וונטייז רוכשת את פעילות פרסום הווידאו של חברת Takoomi - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

וונטייז רוכשת את פעילות פרסום הווידאו של חברת Takoomi


וונטייז
טאקומי הינה "מערכת בורסת פרסום" בתחום פרסומות ווידאו, בדגש על פרסומות וידאו, תחום הצומח בקצב דו ספרתי מידי שנה

נועם יוספידיס, מייסד ומנכ"ל וונטייז: "אנחנו מודיעים היום על רכישת פעילות פרסום הווידאו של חברה טכנולוגית מובילה, אשר תתמוך במודל הפעילות שלנו ותרחיב אותו ע"י פרסום ממוקד בווידאו. וונטייז פועלת במטרה לנהל את כל שרשרת הערך מול לקוחות הקצה, ועוצמתה של טאקומי טמונה בקשר שלה עם המפרסמים. באמצעות החיבור בין שתי החברות, תחזק וונטייז את האחיזה שלה לכל אורך שרשרת הערך. תחום הטלוויזיה והפצת התוכן עובר שינוי מהפכני, וחברות שלא ישכילו לזהות מוקדם את התמורות בשוק ואת הטכנולוגיות שצפויות לשלוט במרקע שלנו בשנים הקרובות, יתקשו לשרוד. כניסתן של פלטפורמות טלוויזיה ותוכן אינטרנטיות משנות את כללי המשחק – הן מצד ספקי התוכן והפלטפורמות המשדרות, והן מצד המפרסמים. שם המשחק בעולם המדיה היום הוא Big Data. מידע על העדפות הצופים ועל התוכן, והחיבור ביניהם מציף ערך בלתי נדלה למפרסמים, ערך שלא היה קיים מעולם בפלטפורמות שידורי הטלוויזיה המסורתיות".

הפעילות הנרכשת צפויה לתרום לוונטייז כ-8 מיליון ₪ הכנסות בשנת 2018 וכ-2 מיליון ש״ח רווח גולמי, ובכך להגדיל את הכנסות החברה באופן משמעותי

העסקה תבוצע תמורת מזומן ומניות וונטייז, כאשר כ-60% משווי העסקה מותנה בעמידת Takoomi ביעדי צמיחה בהכנסות ושמירה על שיעורי רווחיות למשך שנתיים לפחות

הפעילות הנרכשת תאפשר לחברה להציע במסגרת שירותי התוכן שלה צפייה במודל מבוסס-פרסום, וזאת בנוסף לשוק הקיים של וונטייז של צפייה בתשלום

טאקומי סיימה את שנת 2016 בהכנסות של כ-1.7 מיליון ₪ ורווח גולמי של כ-1.7 מיליון ₪

בין לקוחות טאקומי למעלה מ-400 אתרים ואפליקציות ולמעלה מ-200 מיליון מבקרים ייחודיים

חברת וונטייז, המתמחה בפיתוח והפצת פלטפורמת תוכן וטלוויזיה רב-ערוצית על גבי האינטרנט (OTT), מודיעה היום על חתימתה על מזכר הבנות לרכישת פעילות פרסום הווידאו של חברת Takoomi, בתמורה למזומן ומניות. זאת, כחלק מתכניתה האסטרטגית של וונטייז להרחבה והעמקה של השירותים אותם היא מציעה במסגרת פעילותה. מדובר בפעילות רווחית שעשויה לשפר את התוצאות הפיננסיות של וונטייז.

רכישת פעילות פרסום הווידאו של טאקומי מהווה חיזוק נוסף ליכולותיה של וונטייז במסגרת פעילותה בתחום הטלוויזיה ומהווה הרחבה של הפעילות גם לתחום הפרסום. לאחר רכישת הפעילות, תוכל וונטייז להציע גם פרסום על גבי שירותי וידאו ובכך להעניק פתרון רחב יותר ללקוחות ולשותפים בשווקים בהם היא פועלת.

המיקוד של וונטייז בשווקים מתפתחים מחייב גמישות רבה במודלים העסקיים, המבוססים על מגוון מודלים הכוללים שילוב בין רכישות תכני פרימיום, דמי מנוי ופרסום. מתווה הפעילות של החברה מאפשר לה להעניק שירות מותאם אישית ללקוחותיה השונים על-בסיס דאטה וכן להציע ערך גדול יותר הנובע מהתאמה של התכנים להעדפות הלקוח כמו גם המפרסם.

העסקה מבוצעת בתמורה למזומן ולמניות וונטייז, ומרבית תשלום תמורת העסקה תלוי בעמידה באבני דרך כך שבמועד השלמת רכישת הפעילות תשלם החברה לטאקומי סך מזומן של כ-75,000 דולר ארה"ב וכן תקצה לה כ-841,000 מניות החברה. סך נוסף של 470,000 דולר ארה"ב וכן כ-745,000 מניות החברה ישולמו לטאקומי על-פני שמונה רבעונים לאחר השלמת הרכישה, כאשר התשלום בכל רבעון מותנה בעמידה ביעדי גידול בהכנסות ושיעור הרווח הגולמי של הפעילות באותו רבעון, בהתאם ליעדים קבועים מראש.

טאקומי הינה "מערכת בורסת פרסום" בתחום פרסומות ווידאו, בדגש על פרסומות וידאו, תחום הצומח בקצב דו ספרתי מידי שנה. הפעילות מבוססת על טכנולוגיות אשר מחברות בזמן אמת בין היצע של אתרים מובילים, כגון יאהו ו-AOL, לסוכנויות ובורסות פרסום בינ"ל אשר חלקן נסחרות
ב- NASDAQ. טאקומי נוסדה בשנת 2012 ע"י יותם בנעטיה ורוני לב, ובן לקוחותיה מעל 400 אתרים ואפליקציות להם למעלה מ- 200 מיליון מבקרים ייחודיים מדי חודש במעל 100 מדינות. טאקומי עושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית במטרה להגיע ללקוחות איכותיים ומעניקה פתרונות המביאים להגדלת רווחיות לקוחותיה.

הפרסום בווידאו צומח בשנים האחרונות באופן מהיר. כיום, פרסום בטלוויזיה תופס את נתח השוק הגדול ביותר בתחום הפרסום באופן מובהק אולם הפרסום באינטרנט צפוי לצמוח באופן ניכר במהלך שנת 2018. מגזר הווידאו כולו צפוי לצמוח באופן גלובלי לכ- 100 מיליארד דולר בשנת 2020. תחום ה-OTT (Over The Top) בו מתמחה וונטייז צפוי להיות התחום הצומח ביותר בעולם הפרסום בווידאו, ומכאן הסינרגיה הברורה בין החברות.


מחברת טאקומי נמסר: "טאקומי רואה בחיבור עם וונטייז מנוף ליצירת אקו-סיסטם חכם ויעיל אשר יעזור לחברה להגיע ליעדים שאפתניים בזמן קצר ולהוביל את תחום הפרסום בווידאו. הפעילות המשותפת תאפשר לנו התרחבות מהירה לתחום ה- OTT, ותגוון את קהל הלקוחות שלנו על-ידי מינוף התוכן והפלטפורמות של וונטייז".


אודות וונטייז:
וונטייז רשומה למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב (ונטז). החברה עוסקת בפיתוח והפצת פלטפורמת תוכן לאספקת שירותי תוכן על פי דרישה (Video On Demand - VOD) במסגרתם מציעה החברה תכנים מסוגים שונים לצפייה על בסיס מנוי, השכרה חד פעמית, רכישה, או צפייה ללא תשלום מבוססת פרסומות. שירות הפרמיום של החברה נקרא "SmartVOD" והינו שירות מרובה-קטגוריות, הכולל סרטים חדשים מהקולנוע ממיטב אולפני הוליווד, לצד סרטי טלוויזיה וקולנוע נוספים, סדרות טלוויזיה, תכני ילדים, הופעות מוזיקליות ותכנים נוספים. היצע התכנים בשירות שונה ממדינה למדינה ומותאם ע"י החברה לשוק היעד. כמו כן, החברה מספקת שירותי VOD נוספים על פי נושאים פרטניים הכוללים תכנים מגוונים באותם הנושאים, וזאת באמצעות הפלטפורמה הטכנולוגית שלה ואפליקציות ייעודיות לכך.

אודות טאקומי:
טכנולוגיית פרסום הווידאו של Takoomi ושירותיה מקשרים בצורה חלקה בין מפרסמים, מפתחי אפליקציות, מפיצי תוכן ומוציאים לאור ברחבי העולם. לקוחות החברה משתמשים בטכנולוגיה שלה כדי להגיע ללקוחות איכותיים בכל רשת האתרים והיישומים שלנו, עם אפשרויות מיקוד מרובות. טאקומי מספקת פתרונות ייחודיים למוניטיזציה ולהגדלת ההכנסות של בעלי האתרים בנוסף לפעילות הגשת הפרסומות המסורתית שלהם.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il