חברה יפנית בבעלות ישראלי חיברה 8,760 דירות במתחם מגורים בניו יורק למערכת "בניין חכם" בהיקף של 13 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

חברה יפנית בבעלות ישראלי חיברה 8,760 דירות במתחם מגורים בניו יורק למערכת "בניין חכם" בהיקף של 13 מיליון דולר


כל אלפי הדיירים במתחם מחוברים לשירותי קונסיירז' ושומר באמצעות מסך דירתי חכם
חברת אלבקס ( חברה יפנית בבעלות ישראלי ) המתמחה בפיתוח ושיווק של מערכות אלקטרוניות חכמות, השלימה לאחרונה חיבור של 8,760 דירות במתחם המגורים היוקרתי Stuyvesant Town במנהטן, ניו יורק, למערכת "בניין חכם", בהיקף של 13 מיליון דולר. מדובר על מערכת אינטרקום טלוויזיה דיגיטלית הגדולה בעולם, ייחודית מסוגה, המקושרת בסיבים אופטיים לעמדת שוער שכונתית (E-Concierge), ופועלת על בסיס רשת תקשורת מסוג LAN. המערכת מגובה בפטנטים רשומים של אלבקס ברחבי העולם.

כאמור, מתחם המגורים כולל 8,760 דירות ב- 89 מגדלים ו- 178 כניסות, שכולן מרושתות למערכת הבניין החכם. בכל כניסה יש פאנל כניסה של אלבקס. המערכת מקושרת למוקד ביטחון מרכזי המספק שירותי ביטחון 24/7. המערכת מאפשרת ל-4 שרתי תקשורת שונים לתפקד בו-זמנית כולל : שירותי שוער (פתיחה ובקרת דלתות מרכזית), שירותי ביטחון (הזמנת סיירים במקרה של אזעקה או פריצה לכל אחת מהכניסות) שירות שליחת הודעות למסכים הדירתיים, עדכון שמות של דיירים בפאנלי הכניסה מעמדת השוער המרכזית לכל 178 הכניסות. כמו כן, בכל בניין יש חיבור לגלאי אזעקה, אש וגז.

השוער הוירטואלי (e-concierge) מנהל את הרשת באופן מרכזי, מבצע עדכון שמות של שוכרים מתחלפים בזמן אמת ברשת הפנימית, שולח הודעות לדיירים למסך המגע הדירתי של כל אחד מהם; למשל: תזכורות לתשלום שכ"ד, הודעות על הפסקות חשמל ועוד. בנוסף, המערכת פותחה כך שגם דיירים חירשים יוכלו לראות אם מגיע אורח או מתקבלת הודעה מהשוער באמצעות אור המהבהב במסך (הבהוב חזק שניתן לראות אותו בבירור גם באור יום).

לדברי יוחאי אמידי, מנכ"ל משותף בחברת אלבקס, "במתחם המגורים בניו יורק בחרו לתת לדיירים רק חלק מזערי משירותי הבניין החכם שהמערכת שלנו מאפשרת. בעתיד, אם ירצו, הם יוכלו לקבל שירותים שונים באמצעות המסך הדירתי החכם: שליטה במערכות השונות של הבית, בין היתר, בתאורה, בתריסים, בדוד החשמלי, בטלוויזיה, מדידת חשמל ועריכת קניות באמצעות המסך החכם. בנוסף, דיירי המתחם יוכלו לשלוט בכל המערכות גם באמצעות הסמרטפון".

לא רק בניו יורק

חברת אלבקס מפתחת מערכות של בניין חכם גם בישראל. החברה מומחית בהתקנת מערכות של בניין חכם על גבי התשתיות הקיימות של הבניין. לדברי אמידי "בעלות נמוכה יחסית יכול קבלן להפוך כל בניין לבניין חכם כבר בשלב הבנייה, על בסיס תשתית החשמל הקיימת. אמידי מציין כי "כבר היום ישנם לא מעט קבלנים שהבינו את היתרונות של הבניין החכם ובפרויקטים רבים, כולל כאלה הנבנים בפריפריה, הדירה החכמה הינה סטנדרט בסיסי. אם בעבר נהנו בעיקר בעלי הבתים הפרטיים מבית חכם, היום כל אחד יכול.
מאות דיירים בישראל נהנים משירותי הבניין החכם של אלבקס, בין היתר במתחמי מגורים בתל אביב, באשקלון, בחדרה, חיפה ועוד".

חברת אלבקס הינה חברה יפנית בבעלות ישראלית, אשר מתמחה בפיתוח ושיווק של מערכות אלקטרוניות חכמות. החברה פועלת בקנה מידה גלובלי. יש לה מפעלי ייצור בסין, יפן וקוריאה, מרכז מחקר ופיתוח בקוריאה וחברות בנות בכל העולם המשווקות את מוצריה, בין היתר בגרמניה, צרפת, ארה"ב וישראל. מערכת "הבית החכם" של אלבקס כוללת מסך מגע ביתי, שבאמצעותו ניתן לשלוט במערכות השונות בבית.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il