אבן דרך: פלוריסטם מודיעה על קבלת אישור לפטנט ה-100 של החברה - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אבן דרך: פלוריסטם מודיעה על קבלת אישור לפטנט ה-100 של החברה


פלוריסטם
חברת הביומד פלוריסטם דיווחה היום על קבלת אישור לפטנט ה-100. בכך מציינת החברה אבן דרך משמעותית בכל הקשור לחיזוק הקניין הרוחני שלה.

בנוסף, יש לחברה עוד יותר מ-110 פטנטים בצנרת שממתינים לאישור
100 הפטנטים המאושרים של פלוריסטם כוללים כיסוי של ההתוויות מרכזיות בשווקים המובילים
חברת הביומד פלוריסטם דיווחה היום על קבלת אישור לפטנט ה-100. בכך מציינת החברה אבן דרך משמעותית בכל הקשור לחיזוק הקניין הרוחני שלה.
אבן הדרך משקפת את מאמציה המתמשכים של פלוריסטם לפתח מוצרי ריפוי מתאי שילייה שיהיו נגישים ויעילים. 100 הפטנטים המאושרים של החברה ויותר מ-110 בקשות נוספות הממתינות לאישור, מכסים יותר מ-30 פיתוחים חדשניים שונים, ובהם פטנטים על ריבוי תאי ה-PLX ((proprietary Placental Expanded ועל ההרכב הפרמקולוגי של החומר בו הם מתרבים, פטנטים על המתודולוגיה לקציר התאים, פטנטים על השימוש בתאי ה-PLX לטיפול במגוון רחב של התוויות, ופטנטים על מכשור מתקדם שפותח לצורך ריבוי והפשרה של התאים.
התחומים הרפואיים אותם מכסים הפטנטים של פלוריסטם כוללים מחלות איסכמיות (פגיעות בזרימת הדם) כגון מחלת הצליעה לסירוגין (IC), טרשת עורקים חמורה בגפיים התחתונות (CLI), שבץ איסכמי, התקפי לב, אי ספיקת כליות, וכן פגיעות המטולוגיות כגון סינדרום הקרינה האקוטית (ARS), מחלת השתל כנגד המאכסן (GvHD) וכשל בהשתלות של תאים המטופואטיים (הצלחה חלקית בהשתלת מח עצם), פגיעות בשרירים, מחלות דלקתיות ואוטואימיוניות.
לדברי זמי אברמן, יו"ר ומנכ"ל משותף של פלוריסטם: "בתעשייה שדורשת התפתחות טכנולוגית ומדעית מתמדת, פורטפוליו פטנטים עשיר אשר מכסה את הפיתוחים החדשניים שלנו, יאפשר לפלוריסטם לשמור על מעמדה התחרותי. הטכנולוגיות מוגנות הפטנט שלנו מאפשרות לנו לייצר מוצרים ייחודיים ובעלי עליונות מדעית, תוך כדי שאנו מגשימים את חזוננו – לייצר בהצלחה מוצרי ריפוי תאי אשר ישנו את אופן הטיפול בחולים במגוון מצבים רפואיים".
יקי ינאי, נשיא ומנכ"ל משותף בפלוריסטם הוסיף: "פורטפוליו הפטנטים שלנו הוא נכס בעל ערך רב שמשרת את האסטרטגיה השיווקית שלנו. אנו שמחים שהיתרונות התחרותיים המרכזיים שלנו בטכנולוגיה ובייצור יהיו מוגנים על ידי פטנטים למשך שנים רבות. הפיתוחים החדשיים מוגני הפטנטים שפותחו על ידי הצוותים המדהימים שלנו בתחומי המחקר המדעי וההנדסה, סוללים את הדרך לקראת עתיד טוב יותר לתחום הבריאות והגברת יעילות הטיפול והנגישות לחולים. אנו מביטים קדימה לקראת הגשמת החזון הזה".
פלוריסטם נמצאת כיום בשלבים מתקדמים, לפני שיווק, של הניסויים הקליניים של כמה ממוצרי הריפוי התאים שפיתחה. הכיסוי הפטנטי כולל מספר התוויות מובילות ובהן מחלת ה-CLI, שלגביה יש לפלוריסטם יותר מ-10 אישורי פטנט מורשים ברחבי העולם, כולל בשווקים המרכזיים של ארה"ב, אירופה, יפן וסין.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il