סאמיט רוכשת 490 יח"ד נוספות בניו-יורק בכ-75 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיהסאמיט רוכשת 490 יח"ד נוספות בניו-יורק בכ-75 מיליון דולר


זוהר לוי יור סאמיט. באדיבות סאמיט
העסקאות כוללות רכישה של 12 בניינים בשטח להשכרה של כ- 448 אלפי רגל רבוע, כאשר מחיר הרכישה הממוצע לרגל רבוע הינו 166 דולר
לאחר השלמת כל העסקאות עליהן דיווחה החברה בחודשים האחרונים, תחזיק סאמיט ביותר מ 2,500 יח"ד בניו-יורק

כמו כן רכשה מרכז מסחרי נוסף בכ-33 מיליון דולר

חברת סאמיט אחזקות נדל"ן ממשיכה להרחיב את פורטפוליו המגורים להשכרה בניו יורק, ארה"ב. החברה מדווחת היום, כי חברה בת זרה שלה התקשרה בעסקאות לרכישה של 490 יחידות דיור להשכרה בעיר ניו-יורק, תמורת סך כ- 75 מיליון דולר. בעסקאות האמורות יירכשו 12 בניינים בשטח כולל להשכרה של כ- 448 אלפי רגל רבוע, כאשר מחיר הרכישה הממוצע לרגל רבוע הינו 166 דולר. ההכנסה נטו בניכוי הוצאות תפעול ותחזוקה הינה כ- 3.9 מיליון דולר, המשקפת תשואה ממוצעת של כ- 5.2%.

לאחר השלמת הרכישות האמורות וכלל העסקאות הקודמות שדווחו, החברה תחזיק בכ- 2,500 יחידות דיור בניו-יורק, כאשר בנוסף היא מנהלת מו"מ לרכישת בנייני מגורים נוספים בעיר. מובהר, כי העסקאות אינן קשורות ו/או מותנות זו בזו והשלמתן צפויה להתרחש במהלך השבועות הקרובים. רכישת הנכסים מבוצעת באמצעות חברות נכס ייעודיות, אשר החברה בעלת השליטה בהן.

באפריל 2021 נכנסה החברה לתחום המגורים להשכרה בעיר ניו יורק, ארה"ב. ליום פרסום דוח הרבעון השני 2021 התקשרה החברה בחוזים לרכישת 50 בנייני מגורים הכוללים כ-2,010 יחידות דיור בעלות כוללת של כ-370 מיליון דולר המשקפים מחיר של כ-213 דולר לרגל רבוע בלבד ותשואה נטו של כ-5.1%. לאחר העסקאות האמורות, תחזיק החברה בכ-2500 יח"ד. רכישות הנכסים מתבצעות באמצעות חברות ייעודיות, הנמצאות בשליטת החברה.

כמו כן, חברה בת זרה של סאמיט התקשרה בהסכם לרכישת מרכז מסחרי בצפון קרולינה בתמורה כוללת של כ- 33 מיליון דולר. השלמת הרכישה צפויה בחודש הבא. הנכס כולל שטח להשכרה של כ- 44 אלפי מ"ר הבנוי על קרקע בשטח של כ- 215 אלפי מ"ר. שיעור התפוסה הממוצע של הנכס הינו כ- 80% וההכנסה השנתית ממנו, על בסיס החוזים הקיימים, נטו בניכוי הוצאות תפעול, הינה כ- 7.0 מיליון דולר.

לאחר השלמת העסקאות המדווחות היום תחזיק החברה 12 נכסים מסחריים המשתרעים על קרקעות בשטח של כ-2.3 מיליון מ"ר וכוללים שטח להשכרה של כ-460 אלפי מ"ר. ההכנסה השנתית מהם, על בסיס החוזים הקיימים, נטו בניכוי הוצאות תפעול, הינה כ-31 מיליון דולר.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il