TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהבהמשך להצלחת החברה בפרויקט YAM בבת ים, שבו נמכרו למעלה מ-85% מהדירות


הדמיית מתחם רוטשילד בת ים צפון מזרח קרדיט הדמייה וויופוינט
עוד עסקת ענק ל-ICR: חתמה שותפות עם חברת מצלאוי
לביצוע פרויקט הממוקם בצמוד לרצועת החוף הצפוני של בת ים.
הפרויקט כולל מגדלי מגורים יוקרתיים, מסחר ומלונאות.

החברות ICR ומצלאוי חתמו היום על הסכם שותפות 50/50 להקמת פרויקט התחדשות עירונית גדול בבת ים
שיכלול מגורים, שטחי מלונאות ומסחר. המתחם, הממוקם כ-30 מטר מחוף הים הצפוני ומתחנת הרכבת הקלה - הקו האדום, משתרע על פני שטח של כ-10.5 דונם, ברח' רוטשילד בבת ים.

במסגרת תוכנית ההתחדשות העירונית, ייהרסו 163 דירות ב-9 בנייני מגורים ישנים בני 3-4 קומות, ובמקומן ייבנו 560 יח"ד חדשות למגורים (מתוכן 397 יח"ד לשיווק), ב-4 מבנים:
3 מגדלים בני 30 קומות ובניין אחד בן 10 קומות.

לצד הדירות החדשות יוקמו שטחי מסחר בהיקף של כ-1,600 מ"ר ושטחי מלונאות או תעסוקה בהיקף של כ-15,000 מ"ר.

נכון להיום החברות הגיעו ליעד של כ-84% חתימות דיירים.
סטטוס תכנוני - תב"ע מאושרת. הפרויקט מצוי בשלבי תכנון.

מורדי שבת, מנכ"ל ICR: "העיר בת ים נמצאת בתנופה של בנייה ופיתוח ואנחנו גאים לצאת לדרך עם מצלאוי כשותף מלא. זהו מיקום מנצח להקמת פרויקט יוקרה ייחודי, אשר יהנה מעירוב שימושים של מגורים, מלונאות ומסחר. הגדלת ההיצע ומתן מענה למחסור הגדול של דירות בלוקיישנים מבוקשים בגוש דן, תתאפשר אך ורק באמצעות קידום מהיר של פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית. הניסיון הרב שלנו בפרויקטים מסוג זה, יחד עם ההכרות שלנו את קהל היעד וההבנה שלנו את צרכי הדיירים, מקנים לחברה יתרון משמעותי."

ערן מזור, מנכ"ל חברת מצלאוי: "בפרויקטים גדולים ומרובי שימושים כדוגמת הפרויקט המדובר בבת ים, הכולל מגורים, תעסוקה, מסחר ומלונאות, יש יתרונות גדולים לשיתופי פעולה בין חברות. השת"פים הללו תורמים לצמיחה והתפתחות הן של הפרויקט והן של החברה. כל חברה מביאה לשולחן את תחומי ההתמחות שלה ואת החוזקות שלה, והסינרגיה ביניהן תבטיח מימוש מוצלח של הפרויקט ותסייע להצלחתו. פרויקט זה מצטרף לפרויקט 'רובע איילון' שהוצאנו לדרך בימים אלו בבת ים, ושניהם משקפים את תנופת הבנייה והפיתוח האדירה שעוברת העיר".

בתמורה לשילובה של ICR בפרויקט, ICR תשלם 16 מיליון ₪, שישולמו בהתאם לאבני דרך שנקבעו בהסכם. בנוסף, נקבע, כי מימון הפרויקט יהיה באופן ש-ICR תעמיד 90% מההון העצמי הנדרש ו-10% על-ידי מצלאוי. המימון העודף שיועמד על-ידי ICR ישא ריבית ויובטח בעודפי הפרויקט בהתאם.

פרויקט זה ברח' רוטשילד, מצוי בסמוך ומצטרף לפרויקט התחדשות עירונית נוסף אותו מקימה חברת ICR בעיר בת ים - פרויקט YAM הממוקם בפינת הרחובות שד' ירושלים / סוקולוב, 80 מטר מחוף הים. בפרויקט YAM, שכבר נמצא בשלבי יציקת המרתפים, נהרסו 51 יח"ד ישנות ובמקומן מוקמים 2 מגדלי מגורים בני 30 קומות הכוללים 220 יח"ד וכ-300 מ"ר מסחר. גם פרויקט זה נהנה מקרבה ממשית לחוף הים ומנגישות לקווי הרכבת הקלה המבוצעים בימים אלו.
מעל 85% מהדירות בפרויקט כבר שווקו בהצלחה. הפרויקט צפוי להתאכלס בעוד כ-3 שנים.

על חברת ICR ישראל קנדה ראם מגורים:

חברת ICR בניהולו של המנכ"ל מורדי שבת, הינה חברה יזמית הפועלת בתחום הנדל"ן, בבעלות משותפת של ישראל קנדה, שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, ושל ראם מגורים שבשליטת האחים נקש, רז עודד ואבי חורמרו.
פעילות החברה מתרכזת בתחום ייזום הבנייה למגורים ברחבי הארץ ומתמחה ביזמות ובשיווק פרויקטי מגורים בהיקפים גדולים לכלל הקהלים, לצד פרויקטי יוקרה ובוטיק, במגוון אזורים בארץ, מצפון ועד דרום, בהם עכו, חיפה, נתניה, הרצליה, גבעתיים, תל אביב-יפו, בת ים, ירושלים ואשדוד. החברה מחזיקה במלאי קרקעות גדול וזמין לייזום, משכירה ומנהלת נכסים מניבים (משרדים, מסחר ומלונאות).

החברה מתמחה בבניית מגדלי יוקרה באזורי ביקוש, לצד בניית שכונות מגורים ברחבי המדינה, תוך עיצוב תפיסת המגורים העירונית החדשה. החברה פועלת בהצלחה לשיפור וקידום כל פרויקט בו היא מטפלת, החל ממיקסום הזכויות ותוך בניית פרוגרמה ויצירת סביבת מגורים אופטימלית, המאפשרת לצרכן הקצה להנות מהשקעה מיטבית.

בידי החברה פרויקטים בהיקף מצטבר של כ-4,000 יח"ד, מתוכן 3,100 יח"ד לשיווק. כמו כן, קרקעות בהיקף של כ-253 אלפי מ"ר המיועדים בעיקר למשרדים מסחר ומלונאות, ומגוון פרויקטים שנמצאים בקנה, בהיקפים משמעותיים.

בנוסף החברה פועלת גם בתחום ההתחדשות העירונית בערים נבחרות בארץ: תל אביב, בת ים, הרצליה, גבעתיים, ירושלים ועוד, כאשר חלק נכבד מהפרויקטים כבר מצוי בשלב הביצוע.

כמו כן פעילה החברה בתחום המלונאות באזורי ביקוש מרכזיים ובראשם פרויקטים בטיילת הרברט סמואל וברחוב הירקון בתל אביב, מתחם תיירות ייחודי בריוויירה של אשדוד, ירושלים ועוד.

אודות חברת מצלאוי:

מצלאוי חברה לבנין בע"מ היא חברת בנייה ויזמות נדל"ן שהוקמה בשנת 1977 על ידי סמי וקלרה מצלאוי ונמצאת בשליטתם. החברה עוסקת בייזום, פיתוח, הקמה, שיווק ומכירה של פרויקטי מגורים בהתחדשות עירונית בעיקר מסוג פינוי בינוי. החברה היא חלוצת הפינוי בינוי בארץ עם הפרויקט הראשון שנבנה בישראל - בקריית אונו. מאז הקמתה מצלאוי בנתה אלפי יחידות דיור, ונכון להיום יש לה במלאי כ-2,500 דירות לשיווק בשנים הקרובות במספר פרויקטים בשלבים שונים בלב אזורי הביקוש החמים ביותר של ישראל. החברה השלימה בהצלחה פרויקטים של פינוי בינוי בערים קרית אונו, כפר סבא ויהוד והיא נמצאת בשלבי בנייה של פרויקטים נוספים בקרית אונו ובבת ים. משנת 2007 החברה הינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il