מאסטרקארד משיקה כרטיס נגיש לאנשים עיוורים וכבדי ראייה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיהמאסטרקארד משיקה כרטיס נגיש לאנשים עיוורים וכבדי ראייה


מאסטרקארד touch4_credit
חריצים ייחודיים בצד של הכרטיס מאפשרים להבחין בין כרטיס אשראי, דביט (חיוב מידי) או פריפייד (נטען)
מאסטרקארד מרחיבה את מחויבותה להכלה פיננסית על ידי הצגת תקן כרטיסים נגישים חדש עבור אנשים עיוורים וכבדי ראייה, הנקרא Touch Card. ישנן דרכים יעילות מעטות עבור לקויי ראייה לקבוע במהירות אם הם מחזיקים בכרטיס אשראי, כרטיס חיוב מידי או כרטיס נטען, במיוחד כאשר יותר ויותר כרטיסים עוברים לעיצובים שטוחים ללא הדפסות מובלטות של שם ומספרים מוטבעים. מאסטרקארד מתמודדת עם אתגר זה באמצעות חדשנות פשוטה אך יעילה.

עם כרטיס המגע החדש, מאסטרקארד שיפרה את תקן העיצוב הנוכחי על ידי הצגת מערכת 'חריצים' בצד הכרטיס כדי לעזור לצרכנים להשתמש בכרטיס הנכון, בדרך הנכונה, על ידי מישוש בלבד. לכרטיסי האשראי החדשים יש חריץ עגול, לכרטיסי חיוב מיידי (דביט) יש חריץ מרובע ולכרטיסים מוטענים מראש (פריפייד) יש חריץ משולש.

הקונספט של מאסטרקארד נבדק ואושר על ידי המכון הלאומי המלכותי לאנשים עיוורים בבריטניה (RNIB) ו- VISIONS/Services for Blind and and Visional Visible in U.S.

השקת כרטיס המגע של מאסטרקארד ללקויי ראיה מרחיבה את מחויבות החברה להכלה לאחר מספר צעדים שעשתה בנושאים אלו בין היתר כשהטמיעה את מנגינת החתימה (המיתוג הקולי) שלה בקופות ברחבי העולם, מה שמסמן לכולם בצורה קולית שעסקת הכרטיס שלהם עברה בהצלחה. דוגמא נוספת היא כרטיס ה- True Name שנועד לתמיכה בקהילות הטרנסג'נדריות והלא בינאריות. פעולות אלה מדגישות את המחויבות של החברה לא רק להציג עמדה נגד חוסר שוויון אלא לפעול באופן ממשי.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il