נשיא אינטל ישראל לשעבר, ומייסד אאוטבריין יקחו חלק באירוע הגמר של תחרות הסטארט-אפים SilicoNegev - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירונשיא אינטל ישראל לשעבר, ומייסד אאוטבריין יקחו חלק באירוע הגמר של תחרות הסטארט-אפים SilicoNegev


אוניברסיטת בן גוריון
הסטארט-אפ המנצח בתחרות יזכה בהשקעה של חצי מיליון ₪

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ומרכז היזמות האוניברסיטאי Yazamut360 ביחד עם קהילת היזמות Tech 7, עמותת מט"ע ועיריית באר שבע – יקיימו בפעם השלישית את אירוע היזמות הגדול של הדרום, שבמרכזו תחרות המיועדת לסטארט-אפים טכנולוגיים הפועלים למען הנגב.

הסטארט-אפ המנצח בתחרות יזכה בהשקעה של חצי מיליון ₪.

בין שמונת הסטארט-אפים שעלו לגמר: רחפן חדשני שפותח בעוטף עזה לזיהוי מוקדם של שרפות וכיבוין; חברת סטארט-אפ משדרות המציעה טכנולוגיית קירור מהפכנית לשרתים; חברה המפתחת רובוט-מורה מבוסס בינה מלאכותית ללימוד שפה שנייה לפעוטות ועוד.


אירוע הגמר של תחרות SilicoNegev יתקיים ב-20 ביוני בקמפוס אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
במהלך פסטיבל יזמות ומימון לחברות צעירות

SilicoNegev חוזר בפעם השלישית להשקיע בסטארט-אפים בעלי זיקה לנגב- מה יהיה הדבר הגדול הבא?
גמר תחרות הסטארט-אפים הגדולה של איזור הדרום יתקיים במסגרת אירוע SilicoNegev, ביום חמישי 20 ביוני 2019 באוניברסיטת בן גוריון בנגב, בנוכחות ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', בכירים מעולם ההייטק ומכובדים נוספים. את פרס ההשקעה הראשון בתחרות SilicoNegev תיתן עמותת מט"ע, שתעניק את הפרס לסטארט-אפ הזוכה – השקעה בסך 500,000 שקלים. פרס ההשקעה לסטארט-אפ שיגיע למקום השני, ע"ס 20,000 דולר יינתן השנה על ידי שותף חדש באקו-סיסטם הדרומי: קרן fresh.fund.

פסטיבל היזמות SilicoNegev מתקיים זו השנה השלישית ברציפות, בשותפות בין מרכז היזמות החדש של אוניברסיטת בן גוריון - Yazamut360, ארגון היזמות הדרומי Tech7, עיריית באר שבע ועמותת מט"ע. כלל השותפים פעילים יחדיו להעצים את האקו-סיסטם היזמי הדרומי ולפתח את נושאי היזמות הטכנולוגית בבאר שבע ובנגב.

בין פרויקטי הדגל שיוצגו באירוע: "קרן קקטוס קפיטל" של אוניברסיטת בן-גוריון – קרן ההון-סיכון הראשונה בישראל שמנוהלת על ידי סטודנטים ומשקיעה במיזמים סטודנטיאליים בלבד, ופרויקט Teenovation של Tech7, המקדם מיזמים ועבודת צוות של סטודנטים ונוער יחדיו.

בין הדוברים הבכירים באירוע SilicoNegev: איתן גלאי, CRO ומייסד משותף, אאוטבריין; מולי אדן, יועץ היי-טק ולשעבר נשיא אינטל ישראל; עומר כילף, מנכ"ל ומייסד משותף, Innoviz Technologies; רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר שבע; ח"כ יזהר שי; גדעון שביט, מנכ"ל עמותת מט"ע; קרינה רובינשטיין, מנהלת פיתוח עסקי, זירת הזנק, רשות החדשנות; פרופ' דן בלומברג, דיקן למחקר ופיתוח, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ועוד. באירוע יתקיימו גם 5 סדנאות מקצועיות ליזמים בתחומי גיוס ההון, הנטוורקינג, איך חושבים המשקיעים ומה מביא קרנות הון סיכון להשקעה, KPI ועוד.

הסטארט-אפים שעלו לגמר תחרות SilicoNegev נבחרו בקפידה מתוך יותר מ-100 סטארט-אפים שנרשמו אליה. התחרות נועדה לקדם יזמים שפועלים בנגב ולהגביר את המודעות לצמיחת האקו-סיסטם הטכנולוגי בדרום.

הסטארט-אפים שעלו לגמר: Airqules – פלטפורמה מבוססת רחפנים המיועדת לזיהוי שריפות וכיבוין במהלך הדקות הראשונות מפריצת האש; Cybord – מערכת בדיקת רכיבים פיזית לזיהוי רכיבים מזויפים וסייבר חומרה; Zuta Core – חברת סטארט-אפ משדרות, המפתחת מערכות קירור מהפכניות ופורצות דרך לשרתים; SOOS - החברה מפתחת פרוטוקול הדגרה ייחודי ליצירת בקיעה מרבית של אפרוחות נקבות שיהפכו לתרנגולות המטילות ביצי מאכל; Curiosity Robotics – חברה המפתחת רובוט-מורה מבוסס בינה מלאכותית ללימוד שפה שנייה לפעוטות באופן הדומה לרכישת שפת אם; Persimio – סטארט-אפ שפיתח מודל ניבוי לשבר בעצמות על פי צילומי CT המבוסס על טכנולוגיות מתחום machine learning, הביו-מכאניקה הממוחשבת והאנליטיקה; Brevel – הסטארט-אפ מפתח טכנולוגיה משבשת חדשנית לעיבוד חקלאי של אצות מיקרוסקופיות ו- Youtiligent שפיתחה טכנולוגיה ההופכת כל מכשיר חשמלי "טיפש" - למחובר וחכם, ושבאמצעותה - משנה לחלוטין את האופן בו ספקים ונותני שירות מתקשרים עם הצרכנים שלהם.

הרחבה על 8 הסטארטאפים שעלו לגמר תחרות SilicoNegev:

Airqules – פלטפורמה מבוססת רחפנים המיועדת לזיהוי שריפות וכיבוין במהלך הדקות הראשונות מפריצת האש. מדובר בטכנולוגיית תגובה ראשונית שמטרתה למזער את הנזק שגורמות שריפות, כגון השרפות שניצתות בשדות הנגב בשל בלוני התבערה מרצועת עזה, שריפות בקליפורניה ובמקומות אחרים. הטכנולוגיה מסוגלת להתמודד עם משא כבד במשך זמן תעופה ארוך ומאפשרת להטיל את המטענים מבלי להתהפך, תכונה עליה נרשם אחד הפטנטים של החברה ושמעניק לה יתרון תחרותי משמעותי. החברה בונה ומפתחת רחפנים משלב העיצוב והתכנון ועד לייצור. הרחפנים מצוידים בחיישנים אופטיים מתקדמים, המזינים במידע את מערכת עיבוד המידע המתקדמת של הפלטפורמה.


"איירקולס" משנה את כללי המשחק בכך שהיא הופכת את הרחפנים מ"צופים מלמעלה" לבעלי תפקידים משמעותיים במערך ההגנה והביטחון, תוך תיאום עם הכוחות על הקרקע. החזון הוא ש"איירקולס" תהפוך לחלק אינטגרלי בתגובה הראשונה בטיפול בשריפות. במרץ 2019 הרחפן שפיתחה החברה עבר בהצלחה את שלב הבחינה הראשוני שבוצע בקיבוץ ניר-עם והוכח כאפקטיבי. בנוסף הקימה החברה מעבדה בקיבוץ ששוכן בעוטף עזה. המיזם נולד כתוצאה מהבטחה של מייסד החברה, אלון אלשיך, לילדיו להגן על הבית מטרור השריפות, והוא זוכה להתעניינות בינלאומית בתחום לוחמת האש.

Cybord – מערכת בדיקת רכיבים פיזית לזיהוי רכיבים מזויפים וסייבר חומרה.

Zuta Core – חברת סטארט-אפ משדרות, המפתחת מערכות קירור מהפכניות ופורצות דרך לשרתים, בשם Hypercool2™ המערכות מאפשרות לחדרי שרתים ומרכזי מחשוב (Data Centers) להגדיל ב-300% את כמות השרתים אותם ניתן להפעיל באותו השטח, תוך חיסכון רב בצריכת האנרגיה. פתרון הקירור של זוטא קור מבוסס על נוזל שאינו מוליך חשמל ובטוח לשימוש. להבדיל מפתרונות קירור מבוססי מים, שעלולים להזיק לשרתים בכל מקרה של נזילה. זוטא קור שהוקמה לפני 3 שנים עובד צוות של 22 עובדים בתחומי ההנדסה השונים. לחברה יש כבר לקוחות ראשונים מהחברות המובילות בעולם.

SOOS - החברה מפתחת פרוטוקול הדגרה ייחודי ליצירת בקיעה מרבית של אפרוחות נקבות שיהפכו לתרנגולות המטילות ביצי מאכל. לצורך כך פותחה מערכת סנסורים האוספת נתונים מכלל הביצים, אשר מנותחים באמצעות מערכת למידה ממוחשבת לטיוב פרופיל ההדגרה. החברה לא משתמשת בכימיקלים, הורמונים או GMO.

Curiosity Robotics – חברה המפתחת רובוט-מורה, ללימוד שפה שנייה לפעוטות באופן הדומה לרכישת שפת אם. הרובוט מבוסס על בינה מלאכותית (AI) המפותחת בשותפות עם אוניברסיטת תל-אביב ועל תוכן מוכח ועשיר ללימוד אנגלית כשפה שנייה, המבוסס על פיתוח של חברת הלן דורון שהנה שותף אסטרטגי ואחד מבעלי החברה. המערכת הנה ייחודית בעולם ומאפשרת אינטראקציה ארוכת טווח של לימוד המבוסס על פעוט (מגיל שנה עד ארבע) במשותף עם מבוגר והרובוט, תוך התאמה אישית לצרכי ותגובות הילד. המערכת מאפשרת לתמוך בהתפתחות השפה, בנוסף לעידוד סקרנות, בשלב בו הילד נמצא בפסגת הקליטה שלו, וכך בעתיד תהווה בסיס לפיתוח יכולות נוספות ולילדים מוכשרים יותר לעמוד באתגרי העתיד.

Persimio – הסטארט-אפ פיתח מודל ניבוי לשבר בעצמות על פי צילומי CT המבוסס על טכנולוגיות מתחום machine learning, הביו-מכאניקה הממוחשבת והאנליטיקה, אשר מדמה את התגובה של עצמות השלד האנושי לעומסים. המוצר הראשון של החברה, Simfini, מעריך את הסיכון לשבר בעצמות האגן לחולי סוכרת ואוסטיופורוזיס.

Brevel – הסטארט-אפ מפתח טכנולוגיה חדשנית לעיבוד חקלאי של אצות מיקרוסקופיות, אשר עולה בהרבה על שיטות העיבוד הקיימות. הטכנולוגיה מבוססת על הארה פנימית של מיכל אטום על ידי ריכוז אור שמש לסיבים אופטיים. תהליך זה מאפשר לייצר מוצרים המבוססים על אצות מיקרוסקופיות באיכות גבוהה, בעלות שלא נראתה כמוה בשוק. בשל הפחתת המחיר המשמעותית, נפתחים בפני החברה שווקים גלובליים חדשים בהם זקוקים לאצות מיקרוסקופיות.

Youtiligent - יוטיליג'נט פיתחה טכנולוגיה ההופכת כל מכשיר חשמלי "טיפש" - למחובר וחכם, ושבאמצעותה - משנה לחלוטין את האופן בו ספקים ונותני שירות מתקשרים עם הצרכנים שלהם ומספקת להם תובנות עסקיות, לוגיסטיות ותפעוליות המבוססות על נתוני צריכה מדויקים בזמן אמת ומשאירה מאחור את שיטת ההשערות והתגובה הריאקטיבית. "יוטיליג'נט" מובילה את הדור הבא של השירות לצרכן בעולם מחובר.

רקע על יוזמי SilicoNegev:

מי שעומדים יחד מאחורי SilicoNegev הם Tech7, ארגון המתמחה בבניית אקו-סיסטם טכנולוגי ומפתח את תחום היזמות והטכנולוגיה בנגב. הארגון פועל דרך ארבע קהילות המונות 15,000 יזמים ו-120 סטרטאפים; עמותת מט"ע (מרכז טכנולוגיות עתידיות), העוסקת בקידום טכנולוגיות באזור הדרום, שגם תורמת את הפרס ובשיתוף עם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, עירית באר-שבעIX, JOLT, SNC, AICL, FCB&CO, POALIM HI TECH, FRESH FUND, CDI-NEGEV, YAZAMUT360, IATI, רשות החדשנות, IVC, הרשות לפיתוח הנגב, IBM, GOOGLE CLOUD.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il