מבט לשווקים – 12/1 – סקירת מחלקת המחקר של FXCM ישראל - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

מבט לשווקים – 12/1 – סקירת מחלקת המחקר של FXCM ישראל


FXCM ישראל: "האכזבה מנאום טראמפ מחלישה את הדולר"

היום ימתינו בשווקים לשורה של בכירים בפד שצפויים לשאת דברים ואולי ישפכו אור נוסף על כוונות המדיניות של הבנק הפדרלי בשנה הקרובה. לגבי הדולר-שקל, ירידה מתחת לרף 3.82 עשויה לחשוף את הגבול התחתון של הטווח ב-3.80.
במחלקת המחקר של FXCM ישראל מציינים הבוקר: "הדולר-שקל ממשיך לאבד גובה ויורד מתחת לרף 3.83, וזאת על רקע מסיבת העיתונאים אמש של טראמפ. הנשיא הנבחר אמנם הביע התחייבות נחושה לעודד את שוק התעסוקה, אך הוא לא פירט בנאומו בהרחבה על נושאים כלכליים שבשווקים ציפו לשמוע את דבריו, כגון היחסים עם סין, הסכמי הסחר, המדיניות הפיסקאלית ועוד, כך שהשוק הביע אכזבה מסוימת מהנאום והדולר נחלש. גם הסקנדל המיני שאליו טראמפ נקלע והירידה בתמיכת הציבור האמריקני בנשיא שזה עתה נבחר פוגעים באמון של השווקים במנהיגותו. היום ימתינו בשווקים לשורה של בכירים בפד שצפויים לשאת דברים ואולי ישפכו אור נוסף על כוונות המדיניות של הבנק הפדרלי בשנה הקרובה. לגבי הדולר-שקל, ירידה מתחת לרף 3.82 עשויה לחשוף את הגבול התחתון של הטווח ב-3.80".

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il