TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה

מדיפאואר מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי:


מדיפאואר
המשך גידול בהכנסות מהשכרת נכסים ל-9.5 מיליון דולר; ה-NOI הסתכם ב-6.6 מיליון דולר; ה-FFO גדל ל-3 מיליון דולר
מאזן איתן עם פריסת הלוואות בריבית שנתית ממוצעת של 3.8% קבועה ללא רכיבי הצמדה ובמח"מ הלוואות ארוך

המנכ"ל רון שטרן:
"מדיפאואר מסכמת רבעון נוסף של צמיחה בכל הפרטמרים. החברה פועלת כל העת גם במטרה להרחיב את תיק הנכסים בארצות הברית ואנו מאמינים כי נוכח תנאי השוק ולאור האיתנות הפיננסית של החברה, תמצא ההזדמנות המתאימה. פרוטפוליו הנכסים שלנו מגוון מאוד ואנו מתמקדים במימוש פוטנציאל השבחתו עבור השוכרים הקיימים והפוטנציאליים שלנו כאשר שיעור התפוסה הינו כ-96%.
לאור העובדה כי פעילות החברה כולה מבוצעת בארצות הברית, אנו לא צופים, נכון להיום, כי למלחמת "חרבות ברזל" תהיה השפעה על פעילות החברה. אנו מבקשים לנצל את ההזדמנות ולהשתתף בצער המשפחות השכולות, לחזק את ידי חיילנו שנלחמים בגבורה ומשפחות החיילים והאזרחים החטופים שבתקווה יחזרו הביתה במהרה"
חברת מדיפאואר, חברת נדל"ן מניב המתמחה ברכישה, ניהול והשבחת מרכזים מסחריים קהילתיים בארה"ב, מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי ולתשעת החודשים הראשונים של שנת 2023 ומציגה גידול בהכנסות מהשכרת נכסים והמשך יישום התכנית האסטרטגית של החברה.
למדיפאואר 17 נכסים מניבים בארה"ב, על שטח להשכרה כולל של כ-185 אלף מ"ר, כ-280 שוכרים מסחריים עם חוזי שכירות המסתיימים בין השנים 2023 עד 2041 ושיעור תפוסה של 96%. התפוסה הגבוהה בנכסי החברה ועליית מחירים שמצליחה החברה לבצע בהתקשרויות חדשות עליהן היא חותמת ימשיכו לתרום לגידול ב-NOI וב-FFO.
החברה מתמקדת ברכישת נכסים שכונתיים פתוחים, המעוגנים בסופרמרקטים, באזורי הפעילות המרכזיים בארה"ב בהם ביססה לעצמה מומחיות, ניסיון עסקי ויתרונות תחרותיים.
ההכנסות מדמי שכירות בתקופה של הרבעון השלישי של 2023 הסתכמו לסך של כ-9.5 מיליון דולר, גידול בהשוואה להכנסות של 9.2 מיליון דולר לתקופה המקבילה אשתקד. ההכנסות בתשעת החודשים הראשונים של השנה צמחו לכ- 28.4 מיליון דולר, לעומת 27.8 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.

הרווח מהשכרת נכסים (NOI)הסתכם ברבעון השלישי של 2023 בכ-6.6 מיליון דולר, גידול של כ-4% בהשוואה ל- NOIשל כ- 6.3 מיליון דולר ברבעון המקביל. ה-NOI לתשעה חודשים הסתכם בכ-19.1 מיליון דולר, לעומת NOI של כ-18.8 בתקופה המקבילה אשתקד.

ה-FFO הסתכם ברבעון השלישי של 2023 בכ-3 מיליון דולר, גידול של 14% בהשוואה לכ-2.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. ה- FFOלתקופה של תשעה חודשים הסתכם בכ- 8.4 מיליון דולר, גידול של 3.5% לעומת 8.1 מליון דולר בתקופה המקבילה.

ליום 30 בספטמבר 2023 סך ההלוואות של החברה מתאגידים פיננסיים הינו כ-236.7 מיליון דולר ארה"ב, בריבית שנתית ממוצעת של 3.8%. להלן פריסת ההלוואות (ללא אגרות חוב):

הון המיוחס למחזיקי ההון עמד נכון לסוף ספטמבר 2023 על כ- 121.7 מיליון דולר, לעומת כ-117.3 מיליון דולר בסוף ספטמבר 2022.

אירועים מהותיים בחודשים האחרונים:
מידרוג הותירה על כנו את דירוג איגרות החוב (סדרה ב') של החברה על A3.il עם אופק יציב.
החברה התקשרה, באמצעות החברה הבת AM-West, בהסכם למסגרת אשראי לניצול עתידי אשר תעמוד על סך של עד 10 מיליון דולר לתקופה של 12 חודשים.
החברה מצליחה לעלות את דמי השכירות בהתקשוריות חדשות ובחידוש חוזים ודמי השכירות הממוצעים למ"ר לחודש לתקופה של תשעת החודשים הראשונים של 2023 הינו כ-14 דולר, עומת כ-13 דולר בתקופה המקבילה אשתקד.אודות מדיפאואר:
מדיפאואר הינה חברת נדל"ן מניב המתמחה ברכישה, ניהול והשבחת מרכזים מסחריים קהילתיים. החברה מתאפיינת במיקוד גיאוגרפי עסקי וענפי, בדגש על נכסים מסחריים עירוניים פתוחים, מעוגני סופרמרקטים. לחברה יציבות תזרימית הנובעת משוכרים בפריסה ארצית ומח"מ שכירות ארוך. בעל השליטה בחברה (53%) הוא יאיר גולדפינגר, מבכירי אנשי ההיי-טק בישראל.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il