התנועה לזכויות דיגיטליות לחברי הועדה המשותפת לעניין החוק הביומטרי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוהתנועה לזכויות דיגיטליות לחברי הועדה המשותפת לעניין החוק הביומטרי


אל תאשרו את התקנות הפוגעות באבטחת המידע במאגר הביומטרי
הועדה המשותפת לעניין החוק הביומטרי תדון ביום ג' הקרוב, ה- 28/10/14 בשעה 14:00 בסדרת תקנות המדרדרות את אבטחת המאגר הביומטרי

בין ההקלות: צמצום אבטחת המאגר והפער האוויר המגן על אבטחתו ומתן הרשאה לקטינים וקשישים ליטול טביעות אצבע לשימושים שונים

התנועה לזכויות דיגיטליות פנתה היום לחברי הועדה המשותפת לעניין המאגר הביומטרי בבקשה כי לא יאשרו את התקנות אשר יובאו לאישור הועדה ביום ג' הקרוב, ה- 28/1/14. ואשר פוגעות באבטחת המאגר. במכתב עליו חתומים היועמ"ש לתנועה עו"ד יהונתן קלינגר וצבי דביר נכתב כי: "בתיקון תקנה 14 יצומצם "הפער האווירי" (Air gap) אשר עומד במרכזו של אבטחת המאגר הביומטרי.

העברת הנתונים אל מחוץ למאגר תעשה באופן אוטומטי באמצעות מחשב המוצב בסמוך למחשב המחובר למאגר, דבר אשר יקל על פורץ פוטנציאלי לנצל אפיק תקיפה זה.
בנוסף, הערוץ הטלפוני מטרתו לוודא שמי שלכאורה ביקש את המידע אכן ביקש את המידע. אם פורץ מצליח להתחבר למחשב של פקיד רשות האוכלוסין או אל המערכת דרכה נשלחות בקשות האישור, הוא יכול להעביר שאילתא שתעובד אוטומטית ללא כל בקרה נוספת. כל עוד יש חובת דיווח טלפוני, הניסיון יתגלה מיידית. ביטול חובת הדיווח הטלפוני תמנע את גילויו של הפורץ.

בהוספת תקנה 16 יותר לקשישים, מתנדבים שירות לאומי ואנשים שאינם עובדי שירות המדינה, לחלק את התיעוד הביומטרי ולקחת דגימות מידע ביומטרי.
הורדת הרף המקצועי של הפקידים המטפלים בחלוקת התיעוד הביומטרי ייצור סדרה של פערי אבטחה אשר גם הם יקלו על פורצים לעשות שימוש לרעה בתיעוד ובמאגר. לדוגמה, יקל על אדם להתחזות למתנדב/ת או לבעל תפקיד אחר שיש לו סמכות ליטול נתונים ביומטריים".

עוד הוסיפו בתנועה כי: "תקנות מקלות אלה מצטרפות לסדרה של מחדלים שטרם טופלו: טרם הושלמו סקרי הסיכונים ומבדקי החדירות למאגר עצמו ולמערכי ההנפקה והתפעול הנלווים, וטרם פורסם האם הרשות הביומטרית מינתה מנהל אבטחת מידע כנדרש; הרשות הביומטרית פועלת במצב של תת-הסכמה מזה שנתיים, בידיעת הגורמים המפקחים; הרשות דיווחה על אבדן של כ-9% מטביעות האצבע שניטלו בלשכות האוכלוסין; ועוד"


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il