חברת המזרח מסכמת: שנת 2020 מוצלחת - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת המזרח מסכמת: שנת 2020 מוצלחת


איווק PHEV 2021, צילום יחצ חול
וחושפת את אסטרטגיית DESTINATION ZERO של יגואר- לנד רובר
לנד רובר מציגה פורטפוליו פלאג אין מלא עד סוף 2021

המתחברים החדשים - ריינג' רובר, איווק ודיסקברי ספורט
פלאג אין
סיכום 2020
חברת המזרח מסכמת היום את שנת 2020 כשנה מוצלחת ביותר וזאת בצל התפרצות והתפשטות נגיף הקורונה בעולם ובישראל ולצד תנאים והגבלות מיוחדים אשר דרשו הערכות מחודשת והתאמה למציאות חדשה.
את שנת 2020 מסכמת חברת המזרח לשיווק מכוניות עם שיא של מכירת מכוניות חדשות, 650 מכוניות (עד כה) אשר מהווה 4% אחוז מפעילות שוק היוקרה בישראל, גידול של 15% מול פעילות שנה קודמת.
בחברת המזרח מייחסים את הגידול במכירות לעובדת היות המותג לנד רובר, מבין מותגי הפנאי- שטח המובילים בעולם, אשר דווקא במציאות בה השמיים סגורים והדחף לטייל, לחוות, להתנסות נשאר בגבולות המדינה, מאפשר הגשמת חלומות חדשים- ישנים. ליצר ההרפתקנות והריגוש מתווסף צעד חשוב שביצעה החברה בשיתוף עם יצרנית הרכב יגואר לנד רובר והוא עדכון המחירון אשר בוצע בחודש מאי השנה. מטרת מהלך זה היתה להגדיל את חשיפת המותג ונגישותו לקהלים נוספים.

בחברת המזרח מציינים כי הרחיבו את סל השירותים מרחוק הן לתהליך המכירה (באמצעות עזרי וידאו מתקדמים) והן בתהליך השירות (איסוף הרכב, חיטוי ייחודי ויתר תשומת לב) במטרה להנגיש את השירותים לכל ציבור הלקוחות תוך שמירה על ההנחיות באופן מירבי. באותה הנשימה מציינים כי בקנה עוד מספר צעדים אשר מטרתם להמשיך ולהצעיד את החברה קדימה דוגמת; אפליקציית לקוחות מתקדמת אשר תציג גם מפת עמדות הטענה בפריסה ארצית וכן אפשרות לעדכון גרסאות תוכנה מרחוק באמצעות טכנולוגיית SOTA המתקדמת (SOFTWARE OVER THE AIR).
גלית עיני וולף, המנכ"לית החדשה של חברת המזרח לשיווק מכוניות, הדגישה בדבריה כי החברה תמשיך ותקדם מהלכים חדשניים ופורצי דרך במטרה להמשיך ולבנות את מעמדה כ"יבואן יוקרה מוביל בישראל". "נמשיך לפעול ולקדם מהלכים חדשים, לאמץ טכנולוגיות מתקדמות במטרה להבטיח עבור הלקוחות הנאה מרבית מהלנד רובר שלהם. טכנולוגיות של שיווק, שירות, שימור הקשר במסגרת טיולי מועדון לנד רובר, הרפתקאות חדשות וחוויות שוברות שגרה. נמשיך להגשים ביחד חלומות ישנים- חדשים".

DESTINATION ZERO
שנת 2020 המשיכה את קו המגמה העולמי לכניסת רכבי הנעה חליפית ועד כה (ינואר- אוקטובר 2020), 26% מהמכוניות משתייכות לקטגוריית הנעה חליפי; פלאג אין, חשמל. באווירה זו ולצד המגמה המתפתחת, לנד רובר מציגה היום את אסטרטגיית DESTINATION ZERO העולמית וחושפת את "מתקפת" דגמי הפלאג אין אשר צפויים להצטרף למשפחה במשך שנת 2021.

בשנים האחרונות ציינו קברטיני היצרן, יגואר לנד רובר, כי חזון החברה מחייב אותם להסתכל קדימה ולהיערך לשינויים התחבורתיים הגדולים שעוד צפויים להגיע. כחלק מהתהליך מתמקדים כבר היום בפיתוח מוצרים "מתקדמים" ובראש פיתוח סל מוצרים בעלי הנעה חליפית מדגמי פלאג אין, חשמל בעתיד הקרוב ועד רכבים אוטונומיים ושיתופיים. וכך, בשנת 2021 יצטרפו לפורטפוליו של המשפחה עוד 5 דגמים חדשים בעלי הנעה חליפית. העתיד, לגישת הנהגת החברה נקרא ZESTINATION ZERO והדרך אליו פועלת בקווים מקבילים אלו לטווח הארוך; פתיחת קמפוס ייחודי לקידום פעילות של רכבים אוטונומיים, שיתופיים, עיר חכמה והעברת מידעים בזמן אמת לכל הגורמים הרלוונטיים בדרך. בטווח הקצר; התאמת הפורטפוליו הנוכחי למציאות שמשתנה, למגמות ולהנחיות העולמיות אשר מכוונות את שוק הרכב העולמי לשינוי.

במשך שנת 2021 ישלים המותג לנד רובר הטמעה של מנועי פלאג אין לכל הפורטפוליו ויהיה מותג היוקרה היחידי אשר מציג פרוטפוליו מלא הן במנועי בערה פנימיים והן בהנעות חליפיות.
מנהל יגואר-לנדרובר אירופה "פרנק וויטמן" נשא נאום מרחוק במהלך מסיבת העיתונאים וחלק את חזון החברה לגבי רכבי העתיד :
Frank Wittemann, Managing Director European Importer Region:
"Jaguar Land Rover is focused on shaping the future of mobility. Our vision is for a world of zero emissions, zero accidents and zero congestion – we call this vision “Destination Zero”. To meet our “Destination Zero” ambitions, we are committed to a strategy of electrification of our portfolio. We have a growing offer of electrified products across our model range, embracing fully electric, plug-in hybrid and mild hybrid vehicles as well as continuing to offer the latest diesel and petrol engines, giving our customers even more choice"

הכניסות החדשות; איווק, דיסקברי ספורט פלאג אין
עם הגעתם של איווק פלאג אין ודיסקברי ספורט פלאג אין לישראל, מציגה חברת המזרח, יבואנית יגואר לנד רובר, פורטפוליו מרשים של רכבי הפלאג אין לבית לנד רובר.
כשנתיים לאחר הגעתם של חלוצי הפלאג אין בלנד רובר - ריינג רובר וריינג רובר ספורט וההצלחה המסחררת שהביאו למכירות המותג, מצטרפים להצלחה גם איווק ודיסקברי ספורט, נוסף על גרסאות הבנזין והדיזל שלהם המוכרות היטב לשוק בישראל.
במהלך רבעון ראשון 2021 יצטרפו למשפחה ריינג רובר ולאר והדיפנדר האגדי עם מנועי פלאג אין 2.0 ליטר המשלבים בנזין וחשמל ובעל 404 כ״ס כמוכר מדגמי ריינג רובר ספורט וריינג רובר ובכך תושלם נבחרת מכובדת של רכבי הפלאג אין של לנד רובר בישראל ובעולם.
האיווק אשר הושק לראשונה בישראל ב2011 וחגג בשנה שעברה את השקת הדור השני שלו ונחשב לאחד מרבי המכר של המוצג מגיע כעת גם בגרסת הפלאג אין המציגה מנוע בנזין 1.5 ליטר המשולב חשמל ומספק 309 כ״ס עוצמתיים.
יחד איתו, מגיע גם הדיסקברי ספורט, רכב הSUV הורסטילי בעולם, עם גרסת פלאג אין זהה לזו של האיווק.
רכב הדיסקברי ספורט פלאג אין יוצע עם 5 מקומות מבלי לוותר על הישיבה המרווחת המזוהה עם הדגם.
הדיסקברי ספורט והאיווק בנויים על ארכיטקטורת הבניה החדשה PTA החדשה המאפשרת שילוב מנוע היברידי ומנוע חשמלי המניעים כל אחד סרן אחר ובכך מניעים את הרכב ALL WHEEL DRIVE.
המנוע מפתיע בעוצמה רבה של 200 כ"ס המיוצרת על ידי מנוע חסכוני ומתקדם במיוחד בנפח 1500 סמ"ק שאליו מצטרפים 109 כ"ס המופקים מהמנוע החשמלי. נוכחותו של גנרטור מתח גבוה ברכב מאפשרת טעינת חשמל גם כשהסוללה נגמרה לצורך שימוש בו היכן שהוא נידרש כגון בהאצות ובמקומות בהם נדרשת נסיעה ALL WHEEL DRIVE.
ניתו יהיה להטעין את הרכבים בכל סוגי עמדות הטעינה – החל משקע ביתי ועד עמדות מהירות במיוחד.
הרכבים יוצעו בגרסאות מאובזרות בדומה לרכבים עם ההנעה הרגילה.
כל הגרסאות מצויידות במערכות אקטיביות למניעת סטייה מנתיב, מערכות לבקרת עייפות נהג ובבלימת חירום אוטונומית וגרסאות ה S PLUS מצוידות בבקרת שיוט אדפטיבית ובמערכת אקטיבית להתראה על רכבים בשטח המת.

מחירי הרכבים יהיו כדלהלן:
איווק ברמת גימורS PLUS יוצע ב 415,000 שקל
דיסקברי ספורט ברמת גימור S – יוצע ב 390,000 שקל
דיסקברי ספורט ברמת גימור S PLUS – יוצע ב 420,000 שקל


רמי וקסמן, סמנכ״ל שיווק ומכירות חברת המזרח: "אנו נרגשים מאד מהצטרפות שחקני חיזוק מוכרים ואהובים כמו איווק ודיסקברי ספורט למשפחת הפלאג אין של לנד רובר בישראל. נחלנו הצלחה רבה עם הריינג רובר ספורט ובטוחני כי הביקוש יהיה רב שכן לשם פני התחבורה מועדות. השלמת פורטפוליו רכבי הפלאג אין של לנד רובר הינה חלק מאסטרטגיית Destination Zero של קונצרן JLR השואף להניע בעתיד תחבורה פרטית וציבורית עם אפס מזהמים. אנו גאים להיות חלק משמעותי מהמהפכה ולהוביל עם הדגמים הנחשקים והטובים ביותר בעולם. לאחר סיום שנה טובה מאד ולמרות הקורונה אנו מצפים לשנת מכירות מוצלחת עם הנבחרת החדשה ומכוונים לשבור שיאים חדשים בשנה זו."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il