אתי אקרלינג מונתה למנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאתי אקרלינג מונתה למנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי


איגוד האינטרנט
איגוד האינטרנט הישראלי הודיע על תחילת עבודתה של אתי אקרלינג בתפקיד מנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי. זוהי הפעם הראשונה בה מאוישת משרת מנכ"ל באיגוד. במסגרת תפקידה, אקרלינג תוביל את הפעילות השוטפת של האיגוד לקידום האינטרנט בישראל
איגוד האינטרנט הישראלי הודיע על תחילת עבודתה של אתי אקרלינג בתפקיד מנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי. זוהי הפעם הראשונה בה מאוישת משרת מנכ"ל באיגוד. במסגרת תפקידה, אקרלינג תוביל את הפעילות השוטפת של האיגוד לקידום האינטרנט בישראל, הכוללת בין היתר הורדת חסמי גישה לאינטרנט בקרב אוכלוסיה שונות, פעילות עידוד השימוש בסטנדרטים פתוחים, הרחבת הידע בקרב משתמשי האינטרנט בשימוש מושכל במשאבי הרשת, ושירותי תשתית לאינטרנט הישראלי.

בתפקידה האחרון, שימשה אקרלינג כמנהלת פרויקטים בהנהלת בתי המשפט והרשות לאכיפה וגביה. במסגרת תפקידה, הובילה אקרלינג את פרויקט הקמת מערכת מידע ניהולי, ופרויקט הגירה של מערכות ותיקות ששימשו את בתי המשפט, למערכת אחת של ניהול תיקים אלקטרוניים (נט-המשפט). במקביל, לקחה אקרלינג חלק בצוות המוביל את ההתארגנות לקראת פרויקט המחשוב "הוצאה לפועל- הדור הבא" (כלים שלובים), ברשות לאכיפה וגבייה. אקרלינג אף שימשה כיועצת לנושא הסבות מערכות ותיקות למערכת חדשה. לפני כן, עסקה אתי בתפקידים נוספים בתחום מערכות מחשוב, אבטחה ובקרת איכות תכנה, ועוד. לאקרלינג תואר ראשון בחוג לסטטיסטיקה של מדעים מדויקים, אוניברסיטת תל-אביב.

רימון לוי, נשיא איגוד האינטרנט הישראלי, מסר: "אני מברך על מינויה של אתי למנכ"ל איגוד האינטרנט. אתי תתרום רבות לאיגוד מניסיונה המקצועי הרב, ותשתלב במהרה בהנהגת פעילויותיו הרבות של האיגוד. "טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il