השקת פרויקט ToHa - פרויקט משותף לגב ים מקבוצת נכסים ובניין IDB ואמות מקבוצת אלוני חץ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיההשקת פרויקט ToHa - פרויקט משותף לגב ים מקבוצת נכסים ובניין IDB ואמות מקבוצת אלוני חץ


גב ים
מתחם העסקים ToHa בצומת דרך השלום בת"א נחשף היום לראשונה בהשקעה של כ- 850 מיליון שקל
את המתחם יקימו חברות הנדל"ן המובילות אמות וגב ים

על עיצוב ותכנון המתחם אמונים האדריכל המעצב והאמן הבינלאומי רון ארד ואדריכל העל הישראלי אבנר ישר אשר חברו לשיתוף פעולה יוצא דופן ביצירת מגדל ייחודי בהשראת קרחון החצוב בדמוי יהלום

אדוארדו אלשטיין יו"ר IDB: ״אנחנו שמחים לחשוף היום את פרויקט ״תוצרת הארץ״. פרויקט שבאופן סמלי מבטא את הבשלת פירות ההשקעה שלנו באי די בי: מהשקת המרלוג המתקדם בישראל, דרך מהפכת המסחר האלקטרוני של שופרסל, הטכנולוגיה המתקדמת של אלרון בתחום הסייבר, הטלוויזיה החכמה של סלקום והמבנים המרשימים של גב ים בפארק הסייבר הלאומי בבאר שבע. כל אלה מבטאים מקצת הפירות שאנו נהנים מהם היום והם פרי עבודה מאומצת של ההנהלה המצוינת שלנו. אין מתאים יותר כאן מהפסוק בתהילים: הזורעים בדמעה ברינה יקצורו״.
נתן חץ, יו"ר אמות ומנכ"ל אלוני חץ: "אמות שומרת כבר שנים רבות על מובילות בתחום הנדל"ן המניב בישראל עם פריסה ארצית רחבה ופרוייקטי ענק שמשנים ומשפיעים על מרקם העסקים באזורים השונים. מדובר בפרויקט המציג חידושים אדריכליים ויצירתיות שטרם ראינו בנוף מגדלי המשרדים המשתנה בגוש דן ומתחרה בכבוד בינלאומיים שקבוצת אלוני חץ שותפה להקמתם בלונדון ובוושינגטון. ההשקעה הכלכלית יוצאת הדופן בפרויקט מהווה עדות לאמון הרב שלנו בכלכלה הישראלית ובצמיחתה ההולכת וגוברת".
אבי מוסלר מנכ"ל אמות: "פרויקט ToHa הוא בין הפרויקטים הנדירים שנבנים היום בישראל. כמו מגדל אטריום שהציב סטנדרט חדש לכל האזור, גם פרויקט זה יהווה אייקון אדריכלי ברמה בינלאומית, בלב מרכז העסקים הראשי של תל אביב. מניסיוננו הרב ואחיזתנו הרבה באזור תל אביב והמרכז, למדנו שקיימים ביקושים גבוהים למוצר איכותי, חדשני ויוקרתי. התכנון הייחודי והלא מתפשר של ToHa בא לידי ביטוי בפארק ירוק רחב ידיים, בשטחי קומה גדולים במיוחד ובמיקום אסטרטגי, המספק נגישות מיידית לעורקי התחבורה הראשיים. כל אלה יאפשרו לחברות גדולות להתמקם ביעילות רבה וליהנות מסביבת עבודה נוחה ומתקדמת".
מר אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים: "אנו משיקים היום את פרויקט ToHa, אשר ישנה את קו הרקיע של העיר תל-אביב ויהווה את 'טביעת האצבע' של העיר. ToHa, הממוקם בלב מרכז העסקים הראשי של תל-אביב, מכניס סטנדרט חדש ורף גבוה לעסקים ולמגדלי המשרדים בישראל. כמו בפארקי ההייטק המובילים של גב-ים, הפרויקט יעניק סביבת עבודה אופטימלית עבור השוכרים ומענה הוליסטי לצרכי העובדים והחברה, לרבות גני ToHa, פארק ייחודי אשר יקיף את הבניין, להשלמת ה-Ecosystem האידיאלי. הפרויקט יאוכלס, בין היתר, על-ידי חברות הייטק, ישראליות ובינלאומיות, מהמובילות בתחומן, אשר תשאפנה להעניק לעובדיהן את כל היתרונות, מתוך רצון להיות חלק בלתי נפרד מהמטרופולין הפועם".
אמות השקעות מקבוצת אלוני חץ וגב ים מקבוצת נכסים ובנין IDB, מקבוצות הנדל"ן הגדולות והמובילות בישראל, חשפו היום (רביעי) לראשונה את מתחם העסקים ToHa בתל אביב הנבנה בימים אלו בהשקעה של כ-850 מיליון שקל.
ToHa, קיצור של 'תוצרת הארץ' Tozeret Haaretz)), שם הרחוב בו מוקם הפרויקט, יהווה סביבת עסקים חדשנית ומתוחכמת הצפויה לשנות את פני האזור. מיקומו של הפרויקט בפינת הרחובות דרך השלום ויגאל אלון ובסמיכות לתחנת רכבת השלום, מהווה ציר תחבורה עיקרי ומרכזי שירחיב את מרכז העסקים הצומח על ציר יגאל אלון, מנחם בגין ודרך השלום.
המגדל, שבנייתו כבר החלה וצפויה להסתיים ב-2018, מתפרס על שטח של 55 אלף מ"ר לשיווק וכולל קומות משרדים גדולות בשטחים הנעים בין 2,500-3,400 מ"ר.
למרגלות המגדל יוקמו 4 מפלסים תת קרקעיים אשר יכללו 1,000 מקומות חניה לשימוש עובדי המתחם ואורחיו. שערים אוטומטיים ומערכות בקרה ממוחשבות ומתוחכמות יאפשרו כניסה ויציאה מהירה אל הפרויקט וממנו אל העיר. נוסף למגדל המשרדים, על המגרש ששטחו 17 דונם, יוקם פארק ירוק לרווחת העובדים במגדל ויהווה ערך מוסף לסביבה כולה. פארק זה יכלול חורשות עצים ירוקות, בריכות מים שקטות ופינות ישיבה מוצלות.
מתחם ToHa השאפתני תוכנן בסטנדרטים שלא נראו בישראל, כאשר ההנחיה שניתנה על ידי החברות לכל המעורבים בתכנון ובעיצוב, הייתה לכוון לתוצאה האיכותית ביותר, ללא פשרות.
המתחם הוא גולת הכותרת המשותפת של אדריכלי העל והמעצבים רון ארד ואבנר ישר, אשר חברו לשיתוף פעולה יוצא דופן. הוא מציב סטנדרטים חדשים של עיצוב ארכיטקטוני ומשנה את תפיסת האדריכלות האורבנית בישראל. המגדל מעוצב בצורה גיאומטרית ייחודית השואבת השראה מקרחון חצוב כמעין יהלום שהונח בלב הצומת הסואן. השראתו הצורנית של המבנה היא מחציבה של גושים בקרח ושבירתו במישורים משופעים, כך שכל קומה הינה שונה וייחודית בשטחה.
ייחודה של חטיבת הקרקע הגדולה יצר אתגר עבור אדריכלי הפרויקט לשמר את המרחב הציבורי המרשים בנקודה מרכזית כל כך בעיר. מכאן, נבעה המחשבה ליצור מרחב גבוה מעל פני הקרקע כמעין רגליים בנויות המכילות את מערכות המבנה ומגדירות את תחומי הלובי שיתפרש על שטח גדול ובגובה של 25 מ"ר. גודלו וגובהו הרב בשילוב קירות מסך זכוכית א-סימטריים מאפשרים לאור השמש הטבעי להאיר את כל קומות המגדל. העברת מערכות המבנה ל"רגלי" הבניין אפשרה לתכנן את קומת הגג עם מרפסת פתוחה לשמיים, מסעדות, בתי קפה ונוף עוצר נשימה.
המתחם ייבנה תוך שימת דגש נרחב על בניה ירוקה בתקן LEED האמריקאי וזאת מתוך אחריות סביבתית והקפדה על איכות ובריאות חיי העובדים ובמטרה לאפשר חיסכון מהותי באנרגיה.
אודות גב ים
חברת גב-ים, מקבוצת נכסים ובניין, הינה מהגדולות והוותיקות בחברות הנדל"ן בארץ. גב-ים עוסקת, בעצמה ובאמצעות חברות הבנות שלה, בתחום הנכסים המניבים בייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, השכרה תחזוקה וניהול של פארקים תעשייתיים ועסקיים, בנייני משרדים, שטחי מסחר, מבני אחסנה וחניונים באזורי ביקוש ברחבי הארץ. בתחום הבניה למגורים עוסקת גב-ים בייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, שיווק ומכירה של יחידות דיור בשכונות מגורים איכותיות.
אודות אמות
אמות מקבוצת אלוני חץ (61%) פועלת בשוק הישראלי כ- 50 שנה והינה אחת מחברות הנדל"ן המניב הגדולות והמובילות בישראל. אמות מחזיקה 100 נכסים מניבים בישראל בשטח כולל של למעלה מ- 1.2 מיליון מ"ר . עיקר נכסיה הינם באזור מרכז הארץ ובהם שעורי תפוסה גבוהים (כ- 97%). בין הנכסים הבולטים: מגדל אטריום בר"ג, מגדל אמות (בית IBM לשעבר), בית אמות משפט, בית אמות ביטוח, קניון ערים בכפר סבא, קניון קרית אונו, בית פלאפון ועוד רבים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il