בעקבות החלטת הממשלה במסגרת אישור תקציב המדינה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירובעקבות החלטת הממשלה במסגרת אישור תקציב המדינה


דר דדי סגל מנכל פנאקסיה-צילום חן גלילי
פנאקסיה צפויה להתחיל ביצוא תמציות הקנאביס לשאיפה שלה מישראל לגרמניה בשבועות הקרובים
פנאקסיה היא החברה היחידה בעולם שתמציות הקנאביס לשאיפה שלה כבר אושרו לשיווק על ידי רשויות הבריאות בגרמניה

תחילת יצוא התמציות לשאיפה הינה בכפוף לקבלת היתר יצוא ממשרד הבריאות

ד"ר דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה ישראל: "אנו מברכים על החלטת הממשלה המבשרת על פתיחת השוק הישראלי ליצוא חופשי אמיתי של קנאביס רפואי ומוצריו. היכולת לייצא מישראל לאירופה את מוצרינו המתקדמים שכיום אינם מותרים לשיווק בישראל, כגון תמציות לשאיפה וטבליות תת-לשוניות מאפשרת לנו לממש את חזון החברה במלואו, ולתפוס נתח שוק משמעותי באירופה עם מוצרים חדשניים בעלי פוטנציאל צמיחה של עשרות אחוזים בשנה, המביאים בשורה אמיתית לחולים רבים הנמנעים מצריכת קנאביס רפואי בעישון. כמו כן, ההחלטה להסיר את החסמים הקיימים על יצוא מישראל הינה בעלת תרומה חשובה לשמירה על מפעל הייצור שלנו בישראל ועל מעל ל- 150 עובדינו המסורים. כולי תקווה שמהלך זה יוביל למהלכים נוספים, אשר יאפשרו גם למטופלים בישראל להנות ממוצרים מתקדמים אלה."

לוד, 2 באוגוסט 2021 – פנאקסיה מעבדות ישראל בע"מ ("פנאקסיה ישראל", ת"א: פנאק PNAX) חברת פארמה גלובאלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי קנאביס רפואי מתקדמים באיכות פרמצבטית הודיעה היום כי בעקבות החלטת ממשלת ישראל בדבר אישור יישום פרק יצוא הקנאביס הרפואי במסגרת תקציב המדינה לשנים 2021-2022 שהתקבלה הבוקר, היא תוכל להתחיל ביצוא תמציות הקנאביס לשאיפה שלה מישראל לגרמניה כבר בשבועות הקרובים, מוקדם מהמתוכנן, בכפוף לקבלת היתר יצוא ממשרד הבריאות.

החלטת הממשלה כוללת סעיף המתיר יצוא של מוצרי קנאביס רפואי שאינם מאושרים לשיווק בישראל, ובלבד שהם בעלי היתרי יבוא והיתרי שיווק רגולטורי ספציפי מהמדינה המייבאת. השינוי יאפשר לפנאקסיה, כחברה היחידה בישראל כיום בעלת מפעל מאושר תקן יצוא EU-GMP מרשות בריאות אירופאית, והיחידה המחזיקה בהיתר שיווק והיתר יבוא לתמציות קנאביס לשאיפה מרשות בריאות בגרמניה, להתחיל לייצא מישראל לגרמניה את תמציות הקנאביס לשאיפה שלה, זאת, בכפוף לקבלת היתר יצוא ממשרד הבריאות.

בנוסף פנאקסיה מייצאת באופן סדיר שמני קנאביס רפואי לגרמניה, צרפת וקפריסין. כמו כן, פנאקסיה היא החברה היחידה בעלת היתר רגולטורי בצרפת להפצת טבליות תת-לשוניות, במסגרת תוכנית ניסיונית של ממשלת צרפת לאסדרת קנאביס רפואי.

על פי פרסומים ומחקרי שוק[1], נתח השוק הכולל של תמציות קנאביס לשאיפה בצפון אמריקה עמד על 27% בשנת 2020 לעומת כ- 20% בשנת 2018. זאת, לעומת קיטון בנתח השוק של תפרחות בתקופות אלה. היקף מכירות תמציות קנאביס לשאיפה ב- 9 המדינות הגדולות המתירות שימוש בקנאביס בארה"ב וקנדה עמד על למעלה מחצי מיליארד דולר ברבעון הראשון של 2021, ומשקף קצב מכירות שנתי של מעל ל- 2 מיליארד דולר, עם צמיחה של עשרות ומאות אחוזים ביחס ל- 2020. זאת, בזכות יתרונן המובהק של תמציות הקנאביס לשאיפה כמוצר קנאביס נקי יותר המכיל חומרים פעילים בלבד, ללא שעוות וכלורופיל הקיימים בתפרחות לעישון. תהליך האידוי של תמציות לשאיפה ידוע כתהליך בריא יותר מעישון, שאינו מצריך בעירה ואינו מפיק עשן, וככזה אינו כרוך בשחרור ושאיפה לריאות של חומרים מזיקים הנוצרים בתהליכי הבעירה.

תמציות השאיפה ישווקו בגרמניה תחת המותג Naxiva-Panaxol, המשותף לפנאקסיה ולחברת הפארמה האירופאית Neuraxpharm, והן מיוצרות על ידי פנאקסיה בתקן EU-GMP בסטנדרטים פרמצבטיים מחמירים עפ"י ידע ושיטות קליניות שפותחו בחברה. החברה צופה שמוצרי שאיפה יתפסו נתח שוק משמעותי בגרמניה, כפי שתפסו בצפון אמריקה. להערכת החברה, למכירות מוצרים אלה צפויה להיות תרומה משמעותית לצמיחה בהכנסותיה ולשיפור הרווחיות.

אודות פנאקסיה מעבדות ישראל

פנאקסיה מעבדות ישראל בע"מ הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א (ת"א: פנאק, PNAX) היא חברת פארמה גלובאלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי קנאביס רפואי מתקדמים באיכות פרמצבטית ויצרנית מוצרי הקנאביס הרפואי הגדולה בישראל. כמו כן, פנאקסיה הינה החברה הראשונה והיחידה בישראל אשר קיבלה תקן ייצור אירופאי EU-GMP מרשות בריאות באיחוד האירופאי ,הדרוש לייצור ויצוא מסחרי של קנאביס רפואי ומוצריו לאירופה. פנאקסיה מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים מורכבים ומתקדמים מצמח הקנאביס, המתבססים על מידע קליני ועל בסיס נתונים רחב של עשרות אלפי מטופלים.

פנאקסיה ישראל הינה חברה בת של פנאקסיה תעשיות פרמצבטיות אשר הוקמה בשנת 2010 על ידי ד"ר דדי סגל, ד"ר ערן גולדברג ועו״ד אסי רוטברט, כחטיבת הקנאביס של קבוצת "סגל פארמה" הפועלת זה למעלה מארבעה עשורים, מייצרת למעלה מ- 600 מוצרים פרמצבטיים שונים, ומשווקת אותם בלמעלה מ- 40 מדינות. פנאקסיה ארה"ב (חברה אחות של פנאקסיה ישראל) מייצרת בצפון אמריקה למעלה מ-60 מוצרים מבוססי קנאביס רפואי, בהן טבליות תת-לשוניות, לכסניות, שמנים, משאפים ועוד, המיועדים לטיפול במחלות כגון הפרעת דחק פוסט טראומטית, סרטן, כאב כרוני, אפילפסיה, אנורקסיה, טיפול בכוויות ומחלות רבות נוספות.
בקבוצת פנאקסיה מועסקים למעלה מ- 150 עובדים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il