ארז בוגנים מחברת סינאל הרצה בנושא מגמות בהערכת ביצועי עובדים בפני הנהלת משרד הבינוי והשיכון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

ארז בוגנים מחברת סינאל הרצה בנושא מגמות בהערכת ביצועי עובדים בפני הנהלת משרד הבינוי והשיכון


ארז בוגנים - המשנה למנכל סינאל
במפגש השתתפו חברי הנהלה בראשות בנימין דרייפוס, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, וסיגלית גבאי, סמנכ"לית משאבי האנוש של המשרד
ארז בוגנים, משנה וממלא מקום למנכ"ל סינאל מלל פייוויי הבורסאית, המספקת פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול העובד בארגון, הרצה שבוע שעבר (יום ד') בפני חברי הנהלת משרד הבינוי והשיכון בירושלים, בנושא הערכת ביצועי עובדים. במפגש השתתפו חברי הנהלה בראשות בנימין דרייפוס, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, וסיגלית גבאי, סמנכ"לית משאבי האנוש של המשרד.

בהרצאתו ציין בוגנים כי תהליך הערכת העובדים הנפוץ בישראל כיום מתבצע פעם בשנה ומיועד לבחון את ביצועי העובדים בהשוואה ליעדים שנקבעו כבסיס להחלטה בנוגע לתגמול של העובד והישארותו בארגון, כשמרכיביו העיקריים הם טפסים המדרגים באופן כמותי ביצועים ושיחת הערכה. בוגנים טען כי ההליך אינו מזהה יתרונות מקצועיים, אינו מעלה את המוטיבציה והמעורבות של העובדים, ואף מוביל לעתים לפיטורים לא רצויים. לדבריו "החלופה שתופסת תאוצה בעולם היא הערכת ביצועים מתמשכת במטרה למנף את תהליך ההערכה על מנת להפיק ערך משמעותי לארגון ולעובדיו. מנהלים ועובדים צריכים לנהל דיאלוג איכותי כדי לחתור ביחד להשיג מטרות מוגדרות של הארגון ולייצר לעובדים השפעה ממשית על השגת יעדי הארגון".

בוגנים סיכם: "הערכת ביצועים מתמשכת היא הזדמנות פז לארגונים בישראל. החברות המסחריות יכולות להוביל מהפכה שעשויה להשפיע על רמת הפריון במשק כשהמגזר העסקי, ובמיוחד מגזר ההיי-טק, יכול וצריך להיות הגורם המוביל בתהליך".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il