הבעת אמון חסרת תקדים של המשקיעים בשלמה החזקות - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

הבעת אמון חסרת תקדים של המשקיעים בשלמה החזקות


שלמה
לאחר שמעלות העלתה את דירוג סדרות האג"ח של שלמה החזקות ושל שלמה רכב, חברת הליסינג של שלמה החזקות, ל-A פלוס, סיימה שלמה החזקות את שלב המכרז למשקיעים מוסדיים בהנפקה מוצלחת של סדרות אג"ח חדשות, עם ביקושים של כ-800 מיליון ש"ח

היום (א') הודיעה קבוצת שלמה החזקות על תוצאות המכרז למשקיעים מוסדיים בהנפקת סדרות איגרות חוב חדשות (יז' ויח'). במכרז הוגשו הזמנות לרכישה של כ-800 מיליון ₪ ע.נ., מה שהופך אותה להנפקה מוצלחת מאוד של שלמה החזקות.


לאור הביקושים במכרזים בחנה החברה את הגדלת היקף ההנפקה. החברה פנתה לחברת הדירוג מעלות בבקשה להגדלת מסגרת ההנפקה להיקף של עד 450 מיליון ש"ח ע.נ. לשתי הסדרות החדשות, אשר דורגו בדירוג A+ על ידה. אגרות החוב של שתי הסדרות החדשות הוצעו ביחידות בנות 1,000 ₪ ע.נ. כל אחת, בדרך של מכרז על שיעור הריבית: בסדרת האג"ח יז' (לא צמודה), הריבית שנסגרה במכרז למוסדיים עומדת על 2.7%, המשקפת מרווח של כ-1.8% מעל תשואת האג"ח הממשלתית. בסדרה יח' (צמודת מדד), הריבית שנסגרה במכרז עומדת על כ-1.8% המשקפת אף היא מרווח של כ-1.8%. המח"מ של הסדרות האמורות עומד על כ-4.3 שנים.


במסגרת המכרז המקדים של סדרה יז' הוגשו הזמנות לרכישת אג"ח של כ-436 מיליון ₪ ע.נ.. מתוך ההזמנות ובכפוף להגדלת מסגרת ההנפקה, בכוונת החברה לקבל התחייבות מוקדמת ממשקיעים מסווגים לרכישת אג"ח בהיקף כספי כולל של 240 מיליון ₪ ע.נ.. במסגרת המכרז המקדים של סדרה יח' הוגשו הזמנות לרכישת אג"ח של כ-358 מיליון ₪ ע.נ.. מתוך ההזמנות ובכפוף להגדלת מסגרת ההנפקה, בכוונת החברה לקבל התחייבות מוקדמת ממשקיעים מסווגים לרכישת אג"ח, בהיקף כספי כולל של 1כ-113 מיליון ₪ ע.נ.. הצעת אגרות החוב לציבור תיעשה במסגרת דו"ח הצעת מדף אשר תפרסם החברה, בדרך של הצעה אחידה וכפופה לקבלת אישורים נוספים, לרבות אישורי הבורסה ורשות ניירות ערך. היקף ההצעה לציבור ויתר תנאיה יפורטו במסגרת דו"ח הצעת המדף, אם וככל שיפורסם.


לדברי אסי שמלצר, יו"ר קבוצת שלמה החזקות: "שלמה החזקות ממשיכה להיות בין החברות היציבות והמובילות במדינת ישראל בכלל ומובילה בענף הרכב בפרט. אנחנו שמחים לראות פעם נוספת לא רק את אמון הציבור אלא גם את האמון של המשקיעים המוסדיים בעתידה של החברה. הנפקה זו זכתה לאמון חסר תקדים. יכולותיה של הקבוצה משתקפת בכל זרועות התעשייה, כאשר העובדה ששלמה רכב הינה חברת הליסינג המובילה בישראל קיבלה החודש משנה תוקף עם הדירוג החדש של מעלות לחברה, שהועלה בחודש יולי ל-A פלוס."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il