איילון מרחיבה פעילות האשראי העסקי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

איילון מרחיבה פעילות האשראי העסקי


איילון
סוכני הביטוח של קבוצת איילון יוכלו להעניק לחברות ותאגידים הלוואות בהיקף של 10 מיליון ₪ ומעלה
חברת הביטוח איילון ממשיכה לחדש ולשדרג את המוצרים והשירותים שהיא מעניקה ללקוחות והכלים שהיא מספקת לסוכני הביטוח של החברה על מנת להבטיח להם יתרון יחסי וערך מוסף ייחודי. במסגרת זו, השלימה איילון עבודת מטה נרחבת בתחום האשראי העסקי וכבר החל מהשבוע הבא יוכלו סוכני איילון להסדיר ללקוחותיהם אשראי בהיקף 10 מיליון ₪ ומעלה.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, מבהיר כי הצוות מקצועי, בראשותה של מנהלת ההשקעות של איילון, סמנכ"לית, רונה יוסף, השלים את ההיערכות ויאפשר לסוכנים להסדיר אשראי לעסקים בהתאמה מלאה לצרכי לקוחותיהם ומבלי להעמיס על האובליגו של העסק.

רונה יוסף מבהירה כי האשראי יוענק כנגד בטחונות וערבות אישית לחברות שמחזור המכירות השנתי שלהן עולה על 20 מיליון ש"ח ושיוכלו להציג רקורד אשראי חיובי לפחות ב- 3 שנות הפעילות האחרונות.

בכנס סוכנים ייעודי לתחום האשראי שתקיים איילון בשבוע הבא, יוצג סל המוצרים הכולל של איילון בתחום האשראי העסקי ובכלל זה; מימון, ערבויות, ביטוחים ועוד, והכל בתנאים תחרותיים וביעילות מרבית.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il