרוניקס הנמצאת בשליטת קרן פימי מדווחת על תוצאות הרבעון השני לשנת 2019 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

יוניטרוניקס הנמצאת בשליטת קרן פימי מדווחת על תוצאות הרבעון השני לשנת 2019


יוניטרוניקס
הרווח הנקי מפעילות נמשכת הוכפל ביחס לחציון המקביל והגיע ל-7.1 מיליון שקל

המשך צמיחה במכירות, ברווח התפעולי וברווח הנקי;
הרווח הנקי מפעילות נמשכת הוכפל ביחס לחציון המקביל והגיע ל-7.1 מיליון שקל;
צמיחה ברווח התפעולי לרבעון השני ל-4.6 מיליון שקל ו-12.6% מסך ההכנסות;
המשך הרחבת הפעילות בארה"ב שהיוותה כ47% מסך ההכנסות;


חברת יוניטרוניקס, הנמצאת בשליטת קרן פימי והינה מובילה עולמית בשוק הבקרים המתוכנתים ותוכנות לניהול מערכות אוטומטיות, לרבות אוטומציה תעשייתית ומערכות ניהול רצפות ייצור, מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2019. התוצאות משקפות המשך צמיחה וגידול ברווח התפעולי וברווח הנקי.
דוחות החברה לרבעון השני של 2019 מציגים את תוצאות החברה בתחום מוצרי האוטומציה (הפעילות הנמשכת), בעוד הפעילות בתחום הפתרונות האוטומטיים, אשר הועברה לחברת יוטרון, מוצגת כפעילות מופסקת.


עמית הררי, מנכ"ל יוניטרוניקס:
"יוניטרוניקס ממשיכה להרחיב את היצע הבקרים שלה ולהשקיע בטכנולוגיות מתקדמות לניהול מערכות אוטומטיות. נתח השוק שלנו בארה"ב מוכיח את היישום המוצלח של האסטרטגיה ואת הצורך הגובר בפתרונות שפיתחנו. במבט לעתיד, סדרת המוצרים המובילה שלנו (UniStream) עשויה לאפשר ליוניטרוניקס ליהנות מהצמיחה בשווקי האוטומציה התעשייתית והמערכות הלוגיסטיות ולנצל את הפוטנציאל הרב הקיים בהם".

ההכנסות של יוניטרוניקס ברבעון השני של 2019 גדלו בכ-5% ל-36.6 מיליון ש"ח, לעומת הכנסות בסך של כ-34.9 מיליון ש"ח ברבעון המקביל. הגידול בהכנסות החברה נובע בעיקר מהעמקת הפעילות העסקית בארה"ב, הגדלה בעקביות ונאמדת הרבעון בכ-47% מסך ההכנסות של החברה, וכן מהשקת מוצרים חדשים. במחצית הראשונה של 2019 צמחו הכנסות החברה ב-7.5% והסתכמו בכ-69.6 מיליון ש"ח בהשוואה להכנסות של 64.7 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד.


הרווח התפעולי ברבעון השני של 2019 הסתכם בכ-4.6 מיליון ש"ח, כ-12.6% מסך ההכנסות, גידול של כ-12% לעומת רווח תפעולי של כ-4.1 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. שיעור הרווח התפעולי ברבעון השני של 2019 גדל ל-12.6% מסך ההכנסות בהשוואה לשיעור רווח תפעולי של כ-11.8% ברבעון המקביל. בחציון הראשון של 2019 הרווח התפעולי הסתכם ב-8.2 מיליון ש"ח, גידול של כ- 26% בהשוואה ל-6.4 מיליון ש"ח

בחציון המקביל אשתקד. השיפור ברווח התפעולי הושג הודות לצמיחה בהכנסות וחרף העובדה שהחברה ממשיכה להשקיע בפיתוח טכנולוגיות חדשות ובהרחבת מערך המכירות בחו"ל.


הרווח הנקי מפעילות נמשכת ברבעון השני של 2019 גדל ב-73% ל-3.7 מיליון ש"ח לעומת כ-2.1 מיליון ש"ח ברבעון המקביל. בחציון הראשון של 2019 הסתכם הרווח הנקי מפעילות נמשכת ב-7.1 מיליון ש"ח, גידול של 124% בהשוואה ל- 3.2 מיליון ש"ח בחציון המקביל אשתקד.


תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ברבעון השני של 2019 הסתכם ב-3.5 מיליון ש"ח ובכ-8.9 מיליון ש"ח לחציון הראשון.


ההון העצמי של החברה ליום 30 ביוני 2019, מסתכם לכ-56.5 מיליון ש"ח, ומהווה כ-37% מסך המאזן.

אודות יוניטרוניקס
יוניטרוניקס (1989)(ר"ג) בע"מ היא חברה ישראלית ציבורית בעלת פעילות בינלאומית ענפה, שלאחר הפיצול מתמקדת בתכנון, ייצור ושיווק מוצרי אוטומציה אינטגרטיביים הכוללים בעיקר בקרים מתוכנתים (PLC), מסכי הפעלה (HMI), ומוצרי הינע (VFD). לאורך השנים, מעל למיליון מוצרים של החברה הותקנו במכונות תעשייתיות ובפרוייקטי אוטומציה ברחבי העולם.


לאחר הפיצול יוניטרוניקס ממשיכה לייצא את מוצריה ושרותיה באמצעות למעלה מ-180 מפיצים ברחבי העולם ובאמצעות חברת בת בארצות הברית.


מניות יוניטרוניקס נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
יוניטרוניקס מעסיקה לאחר הפיצול כ-130 עובדים; מטה החברה ומשרדיה בישראל ממוקמים בקריית שדה התעופה. החברה נמצאת בשליטת קרן פימי המחזיקה בכ- 50% מהון המניות של יוניטרוניקס ומייסד החברה חיים שני המחזיק בכ- 22% מהון המניות.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il