תיגבור נכנסת לפתרונות בתחום הנגישות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיהתיגבור נכנסת לפתרונות בתחום הנגישות


אורית בנבנישתי מנכלית קב תגבור צלם מורג ביטן
תרכוש פעילות עסקית בתחום הנגישות ואספקת אביזרי עזר ללקויי שמיעה, לרבות מוצרים להנגשה וכן ייעוץ בתחום הנגישות
תמורת העסקה תשלם תיגבור כ- 20.5 מיליון ש"ח לחברת מהלב- מרכז ישראלי לנגישות

בתקשורת בע"מ וחברת סטפ היר בע"מ בתוספת שווי המלאי שיירכש בנוסף לתשלום תלוי ביצועים בסך של עד- 10.5 מיליון ש"ח.

תיגבור נכנסת לתחום פתרונות בנגישות ותרכוש את הפעילות העסקית של החברות "מהלב- מרכז ישראלי לנגישות בתקשורת בע"מ" וחברת "סטפ היר בע"מ" העוסקות בתחום הנגישות ואספקת אביזרי עזר ללקויי שמיעה, לרבות מוצרים להנגשה לסיוע וכן ייעוץ בתחום הנגישות.

הרכישה תתבצע באמצעות משכנות זהב בע"מ, חברה בת בבעלות מלאה של החברה, אשר התקשרה בהסכם מחייב לרכישת פעילותן העסקית של החברות. תמורת העסקה תשלם תיגבור כ- 20.5 מיליון ש"ח למוכרות בתוספת שווי המלאי שיירכש בנוסף לתשלום תלוי ביצועים בסך של עד- 10.5 מיליון ש"ח. הסכום הנוסף ישולם בשתי פעימות בימים 30 באפריל 2022 ו 2023 והוא מתבסס על גידול ב EBITDA של הפעילות הנרכשת בשנים 2021-2022. סך של 1 מיליון ש"ח מתוך התמורה המותנית בפעימה הראשונה ישולם במניות החברה, ולצדדים שמורה האופציה להסכים על הגדלת סכום התמורה הנוספת שתשולם במניות עד לסך של 3 מיליון ש"ח.

בכוונת החברה לממן את העסקה ממקורותיה העצמיים לרבות מסגרות אשראי מאושרות.

חברת מהלב – המרכז הישראלי לנגישות בתקשורת, הוקמה ביוזמת הג'וינט, ארגוני הגג של הנכים ובסיוע חברת קילים אלקטרוניקה. במטרה לתת פתרונות טכניים והדרכתיים לשילוב אנשים עם לקות בשמיעה בקהילה והגברת יכולתם להשתלב במשפחה, במקום העבודה, בלימודים, במופעי בידור ובחופשות.

אוכלוסיית היעד של חברת מהלב הינה אוכלוסיית החרשים, עיוורים, כבדי השמיעה ולקויי הדיבור בכל קבוצות הגיל. כמו כן מספקת חברת מהלב מערכת שמע וציוד הגברה לגופים ציבוריים ולסקטור הפרטי.

סטפ היר מקבוצת מהלב היא חברה ישראלית אשר חרטה על דגלה את חזון הפיתוח של ציוד הנגישות המוביל בעולם לאנשים עם מוגבלויות פיזיות, חושיות (שמיעה וראיה) ומוגבלות קוגניטיביות וזאת על מנת לאפשר להם להגיע בצורה עצמאית ומכובדת לכל מקום ובכל זמן. מוצרי החברה מופעלים ע"י טלפון חכם באמצעות ממשקים שונים מיחידות קצה מתקדמות המאפשרות הפעלה ומסירת אינפורמציה מתאימה בידי המשתמש, שלל הפתרונות מתממשקים עם האפליקציה בטלפון החכם, דבר זה מאפשר שימוש במגוון ממשקים למערכות ממוחשבות ומכאניות וכל זאת בכף ידו של המשתמש.

אורית בנבנישתי, מנכ"ל החברה, מסרה: "אנו שמחים על חתימת הסכם משמעותי בפתרונות בתחום הנגישות ואספקת אביזרי עזר ללקויי שמיעה. תחום הנגישות בישראל הינו תחום מתפתח לנוכח הגברת הדרישות הרגולטוריות שמוחלות בתחום זה והגדלת המודעות הציבורית לחשיבות הנושא. עיקר פעילות החברה מתבצעת מול לקוחות פרטיים, רשויות מקומיות וארציות ומשרדי ממשלה, מוסדות וחברות העוסקות במתן שירותים לציבור הרחב – כגון אוניברסיטאות, מפעילי תחבורה ציבורית וכיו"ב".

לדברי בנבנישתי "רכישה זו הינה חלק מיישום אסטרטגיית הצמיחה של החברה באמצעות כניסה לתחומים משיקים לתחומי פעילותה הנוכחיים, הן באמצעות צמיחה אורגנית והן באמצעות מיזוגים ורכישות אסטרטגיים וסינרגטיים לפעילות החברה. אנו מצויים בעיצומו של עידן משופע סטארטאפים ופיתוח טכנולוגי מתקדם בתחום הסיעוד, שנועדו לסייע להנגשת שירותים ומקומות לקהל בעל צרכים מיוחדים הרכישות האחרונות שמבצעת קבוצת תיגבור מאפשרות לה השתלב ולהשקיע במיזמים נוספים".

השלמת העסקה כפופה לקבלת אישור הממונה על התחרות. המועד האחרון להשלמת ההסכם הינו בתום שלושה חודשים ממועד חתימת ההסכם, אלא אם הצדדים יאריכו בהסכמה מועד זה.


חברת תיגבור הינה חברה ארצית, ציבורית ובינלאומית, משמשת מזה שנים רבות כיחידה מרכזית בפרויקטים, העומדת במרכזם כאינטגרטור מייעצת ומנהלת פרויקטים בכל השלבים ובכל ההיבטים במיקור חוץ, מתמחה בשירותי, סיעוד ורווחה, כוח אדם, גיוס, השמה, שרותי שמירה ואבטחה. החברה מפעילה כ- 40 סניפים ברחבי הארץ, הפועלים בארבעה אשכולות: צפון, מרכז, ירושלים ודרום.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il