אמדוקס נכנסת לשותפות לצורך רכישת הקרקע עבור הקמפוס העתידי שלה בישראל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אמדוקס נכנסת לשותפות לצורך רכישת הקרקע עבור הקמפוס העתידי שלה בישראל


אמדוקס
החברה רואה בקמפוס העתידי הזדמנות לעיצוב התרבות הארגונית ולשיפור החוויה עבור עובדיה; הקמת הקמפוס צפויה לתרום לשיפור הרווח המדולל למניה בטווח הארוך

אמדוקס (נאסד"ק: DOX), ספקית מובילה של תוכנה ושירותים עבור חברות תקשורת ומדיה, הודיעה היום כי חתמה על הסכם לשותפות עם קבוצת יוניון לצורך רכישת הקרקע1 עבור הקמת הקמפוס החדש שלה ברעננה. השלמת העסקה לרכישת הקרקע צפויה להתקיים בעתיד הקרוב עם מילוי תנאי סגירה מקובלים.
קבוצת יוניון, בבעלות פרטית, פעילה במספר תחומים עסקיים, ובעלת ניסיון נרחב בפיתוח ותפעול נכסי נדל"ן בישראל ומחוצה לה. השותפות עם קבוצת יוניון תוכל להנות מהמומחיות הרבה של קבוצת יוניון בפיתוח נדל"ן.


אמדוקס רואה בקמפוס העתידי הזדמנות לעיצוב התרבות הארגונית ולשיפור חווית עובדיה. הקמפוס החדש יספק סביבת עבודה מתקדמת ומיטבית הממלאת את צרכיהם של אמדוקס ישראל ועובדיה ותומכת בצמיחתה העתידית של החברה.


סך ההשקעה נטו של אמדוקס בקשר עם רכישת הקרקע והקמת הקמפוס צפויה להגיע לסכום של עד 350 מיליון דולר ארה"ב על פני תקופה של ארבע עד חמש שנים וצפויה להיות ממומנת ממקורות מזומן פנימיים של החברה. כפי שהוסבר בעבר, השקעה זו כוללת השקעה הונית של עד 100 מיליון דולר ארה"ב בשנת הכספים 2018. ללא השקעה נוספת זו, החברה צופה כי תזרים המזומנים החופשי בשנת הכספים 2018 יהיה כ-500 מיליון דולר ארה"ב, אשר 100% ממנו מתכננת החברה להשיב לבעלי המניות על ידי המשך רכישה עצמית של מניות רגילות ותוכנית הדיבידנד במהלך השנה כולה. מעבר לשנת הכספים 2018, כקו מנחה כללי לטווח הארוך ובהתאם למסרים קודמים, אמדוקס צופה להשיב לבעלי המניות את רוב תזרים המזומנים החופשי לאחר ההתאמה הנובעת מההשקעה בקמפוס, ובכפוף לגורמים כמו צפי לעסקאות מיזוגים ורכישות, השווקים הפיננסים והתנאים אשר ישררו בתעשייה. אמדוקס מאמינה כי להחלטתה לבנות קמפוס חדש תהיה השפעה חיובית על הרווח המדולל למניה בטווח הארוך.
1 Amdocs press release, 13 Sept 2017: Amdocs Signs an Agreement to Purchase Prime Real-Estate in Ra’anana for its Future Campus

אודות אמדוקס
אמדוקס הינה ספקית מובילה של תוכנה ושירותים לחברות התקשורת והמדיה המצליחות בעולם.
לקוחותינו ממציאים את עצמם מחדש ואנו מאפשרים את הטרנספורמציה שלהם בתחומי הדיגיטל והרשת באמצעות פתרונות חדשניים, ומומחיות בהטמעה ותפעול שוטף של המערכות שלהם במודלים שמאפשרים חדשנות ויעילות (intelligent operations).
אמדוקס ו-25,000 עובדיה משרתים לקוחות ביותר מ-85 מדינות. הכנסות החברה, הנסחרת ב-NASDAQ Global Select Market, עמדו על 3.9 מיליארד דולר ארה"ב בשנת הכספים 2017.
מידע נוסף אודות אמדוקס ניתן למצוא ב: www.amdocs.com


עוה"ד יוסי כהן ועינת יצחק ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות' ייצגו את אמדוקס ועו"ד אמיר שוהם ייצג את יוניוןטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il