TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהאופל בלאנס השקעות מדווחת על תוצאות שיא לרבעון השלישי של 2018


דני מזרחי
צמיחה של 22% בהכנסות לשיא של 15.7 מיליון ש"ח ברבעון

צמיחה של 22% בהכנסות לשיא של 15.7 מיליון ש"ח ברבעון; הרווח הנקי עלה לשיא של 6 מיליון ש"ח;
חלוקת דיבידנד בסך 10.5 מיליון ש"ח מתחילת השנה;


אופל בלאנס השקעות, חברה מובילה במתן שירותים פיננסיים לעסקים קטנים ובינוניים בתחום האשראי החוץ בנקאי, מדווחת היום על תוצאות שיא לרבעון השלישי של 2018. תוצאות השיא הושגו הודות להגדלת סך תיק הלקוחות של החברה מתחילת השנה ל-255 מיליון ש"ח, לצד הבעת אמון מצד המערכת הבנקאית שבאה לידי ביטוי בהגדלת מסגרות האשראי ושיפור בתנאי האשראי.


ההכנסות משירותים פיננסיים ברבעון השלישי של שנת 2018 הגיעו לשיא והסתכמו בכ-15.7 מיליון ש"ח, גידול של כ-22% בהשוואה להכנסות של כ-12.9 מיליון ש"ח ברבעון השלישי של שנת 2017. הגידול בהכנסות נובע מגידול בתיק הלקוחות ובפעילות החברה. הכנסות הקבוצה משקפות תשואה שנתית של כ-25% על יתרת תיק הלקוחות.


ההכנסות משירותים פיננסיים נטו בניכוי הוצאות חומ"ס ואבודים ברבעון השלישי של שנת 2018 הסתכמו לשיא של כ-11.6 מיליון ש"ח (74% מההכנסות), צמיחה של כ-18% בהשוואה לכ-9.9 מיליון ש"ח ברבעון השלישי של שנת 2017. הנפקת האג"ח בריבית אטרקטיבית, הוזלת עלות המימון ושיפור התנאים בהם מועמדות לחברה מסגרות אשראי והלוואות מבנקים ומלווים פרטיים הובילו להקטנת שיעור הוצאות המימון ביחס להכנסות ל-12% בשלושת הרבעונים הראשונים של 2018 לעומת כ-15% בתקופה המקבילה אשתקד. כמו כן, בשלושת הרבעונים הראשונים של 2018 קטנו הוצאות חובות אבודים ומסופקים והן היוו 0.5% מסך עסקאות הניכיון של החברה לעומת 0.63% בתקופה המקבילה אשתקד.


הרווח הנקי ברבעון השלישי של שנת 2018 הסתכם לשיא של כ-6.0 מיליון ש"ח, גידול של כ-24% בהשוואה לרווח נקי של כ-4.9 מיליון ש"ח ברבעון השלישי של שנת 2017. הגידול החד ברווח הנקי מקורו בגידול בפעילות החברה וירידה בחומ"ס.


תזרים המזומנים לתקופה של שלושת הרבעונים הראשונים של 2018 הסתכם ב-14.1 מיליון שקל לעומת תזרים שלילי בתקופה המקבילה אשתקד. המעבר לתזרים חיובי נובע מהעובדה שהגידול בתיק הלקוחות מומן מאשראי שוטף מתאגידים בנקאיים (פעילות שוטפת), לעומת התקופה המקבילה אשתקד בה הגידול בתיק הלקוחות מומן בעיקר מהנפקת אג"ח (פעילות מימון).


סך עסקאות הניכיון בשלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2018 הסתכם בכ-1.14 מיליארד ש"ח, גידול של כ-22% לעומת כ-936 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד.


החברה מודיעה על חלוקה נוספת של דיבידנד, בפעם השלוש-עשרה, בסכום של 3.0 מיליון ש"ח, ובסכום מצטבר של כ-10.5 מיליון ש"ח מתחילת השנה אשר משקפת תשואת דיבידנד שנתית בשיעור של כ-5%.

נכון למועד ה-30.9.2018, לקבוצת אופל בלאנס השקעות 30,000 לקוחות. מתוכם כ-6,000 שקיבלו שירות בשנה וחצי האחרונה.


דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס השקעות: "אנו שמחים לדווח על רבעון שיא ועל גידול ניכר בתיק הלקוחות. אנו מזהים ביקוש גובר לשירותים אותם מספקת החברה, הודות למוניטין החברה וניסיונה הרב בתחום. אנו מרחיבים בהתמדה את היצע השירותים והפריסה הגיאוגרפית שלנו על מנת לספק מענה ללקוחותינו.
"אופל הינה שחקן דומיננטי בתחום האשראי החוץ בנקאי בישראל, הנשענת על ניסיון וידע רב בתחום. אנו יודעים לספק פתרונות גמישים לעסקים קטנים ובינוניים, ובכך להוות בעבורם עוגן פיננסי אשר מסייע ללקוחותינו כמנוע צמיחה. בנוסף, אנו נהנים מתמיכה רגולטורית משמעותית הנובעת מהכרת המחוקק בצורך במערכת מקבילה למערכת הבנקאית המסורתית, וזאת על רקע יציאתם של מתחרים מתחום האשראי ומיצובנו העסקי הגבוה אנו מצליחים לצמוח בעקביות בשיעור דו ספרתי.


"הפעילויות שביצענו, כמו גם הרוח הגבית לה אנו זוכים מצד הסביבה העסקית והרגולטורית מציבים לאופל בלאנס אופק עסקי ארוך טווח ואפשרות להמשיך ולבסס את מעמדנו כשחקן מוביל בשוק, תוך שמירה על פיזור גדול של לקוחות וניהול מיטבי של הסיכונים. אופל בלאנס זוכה לאמון מצד המערכת הבנקאית ופועלת להמשיך להגדיל ולגוון את מקורות האשראי. לצורך כך אנו שוקלים הנפקת אג"ח אשר תסייע לנו בגיוון מקורות המימון ובתמיכה בתוכניות הצמיחה העתידיות. בהתאם למדיניות הדיבידנד של החברה, אנו מדווחים על חלוקת דיבידנד נוספת בסך של 3 מיליון ש"ח המשלימה חלוקת דיבידנד של 10.5 מיליון שקל מתחילת השנה".

אודות אופל בלאנס השקעות:
קבוצת אופל בלאנס (בורסת ת"א: אופל) עוסקת משנת 1996 במתן מגוון פתרונות פיננסיים לעסקים קטנים ובינוניים בתחום האשראי החוץ בנקאי. אופל בלאנס מתמחה במימון כנגד ממסרים דחויים לעסקים ושכירים, שירותי מטבע, והשלמת הון עצמי כנגד בטוחות ושיעבוד המחאות זכות. תיק הלקוחות של החברה, נכון ל-30.9.2018 נאמד בכ-289 מיליון ש"ח.
לקבוצת אופל ארבעה סניפים בפריסה ארצית: אשדוד, ראשון לציון, חולון ובאר שבע.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il