נחנך מרכז המו"פ של אדמה בננג'ינג - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

נחנך מרכז המו"פ של אדמה בננג'ינג


אדמה
מרכז המו"פ החדש משלים את הזרוע התפעולית של אדמה בסין, הכוללת את מרכז הפירמול החדש שלה בהואי'אן ואת אתרי הייצור של סנונדה בג'ינגז'ו

קבוצת אדמה, החברה המשולבת של אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ, והוביי סנונדה בע"מ (ביחד "אדמה" או "החברה המשולבת"), חנכה היום את מרכז המו"פ המתקדם שלה בננג'ינג.


מרכז המו"פ החדש משלים את הזרוע התפעולית של אדמה בסין, הכוללת את מרכז הפירמול החדש שלה בהואי'אן ואת אתרי הייצור של סנונדה בג'ינגז'ו. לצד המרכז התפעולי המתקדם של אדמה בישראל, המרכז החדש ממצב את אדמה כחברת הגנת הצומח הגלובלית-סינית המובילה בעולם. לקוחות אדמה יהנו ממיטב ההיצע המחקרי והפיתוחי בישראל ובסין, באופן שיאפשר להציע פתרונות מבודלים בשווקי העולם באופן מהיר ויעיל.


הקמתו של מרכז המו"פ בננג'ינג, לב איזור מדעי החיים והביו-טכנולוגיה של סין, מאפשרת לאדמה לצרף לשורותיה ממיטב הכשרונות המדעיים בתחום ולפעול בסמיכות לאוניברסיטאות המובילות בסין. נכון להיום, המרכז מונה כ- 30 אנשי מקצוע, ביניהם מדענים בעלי תואר דוקטור ומומחים נוספים, והוא צפוי להמשיך ולהתרחב. המרכז יקדם פיתוח פורמולציות ומוצרים חדשים, שיפור תהליכי ייצור קיימים, ובנוסף, יתמוך בפעילויות השונות בסין, בין היתר, רישוי, שיווק, מכירות ושרשרת אספקה.


בהתייחסו להשקת פעילות המחקר, ד"ר אלעד שבתאי, סמנכ"ל חדשנות, מחקר, פיתוח ורישוי באדמה, ציין: "בהבטחה שלנו לייצר פשטות עבור החקלאים, גלומה מחוייבות של צוות הכימאים שלנו להתמודד עם סוגיות מורכבות בטרם המוצרים מגיעים לשוק. הצוות המצוין במרכז המו"פ החדש שלנו, ביחד עם הצוות בישראל ובמקומות נוספים בעולם, ערוכים באופן מיטבי כדי להשיג את המטרה הזאת."


אן לירו, סמנכ"ל בכיר העומד בראש אשכול סין של אדמה, הוסיף: "מרכז המו"פ החדש שלנו יהווה עמוד תווך התומך בפעילות המסחרית והתפעולית שלנו בסין, וכן בשיפור תהליכים ויעילות הייצור."


אודות החברה המשולבת :
החברה המשולבת, שתקרא אדמה, מורכבת מאדמה פתרונות לחקלאות בע"מ והוביי סנונדה בע"מ, והיא מהחברות המובילות בעולם בתחום הגנת הצומח. אנו שואפים ליצור פשטות בחקלאות, ומציעים לחקלאים פתרונות ושירותים יעילים אשר מקלים עליהם ומסייעים להם לצמוח. עם אחד מסלי המוצרים המקיפים והמגוונים בעולם, המציע מוצרים מבודלים ואיכותיים, כ- 6,600 אנשי הצוות שלנו מגיעים לחקלאים ביותר מ- 100 מדינות ברחבי העולם, ומספקים להם יכולות להתמודד עם עשבים, מזיקים ונגעים, ולשפר את יבוליהם. למידע נוסף אנא בקרו באתר www.adama.com טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il