קנאביקס תקים בישראל חברה לפיתוח טיפול קנבינואידי במחלות עיניים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

קנאביקס תקים בישראל חברה לפיתוח טיפול קנבינואידי במחלות עיניים


cannabics
חתמה על הסכם שת"פ עם חברת ביו-פארמה המתמחה בתחום

החברה עימה נחתם ההסכם נמצאת בשלבי פיתוח קליניים של מוצרים לטיפול במחלות עיניים דלקתיות, והיא בעלת זכויות שיווק והפצה של תרופות בתחום
החברה החדשה שתוקם בישראל תתמקד במחקר ופיתוח של טיפול קנבינואידי במחלות עיניים, תוך הפחתת השימוש במוצרים מבוססי סטרואידים, אשר נפוץ היום בצורה נרחבת

קנאביקס (OTC: CNBX), חברה ישראלית העוסקת במחקר ופיתוח בדיקה נושאת פטנטים לאבחון השפעת תרכובות קנאבינואידים על סוגי סרטן שונים מבדיקת דם פשוטה, לצורך התאמה אישית של הטיפול בקנאביס רפואי עבור כל חולה סרטן על ידי רופאיו – הודיעה כי חתמה עם חברת ביו-פארמה על מזכר הבנות, לצורך מחקר ופיתוח מוצר קנבינואידי לטיפול במחלות עיניים.


החברה עימה נחתם ההסכם נמצאת בשלבי פיתוח קליניים של מוצרים חדשניים לטיפול במחלות עיניים (אופתלמולוגיה), והיא בעלת זכויות שיווק והפצה של תרופות לטיפול במחלות עיניים דלקתיות.
על פי תנאי ההסכם וכחלק משיתוף הפעולה, יקימו שני הצדדים חברה ישראלית חדשה בבעלות משותפת שוות זכויות, אשר תתמקד במחקר ופיתוח של טיפול קנבינואידי בהשפעות של זיהומים והפרעות בעין, תוך הפחתת השימוש במוצרים מבוססי סטרואידים, אשר נפוץ היום בצורה נרחבת.


אייל ברעד, מייסד-שותף ומנכ"ל קנאביקס: "אנו שמחים על שיתוף פעולה זה, המאפשר לנו למנף את הטכנולוגיה והפלטפורמה שלנו לטובת מחקר ופיתוח היכולות האנטי-דלקתיות של קנבינואידים בהקשר זה. ההסכם פותח עבורינו שער אל שוק מחלות העיניים, הנשלט היום ברובו על ידי טיפול בסטרואידים ונגזריהם."
קנאביקס הודיעה לאחרונה כי היא מאיצה את פיתוח טכנולוגיית ההתאמה האישית של קנאביס רפואי עבור חולי סרטן, וכחלק מכך גייסה שני מדענים מובילים בתחום בישראל, על מנת שיתמכו בתהליך המו"פ של הטכנולוגיה לאבחון קנבינואידים, והתאמת הטיפול בהם לכל חולה באופן אישי. המינויים הגיעו בהמשך להודעת החברה כי צירפה אל המערך האסטרטגי שלה את ד"ר מוריאל זוהר.

אודות קנאביקס פרמסוטיקלס
קנאביקס פארמסוטיקלס (OTC: CNBX) היא חברה ישראלית העוסקת במחקר ופיתוח בדיקות נושאות פטנטים, לאבחון השפעת תרכובות קנאבינואידים שונות על תאים של סוגי סרטן שונים, במשטחים הנלקחים מבדיקות דם רגילות של חולי סרטן, על מנת לאפשר לרופאים לבצע עבור כל חולה התאמה אישית של הטיפול בקנאביס רפואי ובכך לטייב ולהגביר את השפעת הטיפול. ממצאים ראשוניים מניסויים פרה-קליניים, שערכה החברה בשיתוף חוקרים מובילים בישראל ובעולם בתחום האונקולוגיה והפתולוגיה, מעלים כי קיים קשר בין התאמת תרכובת הקנאבינואידים עם סוג הסרטן, לבין השפעתה של תרכובת זו על התא הסרטני ותרומתה לעידוד אפופטוזיס. טכנולוגיית החברה תאפשר לרופא להתאים לחולה את תרכובת הקנאביס המתאימה לו, ובכך לממש את מלוא הפוטנציאל של קנאביס רפואי בטיפול בסרטן. קנאביקס נוסדה ב-2012 והחלה להיסחר ב-OTC בשנת 2014, ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בתל אביב. www.cannabics.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il