מידרוג מותירה על כנו דירוג מנפיק של חברת נמלי ישראל בדירוג Aa1.il - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

מידרוג מותירה על כנו דירוג מנפיק של חברת נמלי ישראל בדירוג Aa1.il


מידרוג לוגו
משנה את אופק הדירוג משלילי ליציב

בהמשך לדוח פעולת דירוג מיום 19.03.2018 מידרוג מותירה על כנו את דירוג המנפיק של חברת נמלי ישראל - פיתוח ונכסים בע"מ (להלן: "החברה" ו/או "חנ"י") בדירוג Aa1.il ומשנה את אופק הדירוג משלילי ליציב. בנוסף, מותירה על כנו דירוג Aa1.il לאגרות החוב שתנפיק חנ"י בסך של עד 2.7 מיליארד ₪ ערך נקוב[1], אופק הדירוג יציב.


בכוונת החברה להנפיק את הסדרות החדשות במהלך חודש אפריל 2018, או בסמוך לכך. שינוי אופק הדירוג נובע בעיקר, ממתווה המימון המעודכן, תוך הקטנת היקף החוב הפיננסי אשר הוביל לעדכון תרחיש הבסיס, לרבות שיפור ביחסי הכיסוי ובגמישות הפיננסית של החברה. בנוסף, נכון למועד הדוח, הסכם העקרונות בקשר עם רשת ביטחון לתשלומי פרמיה ולמימון תשתיות נמליות לא הבשיל לכדי הסכם מחייב.

[1] בכוונת החברה להנפיק שלוש סדרות אג"ח בכוונת החברה להנפיק שלוש סדרות אג"ח שונות בעלות: (1) בהיקף של כ- 1.5 מיליארד ₪ בריבית קבועה צמודה למדד המחירים לצרכן, אשר תיפרע לשיעורין עד לשנת 2026, ומכילה גרייס על תשלומי הקרן עד לשנת 2022; (2) בהיקף של כ- 1 מיליארד ₪ בריבית קבועה ושקלית אשר תיפרע לשיעורין עד לשנת 2024, ומכילה גרייס על תשלומי הקרן עד לשנת 2021; (3) בהיקף של כ- 200 מיליון ₪ בריבית קבועה צמודה למדד המחירים לצרכן, אשר תיפרע לשיעורין עד לשנת 2031, ומכילה גרייס על תשלומי הקרן עד לשנת 2027.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il