My Size סוגרת חוזה מסחרי ראשון ל-BoxSizeID - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהMy Size סוגרת חוזה מסחרי ראשון ל-BoxSizeID


רונן לוזון, מנכ'ל מיי סייז. צלם אילן בשור
נבחרה על ידי קבוצת השילוח "כץ" לשיפור היעילות התפעולית וצמצום עלויות התפעול

"כץ", אחת מחברות שילוח החבילות הגדולות בישראל, מבצעת למעלה מ-5 מיליון משלוחים בשנה; המעבר לשימוש בטכנולוגיית BoxSizeID צפוי להניב לכץ עליה בהכנסות בשיעור של כמיליון דולר


My Size, Inc., מפתחת ויצרנית יישומי מדידה בטלפונים חכמים, הכריזה היום על כך שהתקשרה בהסכם עם קבוצת כץ, אחת מחברות שילוח החבילות הגדולות בישראל, לאספקת טכנולוגיית המדידה הניידת שלה, BoxSizeID™, לשיפור היעילות התפעולית וצמצום הוצאות התפעול. החוזה נחתם בעקבות תכנית פיילוט מוצלחת, שהראתה כי השימוש בטכנולוגיה עשויה להניב ל"כץ" עלייה של כמיליון דולר בהכנסות לשנה, כתוצאה מהיכולת של BoxSizeID לייעל ולהתאים את גודל האריזות המשמשות לשילוח חבילות של כץ ברחבי העולם.


קבוצת כץ תתקין את BoxSizeID בהתקנים הניידים שלה בהם עושים שימוש כ-550 עובדי החברה, שמודדים למעלה מ-5 מיליון חבילות מדי שנה בשבעה מרכזים ברחבי הארץ. כץ תשתמש ב-BoxSizeID לצורך אספקת נתונים לוגיסטיים בזמן אמת אודות נפחי חבילות והובלות ובכך תשפר את השימוש שלה בקרטונים, תוך צמצום עלויות התפעול והגדלת ההכנסות.


"אנו נרגשים להתקשר בהסכם זה עם MySize ולהטמיע את BoxSizeID במרכז הלוגיסטי שלנו. הצלחת תכנית הפיילוט הוכיחה את כוחה של הטכנולוגיה ואת הצורך שלנו בהטמעתה ברחבי החברה," אמר דרור כץ, מנכ"ל קבוצת כץ. "בעסק שלנו, חשוב שהמערכות לא רק תפעלנה באופן מדויק, אלא גם באופן יעיל. BoxSizeID מאפשרת לנו לזהות נקודות בהן המערכות שלנו יכולות להשתפר, וכן מעצימה את העובדים שלנו לעבודה מהירה ובטוחה יותר. אנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה ולמימוש היתרונות הגלומים ב-BoxSizeID".


"אנו שמחים שקבוצת כץ, אחת מחברות השילוח הוותיקות בישראל, בחרה להטמיע את BoxSizeID ולהנהיג תהליך יעיל יותר במרכז הלוגיסטי שלה. טעויות חיוב הנובעות ממדידות שגויות, היעדר ניצול ראוי בשטחי המשאית ושגיאות בהקצאת מקום למיכלי האחסון גוררות עלויות גבוהות" אמר רונן לוזון, מנכ"ל MySize. "הסכם זה, אשר בא בעקבות פיילוט מוצלח, נותן תוקף לטכנולוגיית BoxSizeID ויכולתה להסיר מכשולים במדידת חבילות תוך שיפור היעילות בשרשרת הערך של משלוחי חבילות. אנו מצפים להמשיך לעבוד עם כץ ולהציג את הערך של BoxSizeID לתעשיית שילוח החבילות המתפתחת".

טכנולוגיית BoxSizeId משפרת את ניהול המשלוחים באמצעות מדידה מדויקת של מידות החבילה, חישוב העלויות ופרטי נפח בזמן אמת לשיפור הלוגיסטיקה והטמעה במערכות ERP באמצעות סריקת ברקוד, צילום תמונה ותיוג geo-location. עובדי חברת השילוח מקבלים את הזמנת הלקוח וכבר יודעים את גודל החבילה אותה הם אוספים – דבר המאפשר להם להקצות את האיסוף למשאית המתאימה. החבילות נסרקות ונמדדות במרכז הלוגיסטי של חברת השליחויות והנתונים מועלים למערכת ה-ERP של החברה על מנת להבטיח ששטר המטען של הלקוח תואם את מה שנשלח בפועל. הצרכן יכול להשתמש ב-BoxSizeID למדידת נפח החבילה שבכוונתו לשלוח ואז לקבל הצעת מחיר ולוח זמנים לאיסוף.


דו"ח של Accenture צופה כי שוק השילוח המהיר של חבילות יגיע לכ-343$ מיליארד עד 2020, בשל צמיחה נמשכת במסחר אלקטרוני משנה לשנה. אותו הדו"ח קובע גם שחברות רבות התעניינו ברכישת טכנולוגיות וחברות במאמץ להרחיב את היקף העסקים שלהם, כאשר שיפורים בלוגיסטיקה ותחבורה, חבילות ואקספרס עמדו בראש הרשימה. טעויות בחיוב עולות לחברות השילוח כסף רב כאשר מדידות בלתי מדויקות מובילות לתת ניצול של 20% בשטחי אחסון בשל הקצאה בלתי יעילה. הדבר יוצר עבור מייסייז וטכנולוגיית BoxSizeID שלה הזדמנות שוק עצומה במגזר השילוח/חבילות בה תסייע לחברות לצמצם עלויות ולפעול ביעילות רבה יותר.


אודות MySize: חברת MySize (TASE: MYSZ) (NASDAQ: MYSZ) פיתחה טכנולוגיות מדידה ייחודיות המבוססת על אלגוריתמים מתוחכמים וטכנולוגיה מתקדמת עם היקף נרחב של אפליקציות מדידה לרבות בתחום הביגוד, המסחר האלקטרוני ומשלוח חבילות. טכנולוגיה קניינית זו מבוססת על מספר אלגוריתמים שביכולתם לחשב ולרשום מידות במגוון רחב של דרכים. למידע נוסף על מייסייז, אנא בקרו באתר החברה: http://mysizeid.com/טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il