TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהחברת ליטי לינק השוויצרית מתחילה לפעול בישראל


קרדיט: יח"צ
החברה פועלת במספר רב של מדינות ברחבי העולם, וזיהתה כעת פוטנציאל בקרב הקהל הישראלי בשל כמות גדולה של אזרחים ישראלים המחזיקים חשבון בנק בשוויץ.

חברת ליטי לינק השוויצרית מתחילה פעילות בישראל. ליטי לינק היא חברה שוויצרית המתמחה בליטיגציה ותביעות כספיות נגד חברות, החברה משמשת כגורם מקשר ללקוחות זרים המחזיקים חשבון בנק בשוויץ למימון ליטיגציה מוצלח ובכך לאכיפת תביעות. החברה פועלת במספר רב של מדינות ברחבי העולם, וזיהתה כעת פוטנציאל בקרב הקהל הישראלי בשל כמות גדולה של אזרחים ישראלים המחזיקים חשבון בנק בשוויץ.

היתרונות העיקריים של החזקת חשבונות בנק בשוויץ כוללים רמות נמוכות של סיכון פיננסי ורמות גבוהות של פרטיות. החוק השוויצרי מונע מהבנק לחשוף כל מידע הנוגע לחשבון (אפילו קיומו) ללא רשות המפקיד, למעט מקרים בהם יש חשד לפעילות פלילית חמורה.

המוסדות הפיננסיים של שוויץ משמשים לעתים קרובות לקהל של גורמים עשירים מכל רחבי העולם שרוצים להשקיע את כספם דרך מערכת הבנקאות הפרטית המפורסמת של המדינה.

חברות לניהול תביעות כמו ליטי לינק השוויצרית, המשווקת מוצר ללא עמלות בשם Retroback, שבאמצעותו ניתנת להם האפשרות לתבוע בנקים ו/או מנהלי נכסים רטרואקטיבית, טוענות כי ייתכן ומוסדות בנקאיים שוויצריים חייבים מיליונים למשקיעים בחו"ל. חברות תובעות אחרות מציינות כי לקוחות שלא הצהירו בארץ שבה הם מתגוררים על השקעותיהם בשוויץ, הם המטרה האידיאלית עבור בנקים ומנהלי נכסים, כיוון שלקוחות אלו לא יהיו רגישים במיוחד לעמלות מופקעות.

בליטי לינק מעריכים כי מספר רב של המחזיקים בחשבון בנק בשוויץ עשויים להיות זכאים
להחזרים של סכומי ענק בדיעבד מבנקים שוויצרים.

הסיבה לכך היא שכאשר הבנקים הללו שמו את כספי לקוחותיהם בעבר בקרן השקעות, הם קיבלו עמלות ממנהל הקרן על שהביאו עסקים חדשים, וקבעו שכל העמלות צריכות להיות שייכות למשקיע. הבנקים מחויבים להחזיר את כל מה שקיבלו ללקוחותיהם, בתוספת ריבית של 5 אחוזים בגין איחור בתשלום. אבל הם חייבים לגבות את המזומנים רק אם הם מקבלים דרישה לכך - ורוב הלקוחות שאינם מקומיים אינם מודעים כלל לכך שהם חייבים משהו.

רואי חשבון רבים שעוזרים ללקוחות אלה להגיש מסמכי מס אכן יודעים שהם צריכים לעזור ללקוחותיהם להחזיר את הכסף. אבל בגלל שחלקם מעריכים את מערכת היחסים שלהם עם הבנקים השוויצרים החזקים, הם לא מוכנים לחשוף אותם.

אודות החברה:

ליטי-לינק היא חברה שוויצרית שהוקמה ב-2017 המתמחה בליטיגציה ותביעות כספיות נגד חברות, שבראשה עומד המנכ"ל הוברט שוורצלר. החברה כעת מחפשת לפנות לקהל ישראלי, שרבים ממנו מחזיק בחשבון בנק בשוויץ.

שם החברה נגזר מהמילים ליטיגציה ולינק. כלומר, החברה מציעה ללקוחותיה את האפשרות לטעון את טענותיהם בבית המשפט או בהליכי בוררות ומהווה למעשה את ה-LINK למימון ליטיגציה מוצלח ובכך לאכיפת תביעות.

ליטי-לינק מציעה ללקוחותיה מוצר שנקרא "רטרו-בק", שבאמצעותו ניתנת להם האפשרות לתבוע בנקים ו/או מנהלי נכסים רטרואקטיבית. כמו כן, החברה נושאת ב-100% מהסיכון שבעלויות הייצוג. החברה מעסיקה צוות מומחים בעל ניסיון רב-שנים, כמו גם רשת שותפים נרחבת של משרדי עורכי דין בשוויץ, ליכטנשטיין וגרמניה.

החברה, המתמחה בליטיגציה בשווייץ, מסתמכת על תהליכי IT סטנדרטיים ומאושרים שהם יעילים, דיגיטליים ומאובטחים. ליטי- לינק מנהלת כיום 1,500 תיקים של לקוחות בודדים ו-100 תיקים של לקוחות מוסדיים. ל-Liti-Link צוות מנוסה ורשת שותפים רחבה של עורכי דין שוויצרים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il