קרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל תורמת 5.2 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוקרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל תורמת 5.2 מיליון דולר


להקמת מרכז מתקדם לחדשנות חינוכית בירוחם
עיריית ירוחם הכריזה היום על תרומה של 5.2 מיליון דולר שנתקבלה מקרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל, קליבלנד, אוהיו.
התרומה מיועדת לבניית בניין חדש למרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח) לשם פיתוח מרכז MindCET בירוחם.

הבניין ישתרע על שטח של כ- 1500 מ"ר, יתפרס על 2 קומות וימוקם על קרקע של המועצה המקומית ירוחם, לא רחוק מבית המלון החדש.

מורטון ל. מנדל, יו"ר קרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל אמר: "כחלק ממערכת היחסים ארוכת הטווח שלנו עם ירוחם ותושביה, קרן מנדל מברכת את ההזדמנות לסייע לירוחם בהקמת המרכז המתקדם לחדשנות חינוכית . תרומה זו מבטאת את רצוננו לתמוך בירוחם, בנגב ובקידום החדשנות בישראל."

"אנחנו אסירי תודה ומאושרים לקבל את המתנה הזו," אמר ראש העיר של ירוחם, מיכאל ביטון. "המרכז החדש יהיה בית למחנכים, בית לרעיונות חדשים ולדרכי חשיבה חדשה. זה ימקם את ירוחם בלב הפיתוח של הנגב."

עמרם מצנע, יו"ר קרן ירוחם החדשה, שתנהל את הקמת מתקני MindCET ציין: "פרויקט זה הוא צעד נוסף במאמצינו לפתח מצוינות בחינוך בירוחם."

המרכז החדש יכלול את הפעילויות הבאות:
1. המוקד - סביבת עבודה פתוחה שמארחת קבוצות פעילות של MindCET ואת שיתופי הפעולה שלהם. המקום יהיה פתוח גם לחיילים וקצינים מקמפוס ההדרכה החדש של צה"ל ולעובדי היי-טק מהנגב כולו.
2. ארגז החול - מקום לתצוגה ולניסיון מעשי של טכנולוגיות פורצות דרך בתחום הטכנולוגיה בחינוך ("EdTech"). המקום יהיה מיועד לסדנאות וללימוד עצמאי למורים, לחיילים ולאנשי טכנולוגיה.
3. המעבדה - מאפשרת לחוקרים להשתמש בטכנולוגיות שונות כדי ליצור כל דבר. צפוי כי יזמים, חוקרים, קבוצות מקמפוס ההדרכה של צה"ל, בתי ספר בירוחם וחברי הקהילה הבדואית ישתמשו במשאבים של המעבדה הזו.
4. הכיתה המעופפת - כיתה לשימוש במיוחד עבור ניסויי מחקר. הכיתה תכלול עזרים טכנולוגיים שיסייעו לחוקרים במיטב המחקר שלהם (כלי הקלטה ותיעוד מובנים, חלון תצפית חד-כיווני, חיישנים ונקודות תצפית).
5. אגף מחקר בהיקף של כיתות לימוד ואולם - לשימושם של הקבוצות השונות שישתתפו בפעולות של MindCET, כמו גם לכנסים והשתלמויות לחברים מובילים של הצוותים של בתי ספר, מעצבי דעת קהל, עמיתים ובוגרים של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית ולדרגי הפיקוד של קמפוס ההדרכה של צה"ל.

על קרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל יסדו בשנת 1953 את הקרן בעיר מגוריהם, קליבלנד, אוהיו. פעילותה של של הקרן מתבססת על האמונה שמנהיגים יוצאי דופן יחד המצויידים ברעיונות רבי עוצמה, הם המפתח לשיפור החברה ולשיפור חייהם של אנשים ברחבי העולם. קרן מנדל הדגירה לעצמה חמישה תחומי פעילות המשפיעים על החלטותיה לתרומה: מנהיגות למלכ"רים, ניהול של מוסדות מהמגזר השלישי והציבורי, חינוך יהודי, מדעי הרוח בחינוך ובאמנות, והתחדשות עירונית. הקרן היא גם תומכת ותיקה של ירוחם, הנגב ומדינת ישראל. למידע נוסף, אנא בקרו באתר www.mandelfoundation.org.

על MindCET
MindCETהוא מרכז המנהיגות והחדשנות הראשון מסוגו לטכנולוגיות חינוכיות. עם שיתוף פעולה ייחודי בין יזמים, חוקרים, מורים ותלמידים, הוא שואף לעורר שינוי משמעותי לפרדיגמה הלמידה הנוכחית בישראל ומעבר לה.
MindCET מבוסס בירוחם, דבר שמאפשר לו להשפיע על פיתוח אזור הנגב בכללו. במהלך השנים האחרונות, ירוחם נהנית מצמיחה דמוגרפית וכלכלית משמעותיים.

על מטח
המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח) הוא חברה לתועלת הציבור הפועלת זה ארבעה עשורים לקידום חינוך איכותי וחדשני המכֻוון לכל תלמיד ותלמידה במדינת ישראל. מטח מפתח חומרי הוראה ולמידה, כלים טכנולוגיים, מודלים פדגוגיים, כלי הערכה ומדידה, ומגוון שירותים מותאמים ללומדים ומלמדים. מטח מחויב לשרת את כלל תלמידי ישראל ופיתוחיו מותאמים לתכנית הלימודים ולקבוצות שונות באוכלוסייה. מטח שואף לקדם חדשנות ולהיות חממה ליצירת פתרונות חינוכיים פורצי דרך שייתנו מענה לצרכים עתידיים וישפיעו על עיצוב מערכת החינוך בישראל.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il