TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהאינטר תעשיות פלוס: קרנות הגידור נוקד ואלפא מביעות אמון בחברה ובהנהלתה


אינטר תעשיות
מצטרפות לגרעין השליטה: רכשו כ-13.9% ממניות החברה
בעלת השליטה OSEG הגדילה אף היא את אחזקתה בחברה בכ-1.4% תמורת כ-2 מיליון שקל ותחזיק כעת בכ-31.9%

נוקד רכשה מניות בשווי של כ-15 מיליון שקל ותחזיק בכ-11.3% ממניות החברה ומצטרפת לגרעין השליטה ביחד עם אלפא אשר רכשה מניות בשווי של כ-3 מיליון שקל והגדילה את אחזקתה בחברה ל-12.6%; שתי הקרנות רכשו כ-13.9% ממניות החברה ממייסדי החברה לפי מחיר של 8.25 שקלים

OSEG והקרנות נוקד ואלפא חתמו על הסכם שליטה ויחזיקו בגרעין שליטה של כ -61%

ג'רי שנירר, מנכ"ל אינטר תעשיות פלוס, אמר כי: "אנו מודים לקרן אלפא ולקרן נוקד על הבעת האמון באינטר תעשיות פלוס, ועל התמיכה בשינוי שאנו עושים בחברה, בדרך להפיכתה לשחקן מוביל בתחומי הייזום, התשתיות והשירותים בעולמות האנרגיה. אנו סמוכים ובטוחים שבעזרת התמיכה של הקרנות שהצטרפו ל OSEG בגרעין השליטה נצליח לממש את השלב הבא של תוכנית העבודה שלנו, הכוללת בין היתר ייזום אנרגיה בישראל ובחו"ל, האצה של הקמת רשת עמדות טעינה לרכב חשמלי ותמיכה בעצמאות אנרגטית של לקוחות ונכסים."

אינטר פלוס, בניהולו של ג'רי שנירר, מודיעה על מכירת מניות של מייסדי החברה לקרנות הגידור אלפא ונוקד ול OSEG. המייסדים מכרו כ- 14.3%ממניות החברה לפי מחיר של 8.25 שקלים למניה – לקרן נוקד, קרן אלפא ולקבוצת OSEG, מבעלי השליטה בחברה. שתי הקרנות הצטרפו לקבוצת השליטה בחברה.

קרן נוקד רכשה מניות בשווי של כ-15 מיליון שקל והגיעה לאחזקה של כ-11.3%. קרן אלפא רכשה מניות בשווי של כ-3 מיליון שקל ועלתה לאחזקה של כ-12.6% מהחברה. OSEG, מבעלי השליטה בחברה, עלתה לאחזקה של כ-31.9% בחברה לאחר שרכשה כ-240 אלף מניות (1.4%). אריה קורוטקין נותר עם אחזקה של כ-4.8% ממניות החברה.

לפני כשנה וחצי הצטרפה לגרעין השליטה באינטר חברת OSEG. כחלק מההצטרפות, מונה ג'רי שנירר לתפקיד מנכ"ל החברה. בעקבות השינוי, החברה גיבשה תוכנית אסטרטגית חדשה הממוקדת במיצוי המומחיות של החברה בתחום החשמל והאנרגיה והתמקדות בעולם האנרגיה המתחדשת, הכולל יזמות
בתחום האנרגיה הירוקה, הקמת תחנות כח על ידי הסכמי EPC, שירות ואחזקה, אגירה וטעינת חשמל והתרחבות גיאוגרפית לאירופה.


אודות אינטר תעשיות

קבוצת אינטר פלוס והחברות בשליטתה, מתמחה במתן מענה מלא ומקצועי לכל צרכי האנרגיה, החשמל והאלקטרו מכאניקה בישראל. החברה נוסדה בשנת 1973 ונסחרת בבורסה בת"א משנת 1995. החברה מעסיקה למעלה מ-550 עובדים מתוכם כ- 55 מהנדסים ו-55 הנדסאים עם ניסיון רב שנים.

אינטר ממוקדת ביזמות, תשתיות ושירותים בעולמות האנרגיה, במגוון מודלים עסקיים, תוך יצירת נוכחות משמעותית בכל עולמות התוכן הרלבנטיים. החברה מתמקדת בצרכי השוק המתהווים בעולמות ביזור האנרגיה והפחתת פליטת הפחמן.

לאחרונה רכשה החברה 55% בחברת קונסטנטין את אטש המתמחה בשירות ואחזקה בתחומי האנרגיה, חשמל ומיזוג אויר ומנהלת עשרות חוזי שירות רב שנתיים.

לחברה ניסיון בייזום ויישום פרויקטים גדולים בתחום האנרגיה, החשמל, מערכות אלקטרומכניות, מיזוג אויר ואינסטלציה, תשתיות לחשמל ותקשורת, הנדסה אזרחית, ייצור לוחות חשמל מתח נמוך ומתח גבוה, יבוא ושיווק ציוד חשמל. בין היתר מקימה החברה שדות PV, תחנות כח קטנות ובינוניות מונעות
בגז, תחנות השנאה (מתח עליון) ומספקת מגוון פתרונות בעולמות התוכן האמורים. החברה מקימה ומתחזקת עמדות טעינה לכלי רכב ומתמחה בפתרונות מגוונים לאגירת אנרגיה. אינטר מתקשרת במגוון מודלים עסקיים ובהם ייזום, קבלנות ראשית, קבלנות משנה, EPC ו Turn Key.

לכל הפרויקטים אותם מקימה החברה היא מספקת גם שירותי תפעול ואחזקה רבי שנים, מבוססי מערך טכנאים זמין, תומך ומקצועי, 24/7 המופעל באמצעות מרכז שירות. החברה מספקת פתרונות ותמיכה במקביל למאות לקוחות בישראל עבור מגוון צרכיהם.

לחברה מגוון סיווגים קבלניים, הבולטים שבהם א5 לעבודות חשמל, ג5 לעבודות בנין, ב4 לעבודות מיזוג אויר.

אינטר תעשיות חברה מובילה בתחומה הצומחת באופן עקבי במספר הלקוחות הפעילים שלה ובמרבית המדדים העסקיים המקובלים, תוך הקפדה על יושרה ואתיקה עסקית, איכות, אמינות והצבת הלקוח במרכז.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il