חברת At-Bay הופכת ליוניקורן ומכריזה על גיוס של 185 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת At-Bay הופכת ליוניקורן ומכריזה על גיוס של 185 מיליון דולר


צילום: At Bay
הטכנולוגיה שפיתחה החברה מאפשרת רכישה מהירה של פוליסת ביטוח מוזלת כנגד איומי סייבר. בעזרת איתור ותיקון של נקודות תורפה בארגון המבוטח
חברת האינשורטק At-Bay, המבטחת ארגונים כנגד איומי סייבר, הופכת ליוניקורן לאחר שגייסה 185 מיליון דולר לפי שווי של 1.35 מיליארד דולר אחרי הכסף. זהו סבב הגיוס החמישי של החברה (Series D) המביא את סך ההשקעות בחברה ל-276 מיליון דולר.

הסבב הובל על ידי הקרנות Lightspeed Ventures ו- ICON Ventures. בהשתתפות המשקיעים הקיימים Khosla Ventures, היזם והמשקיע שלמה קרמר, קומרה קפיטל, M12 קרן ההשקעות של מיקרוסופט, Acrew Capital וקרן HSB של Munich Re Ventures מבטחת המשנה הגדולה בעולם. זהו סבב הגיוס השלישי של החברה ב-18 החודשים האחרונים, המגיע לאחר שהחברה צמחה בשנה שחלפה ב-800% ורשמה פרמיה שנתית חוזרת (ARP) של יותר מ-160 מיליון דולר.

החידוש הגדול ש- At-Bay מביאה לתחום ביטוחי הסייבר, הוא שילוב של פוליסת ביטוח עם יכולות אבטחת מידע, המאפשר להוריד באופן אקטיבי את רמת הסיכון של מבוטחיה. הפתרון נחוץ לענף הביטוח על רקע תקיפות סייבר קשות שצלחות והפכו לעניין שבשגרה. העליה בתקיפות כופרה בשנת 2020 גרמה להפסדים כבדים של חברות הביטוח ורוב החברות בשוק העלו מחירים באופן דרסטי.

הטכנולוגיה שפיתחה At-Bay נותנת מענה לבעיה זו, שהיא מאפשרת איתור ותיקון נקודות תורפה במערכות של הארגון המבוטח. בכך מורידה את תדירות תקיפות הכופרה בתיק שלה ביותר מ-7 פעמים לעומת חברות ביטוח מתחרות. כך מתאפשר ל- At-Bay להציע מוצרי ביטוח הנותנים כיסוי רחב יותר במחיר נמוך מהמתחרים בשוק. התהליך שמציעה החברה הוא אוטומטי לחלוטין והפוליסה מופקת תוך 30 שניות, דרך פורטל החברה או על גבי פלטפורמות דיגיטליות להשוואה ורכישת מוצרי ביטוח.

"סיכון סייבר מתנהג באופן שונה מהסיכונים המסורתיים אליהם רגילות חברות ביטוח" אומר רותם אירם, מנכ"ל At-Bay. "סיכוני סייבר משתנים מהר ולכן קשה להעריך במדויק את הסיכון באמצעות הסתמכות על מידע מן העבר. הנזק מתקיפות סייבר עולה באופן תדיר בשנים האחרונות וכתוצאה מכך הביקוש לביטוח צומח גם הוא, אך מרבית חברות הביטוח חוששות לבטח תחום בו הן אינן מבינות שפועל על פי חוקים שאינן מכירות."

"ענף ביטוח הסייבר מתמודד כרגע עם משבר חסר תקדים. תקיפות סייבר עברו אבולוציה מהירה מאוד מגניבת כרטיסי אשראי לתקיפות כופרה מתוחכמות כנגד מערכות התפעול של הארגון. כתוצאה מכך, יותר ארגונים הפכו למטרה של התוקפים והנזק מתקיפה עלה משמעותית גם הוא", אומר רומן יצקוביץ', סמנכ"ל ריסק ב- At-Bay. "שילוב היכולות שלנו כחברת ביטוח וכחברת אבטחה המבצעת ניטור סיכוני סייבר רציף, נותן לנו יתרון משמעותי על מול המתחרים בענף."

At-Bay מעסיקה 120 עובדים, כ-50 מהם מועסקים במרכז הפיתוח בישראל. ההשקעה תשמש בין השאר להכפלת מצבת העובדים בישראל. צוותי הפיתוח של At-Bay משלבים מומחים מעולמות התוכנה, אבטחה, דאטה וריסק.

החברה נוסדה ב–2016. הנהלת החברה כוללת את רותם אירם (מנכ"ל ומייסד-שותף), רומן יצקוביץ' (סמנכ"ל ריסק ומייסד-שותף) ואיילת קוטנר (סמנכ"ל טכנולוגיה). At-Bay מחזיקה מרכז פיתוח בתל אביב ומשרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק ואטלנטה.

בתמונה: מימין- ג’ו שירו, ברט סיידוף, רומן יצקוביץ, רותם אירם, טארה בודן, איילת קוטנר. צילום: At Bay


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il