TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהיוטרון ממשיכה להתבסס בצפון אמריקה:


יוטרון חניון אוטומטי
תקים חניון אוטונומי שני בקנדה תמורת כ-33 מיליון ש"ח
יוטרון הנמצאת בשליטת קרן פימי מדווחת:

החברה חתמה בחודש האחרון על הסכמים להקמת חניונים בהיקף של כ- 50 מ' ש"ח
הסכם זה ממשיך לבסס את מעמדה של החברה בקנדה
עד כה חתמה החברה על הסכמים להקמת 5,500 מקומות חניה ב- 24 חניונים אוטונומיים בצפון אמריקה, מתוכם 1,900 מקומות חנייה הינם פעילים

חברת יוטרון, מובילה עולמית בשוק החניונים הרובוטיים האוטונומיים והמחסנים האוטומטיים, הנמצאת בשליטת קרן פימי, הודיעה היום כי חתמה על הסכם להקמת חניון אוטונומי שני בקנדה בתוך כחודש. סך התמורה הצפויה לחברה עבור הפרויקט מסתכמת בכ-33 מיליון ש"ח (כ-10.5 מיליון דולר) על פני כשנתיים. הפרויקט צפוי להסתיים לקראת סוף שנת 2023. בכך משלימה יוטרון חתימה על הסכמים בהיקף כולל של כ-50 מיליון שקל בחודש האחרון.

החניון החדש הינו החניון השני שתקים החברה בקנדה, בנוסף ל- 23 החניונים האוטונומיים שהקימה ומקימה החברה בצפון אמריקה, ומשקף המשך גידול בביקוש לפתרונות החניה האוטונומית של יוטרון. החניון יפעל במתחם מסחר ומשרדים ומתוכנן לאפשר כניסה ויציאת רכבים בקצב גבוה במיוחד.

יוטרון פועלת מזה זמן בהיערכות לכניסה לשוק הקנדי, שוק יעד חשוב המאופיין בתנאי טמפרטורה קיצוניים, שלג, ומשתמשי קצה בעלי דרישות גבוהות. חתימה על הסכם שני בתוך פחות מחודש בשוק תובעני המאופיין בהקפדה על איכות גבוהה, מעידה על רמת המוצרים הגבוהה של החברה.

חיים שני, מנכ"ל יוטרון, מסר כי "שוק החניה בצפון אמריקה מהווה פוטנציאל משמעותי למוצרי החברה ואנו פועלים לבסס את מעמדה של יוטרון כמובילה בשוק זה. המוצרים שלנו מספקים שילוב ייחודי של יכולות רובוטיות מתקדמות, עם מערכות בקרה, ופתרונות ענן כוללים לניהול החניון. המוצרים כוללים יכולות לסליקת התשלומים וחבילת טכנולוגיה מקיפה בענן לשימוש לקוחות החברה. יכולות אלו ביחד עם המוניטין הטוב של מערכות אמינות ויעילות, מהווים את הגורם המכריע לבחירת הלקוחות במוצרי יוטרון.
"החברה, שפועלת במספר מטרופולינים בשוק האמריקאי, השקיעה מאמצים לחדירה לטריטוריות חדשות, כדוגמת השוק הקנדי. שוק שדורש מהמערכות הרובוטיות שלנו יכולת תפקוד בטמפרטורה נמוכה במיוחד בחודשי החורף, עמידות לשלג וחומרים ממיסי שלגים שנכנסים למערכת עם הרכבים. הבחירה ביוטרון מהווה הכרה ברמת ההנדסה הגבוהה ובאיכות מוצרי החברה. צבר ההזמנות של החברה מייצר אופק עסקי ארוך טווח, ומהווה עדות לדרישה הגוברת לפתרונות הייחודיים של החברה ולמיצוב העסקי והמובילות שביססנו לעצמנו בשוק הצפון אמריקאי".

מערכות החניה האוטונומית של יוטרון משמשות מדי יום אלפי רכבים ונחשבות למובילות בשוק העולמי באמינות ובתפוקה. פתרון החניה האוטונומית של יוטרון מאפשר ליזמי נדל"ן ואדריכלים להציע לנהגים - דיירי הבניין ומשתמשים מזדמנים - חוויית חניה ייחודית. הפתרון האוטונומי הופך את חוויית החניה לשירות VIP אקסקלוסיבי (valet parking) ומהווה אלמנט יוקרתי מבדל בשוק התחרותי של מגדלי המשרדים והמגורים, משלב יכולות טעינת רכבים חשמליים באופן אוטומטי, ובעתיד אף מתוכנן להשתלב עם טכנולוגיית הרכבים האוטונומיים.

לחניון האוטונומי של יוטרון יתרונות רבים נוספים וביניהם: עלות כוללת נמוכה יותר; חסכון בנדל"ן יקר; ידידותיות לסביבה - צריכה נמוכה של חשמל, צמצום פליטת מזהמים, פעולה שקטה, והקטנת הצורך בחפירה מתחת לקו מי התהום; עלויות תחזוקה נמוכות; שימור העיצוב החיצוני של המבנה וכן נוחות ונגישות משופרת לבעלי צרכים מיוחדים. חניון אוטונומי אף מציע ביטחון אישי וביטחון רכוש מוגברים בהיותו מתוכנן להקשות על פגיעה בבעל הרכב או לגנוב את הרכב בחניון מסוג זה, ובכך יכול להוזיל את דמי הביטוח ליזמים.

אודות יוטרון
יוטרון בע"מ היא חברה ישראלית ציבורית העוסקת בתחום הפתרונות האוטומטיים: תכנון, הקמה ותחזוקה של חניונים רובוטיים אוטונומיים ומערכות לוגיסטיות אוטומטיות (בעיקר למחסנים ומרכזי הפצה אוטומטיים.(
מניות יוטרון נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
מטה החברה ומשרדיה בישראל ממוקמים בקריית שדה התעופה, והיא פועלת בצפון אמריקה באמצעות חברה בת אמריקאית, עם מערך שיווק ומכירות, ניהול פרויקטים, שירות ותמיכה טכנית. החברה נמצאת בשליטת קרן פימי ומייסד החברה חיים שני, המכהן כמנכ"ל החברה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il