קרנות MSD Partners מקבוצת מייקל דל מצטרפות לעסקת המיזוג - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמיקרנות MSD Partners מקבוצת מייקל דל מצטרפות לעסקת המיזוג


ארקו החזקות
ארקו החזקות ו- Haymaker דיווחו כי קרנות מקבוצת MSD Partners , מקבוצת מייקל דל, מייסד ענקית המחשבים Dell, התחייבו להשקיע עד 100 מיליון דולר בחברה הממוזגת ARKO Corp.
השלמת המיזוג עם חברת Haymaker צפוי עד לסוף שנת 2020 לפי שווי פעילות של כ- 2 מיליארד דולר לחברה הממוזגת

אריק קוטלר מנכ"ל ארקו החזקות: "אנו מאמינים כי ההשקעה מצד MSD Partners מהווה הצבעת אמון גדולה במודל העסקי של ארקו ו-GPM ובהזדמנויות המשמעותיות לצמיחת החברה הנמצאות בהמשך הדרך."

חברת ארקו החזקות, שהנכס העיקרי שלה הוא GPM, שהינה מבין החברות המובילות בתחום חנויות הנוחות ותחנות הדלק בארה"ב, ואשר דיווחה לאחרונה על מיזוג מתוכנן עם חברת Haymaker, דיווחה היום כי קרנות מקבוצת MSD Partners ישקיעו עד 100 מיליון דולר במניות בכורה של ,ARKO Corp. זאת במטרה לקדם את יעדי הצמיחה העתידיים של החברה הממוזגת.

המניות יישאו דיבידנד מצטבר של 5.75% לשנה. את מניות הבכורה ניתן יהיה להמיר למניות רגילות במחיר של 12 דולר למניה (2 דולר מעל המחיר למניה בעסקת המיזוג).

כזכור בתחילת חודש ספטמבר 2020 ארקו חתמה על הסכמים מחייבים למיזוג עם חברת Haymaker שהינה חברת Special Purpose Acquisition Company ("SPAC"), הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול HYAC) אשר גייסה כ-400 מיליון דולר במסגרת IPO על פי תשקיף מחודש יוני 2019.

עסקת המיזוג תבוצע לפי שווי אקויטי של כ-1 מיליארד דולר ל-GPM. לאחר השלמת עסקת המיזוג, ארקו (ARKO Corp.) צפויה להיסחר כחברה דואלית בבורסה בת"א ונאסד"ק.

מ-MSD Partners נמסר: "יש לנו היסטוריה ארוכה של זיהוי והשקעה בעסקים אטרקטיביים עם פוטנציאל צמיחה חזק, המובלים על ידי צוותי ניהול יוצאי דופן. GPM ממוצבת היטב על מנת להנות מהזדמנויות הצמיחה המשמעותיות העומדות בפניה, בעיקר מתוכנית שידרוג החנויות שלה ואסטרטגיית הרכישות שלה. אריק וצוות ההנהלה עשו עבודה יוצאת דופן בהצמחת העסק ואינטגרציה מוצלחת של רכישות לאורך זמן, ואנחנו מתלהבים להשקיע לצידם בעסקה זו".

אנדרו הייר, נשיא Haymaker: "ל MSD Partners-הבנה עמוקה של תעשיית חנויות הנוחות ושל פוטנציאל הצמיחה האטרקטיבי במספר אפיקים של החברה הממוזגת. הם מכירים בפוטנציאל הרווחיות ארוכת הטווח הטמונה בתכנית שידרוג החנויות. ככל שאנחנו מתקדמים לקראת השלמת עסקת המיזוג השקעה זו ממצבת אותנו בעמדה טובה להמשיך ולהתמקד בקידום מנועי הצמיחה שהצבנו לעצמנו ליצירת ערך".

בתוך כך, ארקו מעדכנת כי הצעת המיזוג עם חברת Haymaker אושרה באסיפת בעלי המניות. קוטלר ציין בעניין זה כי "מדובר באבן דרך חשובה. אנו נרגשים לקבל את תמיכת בעלי המניות כאשר אנחנו מתקדמים בתהליך המיזוג. כפי שציינתי בעבר, לאחר עסקת המיזוג אהיה המשקיע הפרטי הגדול ביותר בחברה הממוזגת, לצד גופים מוסדיים מנוסים כמו Davidson Kempner, Harvest, ו-Ares שבחרו להמיר 100% מאחזקותיהם הנוכחיות ב-GPM לאחזקות בחברה הממוזגת. אנחנו מאמינים שיש לנו עוד דרך ארוכה של צמיחה בתעשייה האטרקטיבית בה אנו פועלים, תוך שאנו ממשיכים להיערך להשלמת המיזוג והתחלת המסחר בנאסד"ק".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il