באטמ מקימה שותפות אסטרטגית עבור רשתות וירטואליות (NFV) עם חברת אודיוקודס - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיהבאטמ מקימה שותפות אסטרטגית עבור רשתות וירטואליות (NFV) עם חברת אודיוקודס


דר צבי מרום, מנכל באטמ
פתרון הרשתות הוירטואליות של החברה, Edgility, זמין כעת בנתב ה-MSBR של אודיוקודס
באטמ, חברה טכנולוגית המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת וסייבר מתקדמות וציוד רפואי לבדיקות מעבדה, מתכבדת להודיע כי Edgility, פתרון הווירטואליזציה לרשתות תקשורת (Edge Computing & NFV) של החברה, זמין כעת בנתב ה-MSBR (multi-service business router) מסוג Mediant 800 uCPE של אודיוקודס, ספקית מובילה של תוכנות תקשורת מתקדמות, מוצרים ופתרונות למקום העבודה הדיגיטלי.
נתבי ה-MSBR של אודיוקודס מיועדים לספקי שירותי תקשורת המשרתים את שווקי המשרדים הקטנים והביתיים (SOHO), עסקים קטנים ובינוניים (SMB) וארגונים קטנים ובינוניים (SME), ומשלבים תקשורת, נתונים, קול (VoIP) ואבטחה במוצר יחיד. הנתב מוסיף יכולות וירטואליזציה של רשתות (NFV) וכן יכולות הגדרת רשתות באמצעות תוכנה (SD-WAN) ותאימות לפתרונות צד שלישי באמצעות מערכת ההפעלה Edgility של באטמ ליצירת רשתות וירטואליות. הטמעת Edgility בנתב מאפשר לספקי תקשורת לפרוש בקלות, תוך חסכון בעלויות, רשתות וירטואליות המסוגלות להריץ כל יישום.

שותפות זו הוקמה כפועל יוצא מהדרישה הגוברת של ספקי תקשורת לגישה אחודה, חסכונית ופשוטה להתקנה של יכולות VoIP - המומחיות המרכזית של אודיוקודס, עם יכולות מחשוב הקצה (Edge Computing) של רשתות וירטואליות. השותפות עם אודיוקודס מספקת ערוץ שיווקי נוסף לפתרון ה-Edgility של באטמ, ויוצרת יתרון תחרותי משמעותי לקבוצה בשיווק לבסיס הלקוחות הקיים של אודיוקודס, כמו גם בשיווק הפתרון המשותף ללקוחות חדשים. לפי ההסכם לקוחות העושים שימוש בפתרון ה-Edgility, אותו מציעה הקבוצה באמצעות חטיבת טלקו (Telco Systems), יתקשרו עם הקבוצה ישירות.

ד"ר צבי מרום, מנכ"ל BATM, ציין: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם אודיוקודס, במטרה לספק פתרון פשוט להתקנה וחסכוני העונה על הביקוש הגובר לטכנולוגית וירטואליזציה ויכולות מחשוב קצה. אודיוקודס פועלת ביותר מ-100 מדינות, 66 מתוך 100 ספקי התקשורת המובילים נמנים על לקוחותיה, והיא חולקת איתנו את המיקוד בשוק הארגונים הקטנים והבינוניים. בהתאם לכך, שותפות זו מחזקת את ערוצי השיווק ואת המיצוב התחרותי שלנו. השותפות מהווה גם אישור נוסף לעוצמת הפתרון שאנחנו מציעים, ומהווה חלק מאסטרטגיית הצמיחה שלנו להאצת אימוץ הפתרונות שלנו באמצעות שיתופי פעולה. אנו ממשיכים לראות מומנטום גובר בפעילות ה-NFV שלנו ומאוד נרגשים לגבי עתידה".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il