רשת אורט ישראל העלתה לאויר מערכתERP חדשה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

רשת אורט ישראל העלתה לאויר מערכתERP חדשה


קבוצת יעל
Yael Group ביצעה את הפרויקט והטמיעה מערכת Oracle Business Suite בשילוב מערכת לתכנון תקציב ובקרה
אורט ישראל השלימה בימים אלה מהלך טכנולוגי נרחב במסגרתו הוחלפה המערכת הפיננסית שלה למערכת ERP של אורקל. המערכת תשמש את מינהלי הכספים והלוגיסטיקה יחד עם מאות משתמשים בבתי הספר והמכללות שבניהול הרשת ואת יחידות המטה והפיתוח השונות ברשת. קבוצת יעל מנהלת ואחראית על היישום וההטמעה של הפרויקט.

הפרויקט החל לפני כשנה ורבע ובימים אלה הסתיים השלב הראשון שלו, במסגרתו הועלתה לאויר מערכת Oracle EBS, כולל מודול פיננסי, לוגיסטי ומודל Billing, שפותח במיוחד בהתאם לצרכי הארגון. בשלב השני, תהליכי התכנון והבקרה התקציבית צפויים להיות מוטמעים גם הם. מערכת Oracle Business Suite שהוטמעה בפרויקט הותקנה כבר במספר רב של חברות ומוסדות אקדמאיים בארץ ובעולם. קבוצת יעל תהיה אחראית גם על האינטגרציה למערכות צד ג', שייכללו מערכות בקרת הכנסות ובקרת תקציב, קבלת מידע עסקי בזמן אמת ו-BI.

צביקה פלג, מנכ"ל אורט ישראל, מוסר: "מדובר באחד מפרויקטי הדגל שלנו בתחום המחשוב. כיוון שהרשת מתמחה בחינוך טכנולוגי - מדעי ומתוך כוונה לתת מענה לצרכים הטכנולוגיים המתקדמים שלנו, שמנו לעצמנו מטרה לעבור למערכות פיננסיות ניהוליות מובילות. מערכת ה- ERP החדשה שהוטמעה תשרת את מאות בתי הספר, המכללות ומוסדות החינוך שלנו משלומי בצפון ועד אבו באסמה בדרום ותאפשר להם גישה טכנולוגית מתקדמת, עדכנית, שקופה ומהירה אל מטה הרשת, על מנת לספק את אתגרי 100,000 התלמידים הלומדים בה".

אמיתי פולק, מנהל אגף היישומים בקבוצת יעל, מוסר: "אני מברך על עלייתו לאויר של פרויקט חשוב זה. ניסיוננו רב השנים בקבוצה בהטמעת מערכות ERP בארגונים גדולים בשוק המקומי, אפשר לנו לצלוח גם את האתגר הזה. בנוסף, בזכות המחויבות המלאה של הנהלת הארגון תהליך ההטמעה בוצע בהצלחה והמערכת עלתה לאויר בזמן ובתקציב שנקבעו בשלבי התכנון. כמו כן, לאורך כל שלבי הפרויקט נצמדנו לתכנון מסודר שכלל מתודולוגיה וניהול סיכונים וכן הפעלנו מערך הטמעה רחב בתקופת ההתייצבות של המערכת. כעת אנחנו ממשיכים לשלב הבא, שמטרתו לייעל את כל תהליך תכנון התקציב השנתי והבקרה התקציבית השוטפת."

אודות קבוצת יעל
Yael Group היא קבוצת IT מהמובילות בישראל. הקבוצה מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה באמצעות יישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם. פעילות הקבוצה כוללת פרויקטי אינטגרציה, יישום מערכות ERP ו-CRM , הטמעת פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, פתרונות ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ואבטחת מידע. זאת לצד ניסיון רב במתן שירותי מיקור חוץ, ייעוץ והדרכה. http://www.yaelgroup.com/


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il