גולף הודיעה כי חברת הבת עדיקה, השלימה בהצלחה את השלב המוסדי במסגרת הנפקתה הראשונית (IPO) - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

גולף הודיעה כי חברת הבת עדיקה, השלימה בהצלחה את השלב המוסדי במסגרת הנפקתה הראשונית (IPO)


גולף
במסגרת המכרז הגיעו ביקושים של כ- 69 מיליון ש"ח, מתוכם בחרה החברה לקבל התחייבות מוקדמת בהיקף של כ- 37 מיליון ש"ח – המשקף שווי חברה של כ- 167 מיליון ש"ח

בהנחת השלמת מלוא הנפקת המניות לציבור שיעור אחזקתה של גולף בעדיקה יעמוד על כ- 69.6% (כ-56.4% בדילול מלא)

אפי רוזנהויז, יו"ר גולף ורביב ברוקמאייר, מנכ"ל גולף מסרו:
"אנו שמחים מאד על השלמת השלב המוסדי במסגרת הנפקה ראשונית של חברת הבת עדיקה לפי שווי של 167 מיליון ש"ח . גולף תישאר בעלת השליטה ובעלת המניות הגדולה בעדיקה.


לפני כשלוש שנים ביצענו רכישה אסטרטגית של עדיקה, מתוך הבנה כי חלות תמורות בשוק הקמעונאות ומתוך ראיה ארוכת טווח כי לקבוצת קמעונאות, חשוב ואפילו הכרחי שתהיה זרוע אונליין משמעותית וחזקה, למיצוי הסינרגיה בין האונליין לבין האופליין.


כיום אנו משתפים את הציבור בצמיחתה והצלחתה של עדיקה ומקווים כי זו תמשיך להשיא ערך לכלל בעלי מניותיה. אנו רואים במשקיעים מקרב הציבור שותפים לדרך ורוצים להודות להם על הבעת האמון בעדיקה ובדרכה.
אנו מודים להנהלת עדיקה, עובדיה ולכל יתר המעורבים בעשייה, אשר שותפים להמשך פיתוחה והצלחתה של עדיקה".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il