מידרוג על אלון רבוע כחול - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

מידרוג על אלון רבוע כחול


מידרוג לוגו
אי וודאות גבוהה לגבי התממשות הצעת החברה; הדירוג ייבחן ככל שההצעה תבשיל לכדי עסקה

הצעה לרכישת מניות אפריקה נכסים: אי וודאות גבוהה לגבי התממשות הצעת החברה; הדירוג ייבחן ככל שההצעה תבשיל לכדי עסקה


ב -09 בנובמבר 2017 וב-14 בנובמבר 2017 פרסמה אלון רבוע כחול ישראל בע"מ (Baa1.il, "החברה") הצעה והצעה מתוקנת לרכישת מלוא אחזקותיה של אפריקה ישראל להשקעות בע"מ ("אפריקה השקעות") באפריקה ישראל נכסים בע"מ ("אפריקה נכסים", A3.il) המהוות 55.93% מהונה של אפריקה נכסים תמורת מזומן בסך 1.25 מיליארד ₪ ומתן אופציות על מחיר המניה העתידי


קבלת ההצעה על ידי הנאמנים של אפריקה השקעות דורשת בין היתר את אישורם של מחזיקי האג"ח של אפריקה השקעות, כאשר בשלב זה קיימות למחזיקי האג"ח מספר חלופות למכירת נכסי אפריקה השקעות. על פי מתווה ההצעה שהציגה החברה, מדובר בהשקעה בהיקף מהותי ביחס להיקף הנוכחי של נכסי החברה, אשר עשויה להיות מלווה בגידול משמעותי בהיקף החוב הפיננסי, אולם יש בה להרחיב את פיזור האחזקות והסיכונים של פורטפוליו הנכסים. בחינת העסקה, ככל שתידרש, תביא בחשבון גם את השתלבותה באסטרטגיה העסקית הכוללת של החברה.


בשלב זה אין ביכולתה של מידרוג להעריך את סיכויי ההתממשות של הצעת החברה. ככל שהעסקה תגיע לכדי בשלות, הדבר עשוי להוביל אותנו לבחינת הדירוג של החברה.


אודות החברה
אלון רבוע כחול הינה חברת החזקות פרטית (החל מחודש ספטמבר 2016) המוחזקת בבעלות מלאה בידי מר מוטי בן משה באמצעות חברות פרטיות בבעלותו. בחודש ספטמבר 2016 השלימה החברה הסדר חוב עם נושיה שכלל בין השאר שינוי תנאי החובות והזרמת מקורות מצד בעל השליטה החדש. אחזקותיה העיקריות של החברה הנן אחזקה בשיעור של 57.07% ברבוע כחול נדל"ן בע"מ, אחזקה בשיעור של 63.13% בדור אלון אנרגיה לישראל (1988) בע"מ ואחזקה בשיעור של 100% בנעמן גרופ (נ.ו.) בע"מ (חברה פרטית). מנכ"ל החברה הינו מר ישראל יניב ויו"ר הדירקטוריון הינו מר מוטי בן משה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il