המכללה למינהל משיקה תוכנית למימון שכר הלימוד ללא ריבית והצמדה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסההמכללה למינהל משיקה תוכנית למימון שכר הלימוד ללא ריבית והצמדה


המסלול האקדמי המכללה למינהל הכריז על השקת תוכנית מימון לפריסת שכר הלימוד – באפס ריבית, ללא הצמדה, ללא ערבים ולאורך זמן – כבר משנת הלימודים הקרובה. המסלול האקדמי יציע את התוכנית החדשנית בשיתוף עם קרן פיננסית חדשה בשם שכ"ל
המסלול האקדמי המכללה למינהל הכריז על השקת תוכנית מימון לפריסת שכר הלימוד – באפס ריבית, ללא הצמדה, ללא ערבים ולאורך זמן – כבר משנת הלימודים הקרובה.
המסלול האקדמי יציע את התוכנית החדשנית בשיתוף עם קרן פיננסית חדשה בשם שכ"ל ("שקט כלכלי לסטודנט") שהקימו בוגרי המכללה, ובשיתוף עם בנק הפועלים ובנק לאומי – שיהוו שותפים אסטרטגיים למהלך זה, ויתמכו בו בין היתר באמצעות שירות שיציעו בקמפוס המכללה.

על פי התכנית החדשה, ישלם הסטודנט בעבור שנת לימודים אחת, שכר לימוד ממוצע של כ-15 אלף שקל - כמעט מחצית מהסכום שהוא משלם כיום בעבור שנת לימודים בודדת במכללה (וזאת בהתאם לתכנית הלימודים שבה הוא לומד). את יתרת שכר הלימוד, סכום שעומד על 15 אלף שקל, ישיב הסטודנט בפריסת תשלומים ארוכת טווח, באפס ריבית, ללא הצמדה וללא ערבים. באופן זה, הסכום המרבי שיידרש הסטודנט להשיב מידי חודש יסתכם ב-250 שקל בלבד, וזאת לפרק זמן של 60 חודשים.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il