רן טוטנאור ושני אנג'לים נוספים השקיעו בחברת מגדנט 1.75 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

רן טוטנאור ושני אנג'לים נוספים השקיעו בחברת מגדנט 1.75 מיליון דולר


מגדנט
מגדנט פיתחה מכשיר זעיר, שמייצר שדות אלקטרו מגנטיים שמאיצים מאוד צמיחת עצם מסביב לשתלים דנטליים ומשפרים את איכותה

"באמצעות הגיוס אנחנו מתכוונים להעמיק מאוד את החדירה ב-22 המדינות שבהן אנחנו כבר פעילים, כמו גם לחדור לשווקים חדשים", אומר ד"ר שלמה ברק, מייסד ומנכ"ל החברה, "בנוסף ישמשו כספי הגיוס בחלקם לטובת פיתוח מכשירים אלקטרו-מגנטיים דומים עבור השוק האורתופדי, שירחיבו את סל המוצרים שלנו"
חברת מגדנט הישראלית השלימה גיוס בסך 1.75 מיליון דולר משלושה אנג'לים ישראלים, ובהם רן טוטנאור, לשעבר הבעלים של חברת ציוד הסטריליזציה הרפואי "טוטנאור", שנמכרה ביולי האחרון לקרן פורטיסימו תמורת 100 מיליון דולר.


מגדנט שנוסדה ב-2011, פיתחה מכשיר מיקרו-אלקטרוני, שמייצר שדות אלקטרו מגנטיים, שמאיצים מאוד צמיחת עצם מסביב לשתלים דנטליים. המכשיר של מגדנט שמוברג מעל השתל הדנטלי במקום כיפת ריפוי רגילה, מקצר בשני שליש את תקופת הצמיחה של העצם מסביב לשתל, וגם משפר את איכותה. נוסף לכך עלותו לרופא השיניים נמוכה.


מגדנט כבר מצויה בהליכי שיווק ראשונים של המוצר שלה ב-22 מדינות באירופה, דרום אמריקה ואסיה, ובהן הודו. השוק הפוטנציאלי שלה גדול מאוד – לפי הערכות שונות שוק השתלים הדנטליים העולמי צפוי ליהנות בשנים הקרובות משיעור גדילה מרשים של למעלה מ-7% בשנה, עד כדי שווי מוערך של 12.3 מיליארד דולר בתחילת העשור הבא. הגידול המתמיד נובע מהארכת תוחלת החיים, מעלייה בלקות במחלות שיניים שונות ומביקוש גובר לקוסמטיקה דנטלית.


בתחילת הדרך פעלה מגדנט במסגרת החממה הטכנולוגית של קבוצת טרנדליינס ממשגב, שהיתה המשקיעה הראשונה בחברה ביחד עם המדען הראשי. מאז 2015 גייסה מגדנט ממשקיעים פרטיים 3 מיליון דולר (כולל הגיוס הנוכחי), מעבר להשקעה הראשונית.


ד"ר שלמה ברק, מייסד ומנכ"ל מגדנט: "אנחנו מרוצים מאוד מהשלמת הגיוס, שיאפשר לנו להגביר בצורה משמעותית את מאמצי השיווק והמכירה של המוצר שלנו. אנחנו מתכוונים להעמיק את החדירה במדינות שבהן אנחנו כבר פעילים, כמו גם לחדור לשווקים חדשים. בנוסף ישמשו כספי הגיוס בחלקם לטובת פיתוח מכשירים אלקטרו-מגנטיים דומים עבור השוק האורתופדי, שירחיבו את סל המוצרים שלנו".
"מגדנט פיתחה פתרון חדשני וידידותי לבעיה דנטלית נפוצה", אומר סטיב רודס, מנכ"ל ויו"ר משותף של קבוצת טרנדליינס, "המוצר של החברה מוזיל את העלות הכוללת של הליך השתלת שיניים, ועתיד להפוך אותו לנגיש יותר עבור אנשים שזקוקים לו אך לא בהכרח יכולים כיום להרשות אותו לעצמם".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il