בואינג ואמבראר (Embraer) בדרך לשותפות אסטרטגית בשוק התעופה והחלל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

בואינג ואמבראר (Embraer) בדרך לשותפות אסטרטגית בשוק התעופה והחלל


בואינג
"פיתוח השותפות האסטרטגית נועדה לאפשר לשתי החברות להעניק ערך מוסף לקהל לקוחותינו, למועסקים שלנו ולבעלי המניות- וכן ברמה הגלובלית עבור ברזיל וארה"ב", אמר יו"ר, נשיא ומנכ"ל בואינג, דניס מולנברג
יצרנית המטוסים המובילה בעולם, בואינג, ויצרנית המטוסים הברזילאית, אמבראר ((Embraer, חתמו על מזכר הבנות המבסס שותפות אסטרטגית אשר תמקם את שתי החברות בחזית הצמיחה של שוק התעופה והחלל העולמית.

ההסכם נועד לבסס את הקמתו של מיזם משותף אשר יצור קשר אסטרטגי בין המטוסים המסחריים והשירותים של אמבראר הברזילאית, עם הפיתוחים המסחריים, היצור, השיווק ומערכת שירותי התמיכה של בואינג. על פי תנאי ההסכם, בואינג תחזיק ב-80% בעלות במיזם המשותף, ואמבראר תחזיק ב -20% הנותרים.

"פיתוח השותפות האסטרטגית נועדה לאפשר לשתי החברות להעניק ערך מוסף לקהל לקוחותינו, למועסקים שלנו ולבעלי המניות- וכן ברמה הגלובלית עבור ברזיל וארה"ב", אמר יו"ר, נשיא ומנכ"ל בואינג, דניס מולנברג. "השותפות עם אמבראר עומדת בקו אחד על האסטרטגיה ארוכת השנים של בואינג- השקעה בצמיחה אורגנית ומתן ערך למשקיעים.", הוסיף מולנברג.

"ההסכם עם בואינג צפוי לייצר את השותפות האסטרטגית החשובה ביותר בתעשיית התעופה והחלל, ויחזק את מנהיגות החברות בשוק העולמי", אמר נשיא ומנכ"ל אמבראר, פאולו סזאר דה סוזה א סילבה, "השותפות העסקית עם בואינג תגבש רצף ייצור עבור תעשיית התעופה והחלל הברזילאי, תגדיל את פוטנציאל המכירות שלה, תבטיח מקומות עבודה והזדמנויות הכנסה חדשים, תגדיל את צבר ההשקעות והיצוא, ובכך תייצר ערך רב עבור הלקוחות, בעלי המניות והעובדים."

העסקה מעריכה 100% מפעילות המטוסים המסחריים של אמבראר ב -4.75 מיליארד דולר, ומעריכה שווי של 3.8 מיליארד דולר תמורת 80% מהבעלות של בואינג במיזם המשותף. השותפות המוצעת צפויה להיות לתרום לרווח המניה של בואינג החל בשנת 2020 וליצור ערך משעור של 150 מיליון דולר בשנה לפני חישוב מס, החל מהשנה השלישית למיזם.

השותפות האסטרטגית בין שתי החברות תשלב יותר מ-150 שנות מנהיגות בתחום התעופה והחלל, ותמנף את יכולות היצור המסחרי של שתי החברות. שותפות זו הינה אבולוציה טבעית של היסטוריה ארוכת שנים של שיתוף פעולה בין בואינג לאמבראר אשר מתפרס על יותר מ-20 שנה.

השלמת העסקה, המיזם המשותף לבואינג ואמבראר יובל על ידי הנהלת האחרונה בברזיל, אשר תכלול נשיא ומנכ"ל. לבואינג תהיה שליטה תפעולית וניהולית על החברה החדשה, שתדווח ישירות לדניס מולנברג.

המיזם המשותף יהפוך לאחד ממרכזי המצוינות של בואינג לתכנון, ייצור ותמיכה במטוסים מסחריים, וישתלב באופן מלא בשרשרת ההפקה והאספקה ​​העולמית של בואינג.

המיזם החדש ובואינג יציעו משפחת מטוסים מסחריים חדש מקיף ומשלים, שיכלו מטוסים עם 70 עד 450 מושבים במטוס, בנוסף לשירותים ברמה הטובה ביותר בכדי להעניק לקהל הלקוחות העולמי את חווית השירות הטובה ביותר.

זאת ועוד, שתי החברות צפוית לפתח מיזם משותף נוסף אשר יפתח ויקדם שווקים ויישומים חדשים בתחום התעשיות הביטחונית, עם דגש על המטוס רב-תכליתי KC-390, המבוסס על זיהוי הזדמנויות משותף של שתי החברות.

"השקעות משותפות בשיווק העולמי של ה-KC-390, כמו גם שורה של הסכמים בתחומי ההנדסה, המחקר והפיתוח ורשת האספקה, ישפרו את היכולות של שתי החברות ויחזקו את מעמדן של בואינג ואמבראר בשוק התחורתי " אמר סגן נשיא בכיר, כספים וקשרי משקיעים של אמבראר, נלסון סלגאדו.

השלמת ההסכם למיזם המשותף צפוי לחודשים הקרובים, עם ההשלמה תהיה העסקה כפופה לבעלי המניות ולאישורים רגולטוריים, לרבות אישור מממשלת ברזיל. בהנחה שהאישורים יתקבלו במועד המשוער, העסקה צפויה להיחתם עד סוף שנת 2019, כ-12 עד 18 חודשים לאחר ביצוע ההסכמים הסופיים.

"שותפות אסטרטגית זו היא אבולוציה טבעית של ההיסטוריה ארוכת השנים של שיתוף הפעולה בין בואינג לאמבראר הכוללת מגוון יוזמות בתחום התעופה והחלל במשך כמעט שלושה עשורים", אמר סמנכ"ל הכספים וסגן נשיא בכיר של Enterprise Strategy & Performance של בואינג, גרג סמית', "השותפות עם אמבראר תואמת את האסטרטגיה של בואינג של זיהוי הזדמנויות השקעה בעלי ערך אמיתי להאיץ את תוכניות הצמיחה האורגנית שלנו. שותפות זו תחזק את היכולות האנכיות של בואינג ותגדיל את הערך עבור לקוחותינו באמצעות מחזור החיים המלא של מוצרים ושירותים מובילים בתעשייה ".

בזכות המיזם המשותף החברות ייהנו ממגוון רחב יותר של משאבים, כולל שרשרת האספקה ​​הגלובלית, המכירות והשיווק, ורשת השירותים, אשר יאפשרו להם לתת את המענה הטוב ביותר לדרישות הלקוחות. בנוסף, השותפות האסטרטגית תספק הזדמנויות לשתף שיטות עבודה ותוכניות הפיתוח מומלצות בתעשייה התעופה והחלל.

לעסקה לא תהיה השפעה על ההנחיות הפיננסיות של בואינג ואמבראר לשנת 2018 או על אסטרטגיית פריסת מזומנים של בואינג ועל מחויבות להחזיר כ -100% מתזרים המזומנים החופשי לבעלי המניות.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il