TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    31/03/20 14:11 חובות השותפות לאחרים ופרעונן - בעיה אמיתית /ו נזי11 מצורף קובץ doc
    בהמשך לפוסטים קודמים בגלל גודל היריעה צירפתי קובץ וורד שבו הכל כתוב  (ערוך לצורך ההצגה הבהירה  מתוך מאזן השותפות )

הערה אישית : אין בכתיבתי כל המלצה או קביעה אלא רשמי אני מהחומר שקראתי
    נכנסתי לתחום המידע בשותפות זו שאיני מושקע בה (למעט אחזקותי הקטנות בגבעות איני מושקע בבורסה כלל) במענה לשאלות מחזיקים ממכרי

בכתיבתי אני נאלץ להיזהר על מנת שלא אטעה את הקוראים כאן וגם שאחרים לא ימצאו דופי בכתיבה עצמה...

בלילה נגעתי בעניין חלוקת הרווחים כי לטעמי הם שייכים לנאמנות ולא לשותפות שדי נגועה בכללי (לדעתי)

ככלל לשותפות דלק קידוחים (באמצעות חברות בנות שלה ) חבויות כבדות שניטלו לצורך פיתוח החזקות ופעילותן

סה"כ החבויות עומד על 3.278 מיליארד כאשר הפרעונות הם הנתונים מעמוד 551 מתוך 691 או עמוד 48 לדוחות הכספיים  :
                  כ615 מיליון $ ב 12/20 (לא כולל תשלומי ריבית נגזרים)
                  כ 1.63 מיליארד ב 2/2021 (שוב לא כולל ריבית)

דהיינו בתוך 11 חודשים צריך לשלם/ למחזר 2.278 מיליארד $

הסכום לפרעון ספק אם יוכל להיות מיוצר בשנה הקרובה גם אם נניח שכל רווחי השותפות משנת 2019 ישארו בה.

להזכיר כי מס ההכנסה אמור לגרוע כ 25% מסך הרווח (לא ידוע לי חלק המחזיקים היחידים ביחידות).

אישית לר ברור לי ששנים אחרי ביצוע ההשקעות בתמר/לוויתן ולאחר פרעונות של חלק מהחובות, נותר סכום כה גבוה כחובות  !! מי שיכול להמציא לי רשימה סדורה של של שימושים מפורטים יבוא על הברכה (אבל אני בספק אם יצליח).

להמחשה ככל שישראמקו השקיעה בתמר כ 1.3 מיליארד הרי שחלק דלק נמוך מכך
    וככל שלוויתן אמור לעלות כמו תמר אזי הסכומים הנ"ל גבוהים מאד ..

בראיה זו לא ברור מדוע :
    1. נלקחו הלואות בטווחי החזר כה קצרים
    2. מדוע חולקו כ 900 מיליוני $ רווחים כולל לפני חצי שנה  ( כ 150 מיליון $) לסע' זה לא מצאתי הסבר זולת הגדלת תמלוג העל

להבהיר כי בשנים  2010-2019 (שנות תמר+ לוויתן
    היו רווחי דלק קידוחים 1882 מיליוני $ והפחת  כ 501 מיליון ביחד 2,383  מיליוני $
    רווחי אבנר היו 524.9 מיליוני $ והפחת 245.4 מיליון וביחד כ 770 מיליוני $

הסכום המשותף של כ 3.1 מיליארד עונה על כלל הוצאות השקעה בתמר + לוויתן (יתר ההוצאות ממילא כלולים כהוצאה היורדת מההכנסה.

ראוי להדגיש (מודגש במסמך המצורף ) כי קיים לדעתי הברורה מכלול שלם של מגבלות הכוללות יחסי הון/ חובות יחסי בעלות הכללי על היחידות ועל הכללי , פגיעה בלקוח עיקרי (חברת חשמל ואחר) המונעים יכולת הפעלה סבירה והגם שהשותפות איתנה ביכולת לפחות לשנה הבאה קיימות מגבלות ברורות לעניין חלוקות ו/או גיוסי כספים במחייבים בפירוש עיסקה כוללת לכלל החובות אחרת תווצר עילת פרעון מוקדם  כפי שקרה לדלק קבוצה
    בכוונה לא נכנסתי לעניין תמלוגי העל.

null

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il