סייפ-טי קיבלה הזמנה לפתרון ה-SDE שלה מחברת ביטוח מהגדולות בישראל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהסייפ-טי קיבלה הזמנה לפתרון ה-SDE שלה מחברת ביטוח מהגדולות בישראל


Safe-T Data
בחברת הביטוח חיפשו פתרון ידידותי למשתמש, בטוח ופשוט לשיתוף מידע רגיש עם שותפים עסקיים, גופים פיננסיים, סוכני ביטוח ולקוחות באמצעות פלטפורמת דואר אלקטרוני מאובטחת

סייפ-טי (סימול בבורסות תל-אביב ונאסד"ק: SFET), ספקית מובילה של פתרונות software-defined access בענן, מודיעה היום על קבלת הזמנה לפתרון ה-SDE שלה מלקוח אסטרטגי חדש – אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל. ההזמנה התקבלה באמצעות בינת תקשורת, אחת מהשותפות העסקיות ברשת של סייפ-טי.


בחברת הביטוח חיפשו פתרון ידידותי למשתמש, בטוח ופשוט לשיתוף מידע רגיש עם שותפים עסקיים, גופים פיננסיים, סוכני ביטוח ולקוחות באמצעות פלטפורמת דואר אלקטרוני מאובטחת. בנוסף, לחברת הביטוח נדרשת היכולת לאבטח באופן ידני שיתוף של מידע רגיש על-ידי המשתמשים שלה, ובעתיד – גם באופן אוטומטי, באמצעות מערכות המידע שלה.


לקוח חדש זה מוסיף ומחזק את מעמדה של סייפ-טי בענף הביטוח והפיננסים, וממחיש את היתרונות שפתרונותיה הייחודיים מציעים לארגונים בתחומים אלו.


אודות סייפ-טי גרופ
סייפ-טי גרופ, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ובנאסד"ק תחת סימול SFET, היא חברה מובילה בתחום פתרונות Access defined-software המצמצמים את המתקפות נגד השירותים העסקיים הקריטיים והמידע הרגיש בארגונים.


סייפ-טי מספקת מענה לאתגר הגישה למידע באמצעות הסתרת המידע ברשת הפנימית, הגנה על מידע והגבלת הגישה לישויות מורשות ומוגדרות בסביבות ענן היברידי. סייפ-טי מגבירה את היעילות והתפוקה התפעוליות, האבטחה והעמידה בדרישות באמצעות הגנה על ארגונים מדליפה וזליגה של מידע, תוכנות כופר, תוכנות זדוניות והונאות כספיות. פתרונות ה-SDA הרב-שכבתיים, מוגני הפטנט של סייפ-טי מאפשרים לארגונים בתחומי הפיננסיים והבריאות, לשירותי תשתית וממשלות לאבטח את הנתונים, השירותים והרשתות מפני איומי מידע פנימיים וחיצוניים.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il