TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    05/12/19 14:11 CAG מצוין טכני , חלש פונדמנטלי ,האם אקנה ? /ו trade4me מצורף קובץ png
    אסטרטגיה : דפוס W
    טכני : מומנטום  חזק , ווליום חזק לאורך זמן נכנס למניה, BOP - חיובי, חצה את תעלת הממוצעים של 34
    פונדמנטלי : הערכה אחרונה שנתנה למניה BERENBERG BANK  נתן יעד $29 זה מחיר נוכחי. המוסדיים קנו $141 מיליון ומכרו $115 מיליון ( חיובי אך לא מספיק), ברבעון הקודם פספס את מחזור הכספי למניה אך הכה את רווח למניה וזה נראה גם ברמה השנתית , הגשת הדוח הרבעוני 19.12 ( הסנטימנט למניה בינוני ) , המנהלים ברבעון השלישי מכרו  $2.5 מיליון. המומנט הנראה שהמניה עולה לקראת הדו"ח הרבעוני .
    נתונים סטטיסטים על המניה : המניה שברה את המחיר הנוכחי 164 פעם במחיר $29.32 והיא עלתה 5% ובאותה מידה במחיר הנוכחי נפלה 4% . ניהול סיכונים מקשה עלי להיכנס למניה 50% תעלה 50% תרד. אני מחפש מניה שתיתן לי לפחות   פי שניים עליה מאשר ירידה.

מסקנה : יתכן שהמניה תעלה 3% - 5% , אך אני מחפש בטחונות גבוהים יותר.

הארה : מי מכיר את המושג במסחר : THE DEAD CAT BOUNCE

null

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il