ברנמילר אנרג'י מודיעה על הסכם עם חברת החשמל של ניו-יורק (NYPA) לשיווק מערכות לאגירת אנרגיה - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

ברנמילר אנרג'י מודיעה על הסכם עם חברת החשמל של ניו-יורק (NYPA) לשיווק מערכות לאגירת אנרגיה


ברנמילר אנרג'י
לפי ההסכם, שנחתם לתקופה של 10 שנים, NYPA תתמוך במאמצי השיווק של פתרון האגירה התרמית שפיתחה ברנמילר

ברנמילר אנרג'י (סימול: ברנמ), המפתחת מערכות מתקדמות לאגירת אנרגיה, הודיעה היום על הסכם שיתוף פעולה עם חברת החשמל של מדינת ניו-יורק (NYPA), לשיווק תחנות קוגנרציה מבוססות אגירה בארה"ב וקנדה. NYPA היא חברת החשמל הגדולה בארה"ב הנמצאת בבעלות ממשלתית.


לפי ההסכם, שנחתם לתקופה של 10 שנים, NYPA תתמוך במאמצי השיווק של פתרון האגירה התרמית שפיתחה ברנמילר. שתי החברות מתכננות היום פרויקט משותף לפיתוח והקמה של מערכת קוגנרציה מבוססת אגירה תרמית באוניברסיטה במדינת ניו-יורק, הצפוי להתחיל במהלך הרבעון הראשון של השנה.
מנכ"לית NYPA, ג'יל קוויניונס, אמרה: "שיתוף פעולה בינלאומי זה לפיתוח מערכת חדשנית לאגירת אנרגיה יפעל לטובת שתי המדינות שלנו, ויתמוך בהשגת מטרותינו לעצמאות ויעילות אנרגטית".


מנכ"ל ברנמילר אנרג'י, אבי ברנמילר, הוסיף: "ההסכם עם NYPA מחזק את נוכחותנו בארה"ב וצפוי לקדם הטמעת פתרונות אגירה בשוק גדול וחשוב עבורנו", אמר מנכ"ל ברנמילר אנרג'י, אבי ברנמילר. "הטמעת מערכות האגירה שפיתחנו תסייע בהשגת היעד שהציב מושל ניו-יורק, אנדרו קואומו, להפחית את פליטות גזי החממה ב-40% והתקנה של פתרונות אגירת אנרגיה בהיקף של 1,500 מגה-ואט עד שנת 2025. זוהי הזדמנות מצוינת ליישם את הטכנולוגיה הייחודית שלנו, המייעלת את ייצור החשמל ותורמת לסביבה ירוקה יותר".


שילוב מקורות אנרגיה שונים
מערכת האגירה של ברנמילר נטענת ממספר מקורות אנרגיה, בהם שמש ורוח, גז טבעי, חום שיורי ודלק – ומייצרת קיטור יציב המתאים לייצור חשמל או ליישומים תעשייתיים. טכנולוגיה זו מתאימה לתחנות מסוגים וגדלים שונים, החל מגנרטורים הפועלים על דלק ועד תחנות מחזור משולב המונעות בגז.


השימוש באגירה משפר משמעותית את יעילות ייצור החשמל וכתוצאה מכך חוסך בפליטות. כמו-כן, הוא מספק פתרונות לתחום ניהול הרשת החכמה באמצעות ניוד חשמל משעות השפל לשעות השיא.
ברנמילר אנרג'י


ברנמילר אנרג׳י הוקמה ב-2012 על-ידי אבי ברנמילר, מנכ"ל סולל לשעבר, וקבוצת מהנדסים שפרשו מסולל לאחר מכירתה לסימנס הגרמנית ב-2009. טכנולוגיית האגירה שפיתחה החברה מאפשרת לאגור חום ממגוון מקורות אנרגיה ולהמירו לחשמל נקי בכל שעות היממה.


השימוש בטכנולוגיית האגירה שפיתחה החברה משפרת משמעותית את יעילות הפקת החשמל וכתוצאה מכך חוסכת בפליטות. בנוסף, היא מספקת פתרונות לתחום ניהול הרשת החכמה באמצעות ניוד חשמל משעות השפל לשעות השיא.
http://www.bren-energy.com/טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il