אנליזה של פרוסט אנד סאליבן - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אנליזה של פרוסט אנד סאליבן


DnA IT
מחיר יעד של 0.83 שקל למניית DNA‏
"החברה והחברות המוחזקות על ידה יכולות להפוך לשחקן מרכזי בשוק הטיפול באוסטאופורוזיס בהנתן והניסויים הקליניים המתוכננים לשנה הבאה יצליחו"

מחיר יעד של 83 אגורות למניה – פרמיה של כ-78% על מחיר השוק

די.אן.איי ביומדיקל סולושינס בע"מ היא חברת אחזקות ולה שתי אחזקות עיקריות בתחום הבריאות :ביממד (40%) ואנטרה ביו (35%) בדילול מלא.

חברת אנטרה נוסדה בשנת 2009 על ידי DNA ואורמד (דואלית) שממנה קיבלה את הזיכיון לפלטפורמה ייחודית למתן אוראלי של מולקולות תרופה ביולוגיות שלא באמצעות זריקה .אנטרה מנהלת כיום ניסויים קליניים בשלוש אינדיקציות שונות המטפלות בתת פעילות בלוטת יותרת התריס ,אוסטיאופורוזיס ושברים לא מאוחים. חברת ביממד היא חברת מכשור רפואי המבוסס על טכנולוגיית אולטראסאונד לא פולשני להערכה של צפיפות העצם לשם קבלת אינדיקציה לקיומה של מחלת האוסטיאופורוזיס .מוצרי החברה כוללים תוכנות ייחודיות המאפשרות לבצע בדיקות סקר לאיתור מראש של אוכלוסיה עם פוטנציאל עתידי למחלה .החברה פעילה במזרח אסיה ,וכעת מתמקדת בהרחבת המכירות בארה"ב.

- היתרון המרכזי של חברת די.אן.איי כיעד השקעה הוא בגיוון שבאחזקת שתי חברות בעלות מחזורי הכנסות שונים ומודלים עסקיים מגוונים .

- אנו רואים בהשקעה בחברת די.אן.איי הזדמנות לטווח הקצר ,בעיקר לאור הפוטנציאל שזוהה בכניסה של ביממד לשוק האמריקאי

- בטווח הארוך ,אנו מניחים כי אנטרה תציג תוצאות חיוביות בניסוי הקליני המתקדם במהלך השנה הבאה .בהינתן הצלחה ,אנטרה תמוצב כשחקן מוביל בתחום תת פעילות בלוטת יותרת התריס.

- מבחינה אסטרטגית ,במידה והניסויים הקליניים יצלחו ,די.אן.איי והחברות המוחזקות על ידה יכולות להפוך לכוח מרכזי בשוק הטיפול באוסטיאופורוזיס.

- לאור כל השיקולים הללו, שווייה של DNA הוא 110 מיליון שקל שהם 0.83 שקל למניה לעומת 0.46 שקל למניה, מחיר הסגירה אתמול, פרמיה של כ-78%


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il