קבוצת אברות מרחיבה את הפריסה הלוגיסטית באירופה - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

קבוצת אברות מרחיבה את הפריסה הלוגיסטית באירופה


אברות
חתמה על הסכם לקבלת שירותי לוגיסטיקה ולהפצת מוצרי פלדקס במספר מדינות באירופה

יורם מוסאי, מנכ"ל אברות:" תחום הפלדקס הוא מנוע הצמיחה של אברות תעשיות תוך התרחבות מתמדת בשווקי הייצוא ותרומה משמעותית לרווחית החברה. ההסכם החדש הוא תוצאה של הרחבת הפעילות שלנו באירופה כדי לתת מענה לוגיסטי באמצעות חברות הפצה מקומיות שלהן ניסיון רב בתחומם. כיום יש לנו שלושה מרכזים לוגיסטיים והם מכסים את שווקי היעד של החברה ויאפשרו לה להמשיך ולצמוח בתחום זה".
אברות תעשיות התקשרה אתמול בהסכם הפצה עם חברת הפצה הולנדית, לפיו המפיצה תעניק לאברות שירותי לוגיסטיקה והפצה, ביחס לצינורות פלדקס, המיוצרות על ידי החברה, ואביזרים הנלווים. המפיצה עוסקת, בין היתר, בייצור ושיווק מוצרים לתשתיות מים וניקוז כבר קרוב למאה שנים ברחבי העולם.
במסגרת שירותי הלוגיסטיקה יכללו, בין היתר, מתן שירותי המחסן הקדמי (מרכז לוגיסטי) בנמל רוטרדם. המרכז הלוגיסטי צפוי לשרת מספר מדינות בשוק האירופאי וסקנדינבי, והוא מצטרף לשני מרכזיים הלוגיסטיים של החברה בצרפת ובאנגליה. אברות תשלם עבור שטח האחסון למוצרים ודמי לוגיסטיקה פר מכולה (נכנסת ויוצאת) בהתאם לתעריפים שנקבעו במסגרת ההסכם.
כמו כן, במסגרת ההסכם, למפיצה תוקנה זכות בלעדית להפצת המוצרים בהולנד. במסגרת ההסכם נקבע כי הזכות הבלעדית הניתנת למפיצה מותנת בדרישות מינימום שנתיות לרכישת המוצרים על ידי המפיצה מאברות כמפורט להלן: (1) בשנת 2017 בסכום שלא יפחת מ- מ-250,000 אירו; (2) בשנת 2018 בסכום שלא יפחת מ- 500,000 אירו; ו-(3) בשנת 2019 בסכום שלא יפחת מ-700,000 אירו.
ההסכם הינו בתוקף לתקופה של שלוש שנים, למעט הנסיבות בהן יובא לסיומו מוקדם יותר בהתאם להוראות ההסכם. תקופת ההסכם ניתנת להארכה באופן אוטומטי לתקופות נוספות של 12 חודשים כל אחת. ההסכם כולל, בין היתר, סעיפי קניין רוחני, סודיות ואי תחרות.
החברה רואה בהסכם זה חשיבות, בין היתר, לאור הערכתה כי הסכם זה צפוי להרחיב את השוק האירופאי למוצרי פלדקס של החברה, וזאת בהתאם לאסטרטגיה העסקית של החברה.
אודות קבוצת אברות
קבוצת אברות פעילה בארבעה תחומים עסקיים עיקריים:
תחום ציפוי ועטיפת צנרת פלדה - ציפוי ועטיפת צנרת פלדה ואביזרי צנרת פלדה מסוגים וקטרים שונים על מנת להעניק לצנרת הגנה פנימית וחיצונית וליצירת בידוד וחסינות מפני קורוזיה, פגעים מכנים, פגעי טבע ואחרים.
תחום ייצור ושיווק צנרת פלסטית באמצעות חברת הבת, פלדקס
תחום ניקוי וצביעה של מוצרי מתכת - מתן שירותי ניקוי, ציפוי וצביעה של מוצרי מתכת.
תחום פעילות קבלנית תשתיות מים וביוב ברשויות מקומיות ובתאגידי המים העירוניים של הרשויות המקומיות וביצוע עבודות פלסטיקה הנדסית.
__טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il