פורמולה מרחיבה את פעילותה ונכנסת לשוק פתרונות התוכנה לשירותי שכר בישראל עם רכישתה של 'מיכפל מיקרו מחשבים - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

פורמולה מרחיבה את פעילותה ונכנסת לשוק פתרונות התוכנה לשירותי שכר בישראל עם רכישתה של 'מיכפל מיקרו מחשבים


פורמולה
הכנסות שיא של כ-311 מיליון דולר ברבעון הראשון לשנת 2017 עם צמיחה של כ-19% לעומת הרבעון אשתקד

גיא ברנשטיין, מנכ"ל פורמולה מערכות: "אנו שמחים לדווח על רבעון נוסף של צמיחה איתנה וגידול דו ספרתי בהכנסות המיוחס לכלל קווי הפעילות והטריטוריות בקבוצה. יחד עם צמיחתנו החזקה, המשתקפת בשורת ההכנסות, הרווחיות ברבעון הושפעה ממספר גורמים הקשורים בפעילותה העסקית של סאפיינס. הכנסותיה של סאפיינס ברבעון בסך של כ-56.5 מיליון דולר, משקפות תמהיל של צמיחה אורגנית יחד עם רכישתה האחרונה של סאפיינס StoneRiver מהרבעון הראשון. הרווחיות התפעולית של סאפיינס ברבעון נפגעה מסיום התקשרות עם לקוח משמעותי וכן מעלויות העסקה הכרוכות ברכישתה של .StoneRiver סאפיינס נוקטת צעדים משמעותיים בקשר עם ההתפתחויות הנ"ל, והכריזה כי בכוונתה לשוב לשיעורי רווחיות דו-ספרתיים במחצית השנייה של 2017. תחזית ההכנסות המעודכנת של סאפיינס לשנת 2017 של 265-275 מיליון דולר נותרה על כנה.
מטריקס הציגה רבעון נוסף של צמיחה דו-ספרתית בהכנסות, תוך המשך צמיחה בכל הפרמטרים התפעוליים, מפעילותה האורגנית ומהתרחבות הקבוצה.
מג'יק פתחה את השנה בצורה מרשימה עם הכנסות של כ-61 מיליון דולר ברבעון הראשון, המשקפות גידול של 36% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, ועם רווח תפעולי רבעוני (על בסיס Non-GAAP) של כ-8.4 מיליון דולר, המשקף גידול של 26% בהשוואה לרבעון אשתקד. מג'יק השיגה תוצאות מרשימות בכל הפרמטרים הפיננסיים, המהווים עדות לביקושים הערים למוצריה ולשירותיה המקצועיים.
אנו נרגשים מאוד מההזדמנויות שמספקת לנו רכישת מיכפל, המאפשרת לנו להיכנס לשוק שירותי השכר בישראל, עתיר הרגולציה, ולהציע למעסיקים פתרונות מתקדמים כדי לעמוד בדרישות החדשות".

בינואר 2017 רכשה פורמולה את כל הון המניות של חברת מיכפל מיקרו מחשבים תמורת כ-22.1 מיליון דולר. מיכפל הינה חברה פרטית ישראלית המפתחת, מוכרת ותומכת בפתרון תוכנה ומספקת שירותי שכר לכ-8,000 לקוחות, רובם לקוחות לטווח ארוך.

ההכנסות המאוחדות ברבעון הראשון של 2017 צמחו בכ-19% להכנסות שיא של כ-311 מיליון דולר, בהשוואה לכ-262.2 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

הרווח התפעולי המאוחד ברבעון הראשון של 2017 הסתכם בכ-16.2 מיליון דולר, בהשוואה לכ-21.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי המאוחד ברבעון נפגע מהירידה ברווח התפעולי של סאפיינס, מכ-6.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד להפסד תפעולי של כ-1.6 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2017, וזאת כתוצאה מהפסקת הפרויקט ללקוח משמעותי ומעלויות הרכישה של StoneRiver ברבעון הראשון, כפי שתואר לעיל. כאמור, סאפיינס תמשיך ליישם את המהלכים הנדרשים על מנת להתמודד עם התפתחויות אלו ולהוביל את החברה ליעדים שהציבה לעצמה. בנטרול ההשפעה השלילית של תוצאות סאפיינס, גדל הרווח התפעולי של פורמולה מערכות בכ- 17% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

הרווח הנקי המאוחד לבעלי מניות פורמולה ברבעון הראשון של 2017 הסתכם בכ-200 אלף דולר, או 0.01 דולר למניה בדילול מלא, בהשוואה לכ-4.1 מיליון דולר, או 0.27 דולר למניה בדילול מלא, ברבעון המקביל אשתקד. הירידה ברווח הנקי המאוחד משקפת הן את הירידה ברווח הנקי של סאפיינס מכ-5.0 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2016 להפסד נקי של כ-2.2 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2017, והן את השפעת שחיקת שער הדולר מול השקל על התחייבויותיה השיקליות של הקבוצה לבנקים ולמוסדות פיננסיים אחרים לזמן ארוך שהסתכמה בפגיעה של כ-3.5 מיליון דולר ברווח הנקי.

נכון ל-31 במרץ 2017, מחזיקה פורמולה מערכות במניות מטריקס (50%), סאפיינס (48.8%), מג'יק (47.2%), מיכפל (100%),TSG IT(50%) ו- Insync Staffing Solutions(90%).

סך המזומנים, שווי מזומנים והשקעות בני"ע סחירים לזמן קצר ולזמן ארוך של הקבוצה במאזן המאוחד מסתכמים, נכון ל-31 במרץ 2017, בכ-211.1 מיליון דולר.

ההון העצמי של הקבוצה, נכון ליום 31 במרץ 2017, מסתכם בכ-741.9 מיליון דולר ומהווה 51% מסך המאזן.

נכון ל-31 במרץ 2017, החברה עומדת בכל אמות המידה הפיננסיות החלות עליה בקשר עם התחייבויותיה.
פורמולה מערכות הינה אחת מקבוצות התוכנה הגדולות בישראל ובין היתר עוסקת במתן שירותי ייעוץ תוכנה, פיתוח מוצרי תוכנה קנייניים ואספקת פתרונות עסקיים מבוססי מחשב. הקבוצה, שמניותיה נסחרות בבורסות בתל-אביב ובניו-יורק, פועלת באמצעות החברות הציבוריות בקבוצה: מטריקס, מג'יק וסאפיינס.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il