TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    19/01/19 21:07 סנופי יומי וההסבר שאני חייב מיום שישי /ו DORONON מצורף קובץ png
    ההודעה נערכה ע"י DORONON בתאריך 19/1/2019 21:11
    שבוע טוב

והרשו לי כי זה חודש יום ההולדת שלי העברי כ"ב בשבט והלועזי 1402 להקדים לברך

טו בשבט שמח החל ממחר בערב...

יומי: טווח קצר
    יש לנו פריצה כמו שכתבתי 2676 נפרצה כמו במעוף 1509.78. שני גבוהים שנתיים.
    הסגירה פה ושם על אותו קשקש מעל הגבוה החודשי השנתי של 2017!!! סמן להמשך מעלה לפחות עוד קצת, לדעתי 2721 -2742 צריכות להיבדק ברמה השבועית במידה ויצליחו בשלישי להתגבר ע"ב סגירה על 2698.25 בחוזה.
    במעוף בהקבלה 1528 בואכה 1545+-

ממוצע 50 חצה את 200 כלפי מטה ועומד בסבירות גבוהה לחצות את תעלת מקצועניים ממוצע 600 למטה. כשזה יקרה הירידות תתעצמנה... עד אז תעתועים.
    אני מבסס זאת על פרמטר שלא מופיע והוא כי עדיין אין חצייה של ממוצע אקס 20 את ממוצע 50 כלפי מעלה... רק שזה יקרה המגמה תהפוך פניה ללונג וודאי!!!

גבולות גזרה מסומנים אלכסונים בורוד 2 אחד תומך מגמה ואחד קו מוכרים יורד וקריטי מאוד לכל מי שעדיין חושב שורט... כרבים וטובים שבינינו... אני בחוץ משלשום. סטופ לוס בSPXU של 2 אחוז הפסד שבחרתי להמר על הפתעה למרות הגרף ולמרות שכתבתי ש2676 תבחן... מה לעשות לא רובוט ולא מכונה...חחח

במידה ותהא פריצה מעלה דבר שסיכוי לו ביומי קלוש היעד שיסומן יהיה מעל 2742 2784 בואכה 2825 אבל שוב סיכויים קלושים הייתי אומר 80\\20...

במידה ותהא שבירה כבר ביום שלישי כפי שאני מעריך שיקרה או בפתיחה או תוך מסחר בהיפוך אחרי כישלון לפרוץ 2698-2704 הרי התמיכה הרחוקה מה ב2560 שהיא גם נקודת התעלה מלמעלה של תעלת מקצועניים ממוצע 600 ביומי.
    התמיכה הקרובה היא 2603 אזור ממוצע 50 שנפרץ ביומיים האחרונים.
    שימו לב 2704 לערך +- 8 נקודות היא תיקון 61.8 פיבונאצי לכל מהלך העליות האחרון משיא 2944.5 לשפל 2316.75.
    בפריצה פה במובהקות ושהייה של יומיים מעל ע"ב סגירה יומית בלבד מגמה תשתנה ללונג וודאי!!! עדיין לא שם והמכונות יודעות על מה אני מדבר... גם חלקכם אני בטוח.

ולסיום, אמנם התלבטתי אבל בחרתי בסוף להציג גם כאן את המתנדים RSI וסטוכסטיק ביומי. אפשר לשים לב כי ב

RSI  יש פריצה של אלכסון אדום יורד על הקשקש אבל פריצה.
    מנגד וזה חשוב יותר לדעתי... אין פריצה של אופקי שחור העומד על 64.4325!!!
    STOC RSI י/ קניות סופר דופר יתר...100 המתנד!!! זהירות
    כל שבירה של 90.75 אפשר להתחיל לחשוב כל גלישה די בטוחה לשורט!!!
    יש לשים לב כי כחול חוצה מטה את האדום תמיכה ב47.7475 סגול במתנד.

לגרפים הקודמים : שבועי
    ממוצע 20 חצה את 50 כלפי מטה ממוצע 50 עומד על 2732 וממוצע 20 אמצע בולינגר שבועי עומד על 2717... כך שאפשרי להגיע ל2721 ומשם גלישה חדה מטה
    משהו כמו 2-3 אחוזים בבת אחת מטה... טלטול צד שני(הערכה מושכלת)

חודשי
    ממוצע אקס 5 עומד על 2685 והוא יהווה בולם לכל ניסיון עליות ביום שלישי ובכלל
    הסגירה מעליו ברמה החודשית\\שבועית תעיד על שינוי מגמה
    האמת היא שהכי כדאי לשים לב לחציית ממוצעים או היעדר חציה של ממוצע אקס 5 את 20 בחודשי... כל פעם זה חצה מטה החלו ירידות חריפות תבדקו בעצמכם
    2008
    2000 ותראו...
    כעת ממש לפני או חצייה מטה או השתפלות של 5 שיורד בחודשיים האחרונים וכעת מתייצב ואולי לא יחצה מטה והמגמה תתהפך להרבה שורטיסטים על הראש!!!
    מצב מעניין מאוד לקראת סוף שבוע הבא וסיום החודש בו ממוצע 50  כמעט מתיישר
    ממוצע 20 מיושר מזה חודשיים וכעת ממוצע 5 מתיישר...
    חצייה בשלבים מטה 5\\20\\50 וחגיגת השורט תתחדש בעוצמה חזקה!!!
    כישלון של שבירה של 5 את 20 כהתחלה והמגמה משתנה...ללונג!
    רצועת איזון רחבה 2643-2698 +-14 נקודות סטייה.

זה היה ארוך אך אני מניח שעושה לרובכם קצת סדר... להבא אקצר אך בסופי שבוע מרשה לי ולכם להתפרע על תובנות...

שבוע טוב ישראל וקבלו את היומי עם כל מה שדיברתי עליו.

בהצלחה

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il